Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

 • Apie inovacijų centrą

   

  Sparčiai tobulėjančios naujosios technologijos, virtualioji realybė, dirbtinis intelektas ar robotika ateityje pakeis vartotojų lūkesčius, tikėtina, ir visų mūsų istorijas.

  Pastebime vis didėjantį mažų ir vidutinių įmonių norą išbandyti diegti naujoves ir poreikį konsultuotis inovacijų srityje. Todėl siekiame, kad SEB Inovacijų centras taptų susitikimų erdve inovatyviai mąstantiems žmonėms ir įmonėms, siekiančioms plėsti savo verslą diegiant inovacijas.

  Kuriame aplinką, kurioje verslūs žmonės dalinasi savo idėjomis ir paverčia jas prasmingomis, skatiname greitesnį Lietuvos ekonomikos augimą:

  • Dalindamiesi žiniomis, kaip per trumpą laiką įmonėms sėkmingai užauginti savo verslą ir padidinti savo konkurencingumą
  • Kurdami inovatyvias idėjas ir paslaugas, atveriame įmonėms naujas galimybes
  • Skatindami Lietuvos startuolių ir jauno verslo vystymąsi
    
 • Susisiekime

  Andrius Bolšaitis
  SEB Inovacijų centro vadovas
   


  Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius

 

Inovacijų centro širdis – spartaus verslo augimo programa

Ieškote naujų galim​ybių padidinti savo verslo apimtis ir naujų plėtros būdų?

Verslo augimo programa yra nemokama ir skirta mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, norinčioms per trumpą laiką verslo mastą padidinti ne procentais, o keletą kartų.

Mokymų metu sužinosite, kaip, nepriklausomai nuo srities, kurioje dirbate, galite pakeisti savo verslo modelį, atrasti naujas rinkas, kelis kartus padidinti pelną ir tapti verslo čempionu.

Programą sudaro 5 visos dienos darbo sesijos:

 • kaip auginti verslą pasitelkiant inovacijas?
 • kaip diegti inovacijų kultūrą savo įmonėje?
 • kaip įvertinti naujų idėjų potencialą?
 • kaip tinkamai parinkti rinkodaros priemones ir planuoti finansus?
 

20 darbo vietų erdvė startuoliams

Inovacijų centre veikia erdvė, kurioje gali dirbti iki 20 startuolių. Matome, kad jiems yra svarbu rasti darbo erdvę, kur inovatyvias technologijas plėtojančių mažų įmonių darbuotojai gali naudotis patogia darbo vietų infrastruktūra, sparčiu internetu, susitikimų kambariais, poilsio zonomis bei gali dalyvauti teminiuose renginiuose.

Mes siūlome bendradarbiavimo modelį, galimybę kurti sprendimus naudojantis SEB banko atvirosios bankininkystės platforma. Toje pačioje erdvėje dirbantys startuoliai gali čia pat rasti partnerių, semtis patirties, įgyvendinti bendrus projektus. Tokia yra užsienyje sėkmingų bendradarbiavimo centrų idėja – kurti unikalią pridėtinę vertę, galimybę susitikti su įvairiausių sričių, kompetencijų ir įgūdžių specialistais.

Inovacijų centre dirbantiems startuoliams siūlome

Daugiau
 

Sužinokite pirmieji apie būsimus renginius

Daugelis inovacijų centre vykstančių renginių yra skirti inovatyviai mąstantiems žmonėms ir įmonėms, siekiančioms plėsti savo verslą diegiant inovacijas, todėl juose gali dalyvauti visi norintys: tie, kurie dar tik planuoja kurti, o gal jau yra įkūrę nuosavą verslą.

Renginiuose savo sėkmės istorijomis dalinasi kviestiniai svečiai: startuoliai, žinomi Lietuvos bei užsienio šalių ekspertai.

Tikimės, kad SEB Inovacijų centre vykstančiuose verslo augimą ir inovacijas skatinančiuose renginiuose per metus apsilankys daugiau negu 1 000 veikiančių įmonių atstovų.

Startuolis yra tarsi raketa, kurią į viršų kelia verslūs žmonės, tačiau jos skriejimo aukštį ir greitį nulemia įvairios aplinkybės.

Ar žinojote, kad Lietuva užima 16 vietą pasaulyje pagal verslo sąlygų palankumą? Kokie yra žinomiausi Lietuvos startuoliai? Kur rasti bendradarbystės centrus? Kokias verslias asmenybes verta sekti socialiniuose tinkluose?

Visa tai ir dar daugiau sužinosite Lietuvos startuolių ekosistemos apžvalgoje (PDF).

 

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.