Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Susipažinkime

„Nesvarbu, ką norėtum daryti ar kokiais gabumais esi apdovanotas, tiesiog ryžkis.“

Johanas Volfgangas Gėtė,
vokiečių poetas ir dramaturgas

Norime pritraukti kompetentingų specialistų ir juos ugdyti, taip pat skatinti mūsų darbuotojus siekti geriausių rezultatų. Džiaugiamės, kad mūsų pastangos pastebimos: net septynis kartus esame pripažinti geidžiamiausiu darbdaviu Lietuvoje („Verslo žinių“ ir „cv.lt“ apklausa), porą kartų esame įvardyti patraukliausiu darbdaviu šalyje („cvmarket.lt“ apklausa), taip pat nuolat esame tarp šių kasmetinių apklausų lyderių. Svarbus įvertinimas ir tai, kad net 85 proc. dirbančiųjų SEB banke yra patenkinti savo darbu, o 81 proc. mūsų darbuotojų SEB rekomenduotų draugams kaip gerą vietą dirbti (2015 metų SEB grupės darbuotojų nuomonės tyrimo duomenys).

  • Darbuotojų atranka

Stengiamės, kad SEB banke dirbtų tikri profesionalai, ir suteikiame įvairių galimybių tiems, kurie nori jais tapti. Į savo gretas priimame iniciatyvius, nuosekliai siekiančius tikslo, mokančius bendradarbiauti žmones.

  • Tobulėjimas ir ugdymas

Skatiname darbuotojus visapusiškai tobulėti, nes tikime, kad mūsų sėkmės pagrindas — kompetentinga ir efektyviai dirbanti komanda. Mums svarbu, kad žmonės galėtų dirbdami tobulėti, dalytųsi patirtimi su savo kolegomis, įgytų naujų žinių dalyvaudami įvairiuose kursuose ir seminaruose.

  • Darbuotojų veiklos vertinimas

Mums svarbūs visų darbuotojų lūkesčiai ir pastangos. Kasmet vykstantys veiklos vertinimo pokalbiai padeda tai išsiaiškinti: kiekvienas darbuotojas, susitikęs su vadovu, gali išsakyti savo ir išgirsti kitų nuomonę, įvertinti atliktus darbus ir aptarti karjeros galimybes.

  • Atlygis ir pripažinimas

Vertiname darbuotojų lojalumą ir indėlį į bendrus SEB rezultatus. Už nuopelnus jiems suteikiame įvairių papildomų galimybių, pavyzdžiui, pasiūlome dalyvauti ilgalaikėse ar trumpalaikėse skatinimo programose, apdraudžiame sveikatą.

Darbuotojus motyvuojame finansinėmis ir kitomis priemonėmis: padedame kaupti pensiją apdraudę juos kaupiamuoju gyvybės draudimu, ilgiau kaip 5 metus banke dirbančius žmones leidžiame papildomų kasmetinių atostogų, rengiame darbuotojų mėgstamą vasaros šventę, šeimos popietes darbe ir kitus šeimai skirtus renginius, darbuotojų mokymus ir t. t.

  • Karjera

Mums svarbu, kad darbas mūsų darbuotojams teiktų profesinį pasitenkinimą ir kad dirbdami jie galėtų atskleisti savo potencialą. Suteikiame galimybę žengti į priekį karjeros keliu, stažuotis ar dirbti įvairiuose SEB banko ir SEB grupės padaliniuose kitose šalyse.

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.