Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Tvari veikla

 

Išsaugokime snieguotas žiemas sumažindami poveikį klimato kaitai

SEB mes tikime, kad kiekvieno iš mūsų pasirinkimai gali lemti geresnę ateitį. Žiemos galėtų vėl būti kupinos sniego, jei kasdien priimtume teisingus sprendimus. Kviečiame žiūrėti paskaitą apie klimato kaitą ir jos reikšmę mūsų planetai.

Įrašas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

 

Kaip galime išsaugoti sniegą

Būdami kartu su mumis, jūs palaikote verslus, projektus ir investicijas, prisidedančias prie geresnės aplinkos ir visuomenės. Padedame savo klientams žengti žaliuoju keliu ir didžiuojamės dirbdami su tais, kuriems tvari veikla taip pat yra neatsiejama verslo dalis.

Kartu su jumis SEB grupėje 2008–2019 m. savo CO2 emisiją sumažinome 55 proc. To pasiekėme sumažinę energijos, elektros ir popieriaus suvartojimą biuruose, taip pat – pakeitę verslo kelionių, įmonių automobilių politiką.

 
 

Pasiūlymai Jums

Žaliasis lizingas

Nuo 2026 metų Europos Sąjungoje ekologiškais bus laikomi tik tie automobiliai, kurių išmetamo CO2 kiekis nulis gramų. Mes jau šiandien siūlome rinktis žaliojo lizingo paslaugą.
Sužinokite daugiau

Žalioji paskola verslui

Teikiame žaliuosius kreditus įmonėms, kurios nesitaiksto su klimato pokyčiais ir daro teigiamą poveikį aplinkai.
Sužinokite daugiau

Tvarios investicijos SEB pensijų fonduose

Kaupiantiems pensijai vis labiau svarbu, kad jų pinigai būtų investuoti į tvarią ir atsakingą veiklą. Mūsų valdomi investiciniai fondai į tvarią veiklą yra investavę daugiau negu 400 milijonų eurų.
Sužinokite daugiau

Naujoji SEB banko būstinė

Tai yra pirmasis naujos statybos administracinis pastatas Baltijos šalyse, kurio projektas atitinka aukščiausius sertifikato BREEAM „Outstanding“ tvarumo reikalavimus.
Sužinokite daugiau


 

Palaikome verslumu ir tvarumu grįstą mąstymą

  • „Junior Achievement“
    Didžiuojamės remdami "Junior Achievement" organizacijos įgyvendinamas Lietuvos jaunimui skirtas verslumo ir ugdymo programas.
  • SEB banko Inovacijų centras 
    Tai bendradarbystės ir inovacijų kūrimo erdvė finansinių ir kitų inovatyvių technologijų entuziastams, startuoliams bei sparčiai augti siekiančių mažų ir vidutinių įmonių atstovams.
  • Finansinis raštingumas
    Moksleiviams ir jaunimui organizuojame nuotolines pamokas apie karjeros planavimą, savo finansų valdymą, mokome investavimo pradmenų. Senjorams įrengėme kompiuterių klasę „Senjorų avilyje“ Vilniuje. Joje ugdomas senjorų kompiuterinis raštingumas, ypatingas dėmesys  skiriamas bankininkystės paslaugoms ir saugumui internete.


 

Mūsų atsakomybė, vaidmuo ir galimybės

Prisidedame prie tvarios plėtros ir padedame klientams kurti geresnį pasaulį. Mums, bankui, tenka itin svarbus vaidmuo ir didelė atsakomybė – teikdami kreditus ir investuodami atsižvelgiame į aplinkos apsaugos ir socialines problemas, nes suprantame, kad investuojame į ateitį.

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.