Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Naujienos - 2020 08 05

  SEB bankui Baltijos šalyse įvairius kasdienius procesus padeda valdyti 35 robotai

  SEB banko robotikos specialistai jau įdiegė daugiau kaip 35 robotus Baltijos šalyse. Lietuvoje tokių robotų yra 10, kurie per pirmą šių metų pusmetį sėkmingai atliko 27,5 tūkst. užduočių ir sutaupė daugiau negu tūkstantį darbo laiko valandų – šį laiką darbuotojai gali skirti didesnės pridėtinės vertės užduotims atlikti.

  Daugiau

 • Naujienos - 2020 08 03

  Siekiantiems sutaupyti psichologė pataria pradėti šiek tiek kitaip leisti pinigus

  Nors apie Lietuvos gyventojų taupymo įpročius ekonomistai neretai kalba su šiokiu tokiu nerimu, toli gražu nesame vienintelė pasaulio tauta, kuriai susitaupyti pinigų yra iššūkis. Praėjusių metų pabaigoje JAV paskelbto tyrimo duomenimis, santaupų neturėjo bemaž pusė (45 proc.) amerikiečių. Palyginti neseniai skelbta, kad nieko nėra sutaupę ketvirtadalis britų.

  Daugiau

 • Naujienos - 2020 07 29

  Prasideda registracija į SEB verslo akceleratoriaus programą

  Prasideda registracija į penktąją SEB verslo akceleratoriaus programą mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, kuri vyks šį rudenį SEB Inovacijų centre. Programos tikslas – padėti MVĮ, kurios yra patyrusios verslo sąstingį, augti ne naudojant dideles investicijas į verslo plėtrą, bet inovacijas. Joje turės galimybę dalyvauti iki 15 atrinktų įmonių, kurios turi ar planuoja diegti inovatyvų produktą arba paslaugą.

  Daugiau

 • Naujienos - 2020 07 20

  SEB bankas – pagrindinis renginio „LOGIN Progress makers“ partneris

  SEB bankas tęsia bendradarbiavimą su technologijų ir inovacijų festivaliu LOGIN ir tapo pagrindiniu renginio „LOGIN Progress makers“ partneriu. SEB bankas ir LOGIN visus, norinčius žinių, kviečia susitikti rugsėjo 24–25 d. Litexpo.

  Daugiau

 • Naujienos - 2020 07 17

  Ne visų prekių eksportas smuko: chemijos produktų ir lazerių eksportavome gerokai daugiau

  Eksportuotojams pastarieji trys mėnesiai buvo labai sudėtingi: metinis prekių eksporto nuosmukis balandį buvo 21,8 proc., gegužę smukimas siekė 21,8 proc., o birželį, nors dar nėra duomenų, kritimas jau buvo mažesnis. 

  Daugiau

 • Naujienos - 2020 07 17

  Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė – SEB banko valdybos narė

  SEB banko Stebėtojų taryba naująja banko valdybos nare paskyrė Sonatą Gutauskaitę-Bubnelienę, kuri šiuo metu eina SEB Baltijos šalių tarnybos mažmeninės bankininkystės vadovės ir SEB Lietuvoje Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovės pareigas.

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.