Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Naujienos - 2021 01 15

  SEB įspėja: daugėja sukčiavimo skelbimų svetainėse

  SEB bankas sulaukė pranešimų apie pastaruoju metu suaktyvėjusį sukčiavimą, kai finansiniai sukčiai bando išvilioti asmens duomenis iš žmonių, skelbimų svetainėse parduodančių naudotus daiktus. Bankas ragina gyventojus būti itin atidžius ir primena, kad gyventojai niekam neatskleistų savo asmeninių duomenų.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 01 14

  SEB banko tyrimas: persikėlus į naują būstinę darbo aplinka yra patenkinti 91 proc. darbuotojų

  Į naują SEB banko būstinę Vilniuje persikėlę darbuotojai darbo aplinką geriau įvertino 37 proc., trečdaliu pagerėjo bendradarbiavimo ir darbo efektyvumo rodikliai, rodo neseniai atlikta banko darbuotojų apklausa.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 01 12

  Tvari plėtra: klausimai, į kuriuos įmonėms atsakymų būtina ieškoti jau šiandien

  Kova su klimato kaita ir tvari plėtra pastaruoju metu tapo vienomis svarbiausių krypčių planuojant valstybių, visuomenių ir bendrovių raidą. Griežtėjantis gyventojų požiūris į verslo poveikį aplinkai ir atitinkamai besikeičianti teisinė aplinka reiškia, kad artimiausioje ateityje darniai plėtrai įmonės turės skirti vis daugiau dėmesio.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 01 08

  Naktį iš penktadienio į šeštadienį SEB banke vyks IT sistemų profilaktikos darbai

  Norint užtikrinti sklandų banko sistemų veikimą, šį savaitgalį SEB banke bus atliekami planiniai informacinių sistemų profilaktikos darbai. Sausio 9 d., naktį iš penktadienio į šeštadienį, nuo 4 iki 8 val. ryto laikinai neveiks SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė, nebus atliekami mokėjimai kai kuriose el. parduotuvėse, kai atsiskaitant už prekes ar paslaugas savo tapatybę reikia patvirtinti SEB interneto banke.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 01 07

  Didelis investuotojų nervų išbandymas su sėkminga pabaiga

  Gyvenimo ciklo fondams Lietuvoje pradėjus skaičiuoti vos antrus gyvavimo metus, finansų rinkas ištiko didžiausias sukrėtimas nuo 2008 metų. Praėjusį pavasarį pandemijai paralyžiavus kiekvieno mūsų kasdienį gyvenimą, o kartu ir pasaulio ekonomiką, į labai greitai pasikeitusią realybę nervingai sureagavo ir finansų rinkos, kur pamatėme vieną staigiausių akcijų indeksų korekcijų per visą istoriją. 

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 01 07

  SEB suteikė 15 mln. eurų paskolą „Biotechpharma“ plėtrai JAV

  Gamtos mokslų ir genų inžinerijos mokslinių tyrimų bendrovė UAB Biotechnologinės farmacijos centras „Biotechpharma“, veikianti „Northway Biotech“ vardu, kartu su grupės įmone „Northway Biotech Inc.“ šiemet rengiasi užbaigti antrąjį paslaugų centro projekto etapą JAV. 

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.