Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Skelbimai - 2019 05 17

  Liepos–rugsėjo mėnesiais dalyje SEB banko skyrių vyks saugos pratybos

  Norėdamas užtikrinti banko klientų ir darbuotojų saugumą kilus gaisrui, užliejus patalpas ar kitais kritiniais atvejais, SEB bankas periodiškai organizuoja saugos sistemų patikrinimą ir pratybas darbuotojams.

  Daugiau

 • Naujienos - 2019 05 15

  Tyrimas: ko labiausiai trūksta investuoti norinčiam Lietuvos jaunimui – pinigų ar žinių?

  Lietuvos jaunuoliai pripažįsta, kad jiems trūksta žinių apie investavimą ir kad tai juos stabdo labiau nei finansinių nuostolių baimė. SEB banko Lietuvoje atlikto jaunimo taupymo ir finansinės elgsenos tyrimo duomenimis, per artimiausius metus investuoti į finansų priemones planuoja kas dešimtas apklausoje dalyvavęs 18–25 metų šalies jaunuolis.

  Daugiau

 • Naujienos - 2019 05 09

  SEB bankas ir LOGIN festivalis skelbia bendradarbiavimo pradžią

  SEB bankas tapo technologijų ir inovacijų festivalio LOGIN oficialiu pagrindiniu partneriu – pasirašyta dvejų metų bendradarbiavimo sutartis. Tryliktus metus vyksiantis festivalis birželio 6–7 dienomis sugrįžta į „Litexpo“ erdves, kur daugiau nei 6 tūkst. dalyvių klausysis beveik 130 pranešėjų iš Lietuvos ir užsienio šalių.

  Daugiau

 • Naujienos - 2019 05 08

  Nerimo debesys toliau dengia Europą, bet virš Lietuvos vis dar giedra

  Nors pirmas 2019 metų ketvirtis didžiausioms pasaulio valstybėms buvo sėkmingesnis, negu tikėtasi, ūkio plėtra vis tiek buvo gana lėta – pavyzdžiui, euro zonos BVP per metus paaugo tik 1,2 procento. Didieji centriniai bankai šių metų pradžioje davė aiškų ženklą, kad jie nebeketina didinti palūkanų normos, kol vyraus nežinia dėl tolesnės ekonomikos krypties, o infliacija bus nedidelė.

  Daugiau

 • Naujienos - 2019 05 07

  Nuo šiol SEB banko klientai gali ir pervesti pinigus, ir gauti pagal momentinio mokėjimo nurodymus

  Nuo gegužės 7 d. SEB banko klientai gali atlikti momentinius mokėjimus eurais į sąskaitas kituose bankuose. Momentiniai mokėjimai leidžia lėšas į įvairių Lietuvos, Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalių bankų sąskaitas pervesti akimirksniu visą parą, įskaitant ir savaitgalius bei švenčių dienas. Momentinių mokėjimų įskaitymo paslaugą SEB bankas pirmasis Lietuvoje pasiūlė pernai rudenį, o nuo šiol klientai galės tokius mokėjimus ir patys inicijuoti.

  Daugiau

 • Naujienos - 2019 04 30

  Skelbiami SEB banko grupės Lietuvoje 2019 metų pirmo ketvirčio veiklos rezultatai

  2019 metų pirmą ketvirtį SEB banko grupės paskolų ir lizingo portfelio grynoji vertė padidėjo 10 proc. (iki 6,3 mlrd. eurų). SEB banko indėlių portfelis (įskaičiuojant finansų institucijų lėšas) padidėjo 21 proc. ir buvo 6,4 mlrd. eurų.

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.