Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Naujienos - 2018 07 17

  Skelbiami SEB banko grupės Lietuvoje 2018 metų pirmo pusmečio veiklos rezultatai

  2018 metų pirmo pusmečio pabaigoje, palyginti su praėjusių metų atitinkamo laikotarpio duomenimis, SEB banko grupės paskolų ir lizingo portfelio grynoji vertė padidėjo 12 proc. (iki 6,2 mlrd. eurų). SEB banko indėlių portfelis (įskaičiuojant finansų institucijų lėšas) augo panašiu tempu – padidėjo 10 proc. ir buvo 5,6 mlrd. eurų.

  Daugiau

 • Naujienos - 2018 07 13

  Lietuviai užsienyje 97 proc. atvejų kortelėmis mokėjo, o ne gryninosi pinigus

  Ruošiantis į kelionę užsienyje, neretai kyla klausimas – ar bus galima daugelyje vietų išsiversti su mokėjimo kortele, kiek gali prisireikti grynųjų pinigų. Kaip rodo SEB banko statistika, pernai metais net 97 proc. banko mokėjimo kortelių panaudojimo užsienio šalyse atvejų buvo skirta atsiskaityti už prekes ir paslaugas ir tik 3 proc. operacijų atlikta bankomatuose.

  Daugiau

 • Naujienos - 2018 07 12

  „Euromoney“: SEB bankas – geriausias bankas Lietuvoje

  SEB banką Lietuvoje prestižinis kapitalo ir finansų rinkų leidinys „Euromoney“ šiemet įvertino kaip geriausią banką šalyje. Anot SEB banko prezidento Raimondo Kvedaro, šis įvertinimas yra dar vienas įrodymas, kad esame teisingame kelyje.

  Daugiau

 • Skelbimai - 2018 07 11

  Informuojame apie Elektroninių paslaugų teikimo sutarties sąlygų pakeitimus

  Dažniausiai užduodami klausimai (PDF) Sparčiai populiarėjant skaitmeninėms technologijoms Europos Sąjungoje (ES), įsigaliojo Antroji mokėjimo paslaugų direktyva (Payment Services Directive), pagal kurią visi ES veikiantys bankai įpareigojami kliento pageidavimu teikti informaciją apie kai kuriuos jo duomenis (pavyzdžiui, apie sąskaitos likutį, sąskaitos išrašą) kitoms įmonėms ar leisti kliento vardu iš sąskaitos inicijuoti mokėjimą.  Kliento duomenys toliau bus saugūs ir be jo sutikimo nebus niekam perduoti.

  Daugiau

 • Naujienos - 2018 07 05

  Lietuviai kuria sutarčių saugojimo platformą taikydami blokų grandinės technologiją

  Trys lietuviai teisininkai ir du programuotojai kuria skaitmeninių dokumentų saugojimo naudojant elektroninį parašą ir blokų grandinę paslaugą „ContraBlock“. Tai leis sutartis ar kitus dokumentus kaupti patogiai vienoje vietoje elektroninėje erdvėje, o vartotojams bus užtikrinta paprasta, greita ir saugi prieiga prie jų. Idėja vystoma SEB Inovacijų centre bendradarbiaujant su banko specialistais, todėl, kūrėjų teigimu, šio banko klientai Baltijos šalyse turėtų tapti vieni pirmųjų „ContraBlock“ platformos naudotojų.

  Daugiau

 • Naujienos - 2018 07 04

  SEB bankas prisidėjo prie sėkmingo „Lietuvos energijos“ žaliųjų obligacijų emisijos platinimo

  Liepos 3 d. valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ tarptautinėje rinkoje išplatino antrąją 300 mln. eurų 10 metų trukmės žaliųjų obligacijų emisiją. SEB bankas, kartu su kitais tarptautiniais bankais, dalyvavo emisijos organizavime ir buvo šio svarbaus sandorio dalimi.

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Rašykite mums
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.