Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Skelbimai - 2017 12 15

  Dėl planuojamų IT profilaktinių darbų savaitgalį

  Šį savaitgalį SEB banko partneriai atliks informacinių sistemų profilaktikos darbus, todėl naktį iš šeštadienio į sekmadienį, t. y. nuo gruodžio 16 d. 22.00 val. iki gruodžio 17 d. 02.00 val., galimi trumpalaikiai sutrikimai jungiantis prie interneto banko „Smart-ID“ programėle arba m. parašu.

  Daugiau

 • Skelbimai - 2017 12 14

  Dėl SEB banko paslaugų šventiniu laikotarpiu

  Norime priminti, kad pinigai tarp bankų nepervedami švenčių ir poilsio dienomis, todėl gruodžio 23–26 ir 30–31 bei sausio 1 dienomis pervedimai eurais ir užsienio valiuta į kitus Lietuvos ir užsienio bankus nebus vykdomi. Tarpbankiniai mokėjimai 2018 m. bus pradėti atlikti sausio 2 dieną.

  Daugiau

 • Naujienos - 2017 12 12

  Būsimai pensijai kaupia kas šeštas Lietuvos jaunuolis

  Pakankamą pensiją Lietuvos jaunuoliai užsitikrintų, jei pradėtų jai kaupti anksti savo profesinės karjeros pradžioje. Vis dėlto SEB banko atliktas Lietuvoje finansinio raštingumo tyrimas parodė, kad lėšas būsimai pensijai kaupia tik šeštadalis (16 proc.) 18–25 metų apklausoje dalyvavusių jaunuolių.

  Daugiau

 • Naujienos - 2017 12 12

  Pasirašyti dokumentus su SEB banku bus galima per portalą „iSign“

  SEB bankas pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Lietuvos informacinių technologijų bendrove „Estina“, diegiančia elektroninio parašo sprendimus ir prižiūrinčia elektroninių dokumentų pasirašymo portalą „iSign“. Naudodamiesi šiuo sprendimu, nuo šiol ne SEB banko klientai su banku galės patogiau ir paprasčiau pasirašyti dokumentus.

  Daugiau

 • Skelbimai - 2017 12 07

  Dėl SEB banko planuojamų IT profilaktinių darbų savaitgalį

  Šį savaitgalį SEB banke bus atliekami informacinių sistemų profilaktikos darbai, todėl naktį iš penktadienio į šeštadienį, gruodžio 9 d., nuo 0.00 val. iki 6.00 val. neveiks SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė. Taip pat nuo 01.15 val. iki 01.45 val. laikinai neveiks SEB bankomatai ir nebus galima atsiskaityti SEB banko mokėjimo kortelėmis.

  Daugiau

 • Naujienos - 2017 11 30

  Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

  Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. SEB bankai Latvijoje ir Estijoje taip pat pripažinti geriausiais bankais savo šalyse. SEB buvo apdovanotas atsižvelgus į aukštą klientų vertinimą ir banko gebėjimą reaguoti į besikeičiančius klientų poreikius.

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Rašykite mums
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.