Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Naujienos - 2017 03 16

  SEB klientai prie interneto banko jau gali jungtis su „Smart-ID“

  SEB klientai prie interneto banko jau gali jungtis su nauja elektronine identifikavimo priemone „Smart-ID“. Parsisiuntę šią programėlę į savo išmaniuosius telefonus ar planšetes ir užregistravę savo paskyrą, klientai galės prisijungti prie elektroninių paslaugų ir tvirtinti savo finansines operacijas. Programėlę „Smart-ID“ sukūrė Estijos IT bendrovė „SK ID Solutions“.

  Daugiau

 • Naujienos - 2017 03 06

  SEB bankas: būsto paskolas ėmė sulaukę 26-erių ir dažniau statėsi namus

  SEB banke pernai būstui daugiausiai skolinosi 26-35 metų gyventojai ir sumenko jauniausių, iki 26 metų, būsto paskolų gavėjų dalis, rodo banko statistika. Taip pat pastebima, kad pernai padaugėjo žmonių, besiskolinusių nuosavo namo statybai.

  Daugiau

 • Skelbimai - 2017 03 01

  Nebebus teikiama mokėjimo pagal Vilniaus atsiskaitymo knygelę paslauga

  Nuo 2017 m. kovo 30 d. klientams nebebus teikiama mokėjimo pagal Vilniaus atsiskaitymo knygelę paslauga, nes ji neatitinka mokėjimo paslaugoms taikomų SEPA reglamento reikalavimų.

  Daugiau

 • Skelbimai - 2017 02 24

  SEB banko kredito kortelių turėtojams – naujos kelionės užsienyje draudimo sąlygos

  Nuo šių metų kovo 1 d. kredito kortelių turėtojams keičiamos kelionės užsienyje draudimo sąlygos. Kredito kortelių „Visa Gold“ turėtojams – ir išmokų, mokamų už kelionės užsienyje vėlavimą,  atšaukimą ir bagažo vėlavimą, apskaičiavimo sąlygos.

  Daugiau

 • Skelbimai - 2017 02 24

  Dėl SEB banko planuojamų IT profilaktinių darbų vasario 25 d. naktį

  Vasario 25 d., naktį iš penktadienio į šeštadienį, SEB banke bus atliekami informacinių sistemų profilaktiniai darbai, todėl nuo 0.00 val. iki 4.00 val. neveiks SEB interneto bankas, nebus siunčiami banko pranešimai SMS žinutėmis. Nuo 01.00 val. iki 01.30 val. galimi trumpalaikiai sutrikimai naudojantis SEB bankomatais, mokėjimo kortelių skaitytuvais ir atsiskaitant SEB banko mokėjimo kortelėmis.

  Daugiau

 • Naujienos - 2017 02 24

  Tarptautiniai finansiniai nusikaltėliai nusitaikė į įmones

  Telefoniniams sukčiams vis sunkiau sekasi išvilioti pinigus iš gyventojų, o tarptautinių sukčių nauju taikiniu tapo įmonės. Praėjusiais metais jas labiau atakavo ne tik vietos telefoniniai sukčiai, bet pastebėta ir tarptautinių finansinių nusikaltėlių atakų, kai perimamas verslo partnerių elektroninis susirašinėjimas ir atsiskaitymams už paslaugas ar prekes nurodoma apgavikų banko sąskaita.

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Rašykite mums
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.