Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Naujienos - 2020 05 29

  Gegužę namų ūkiai išlaidavo jau daugiau negu balandį

  Gegužę  gyventojų atsiskaitymai banko kortelėmis aiškiai rodo, kad mažmeninė prekyba po balandį patirto smūgio atsigauna. Tiesa, gegužę metinis nuosmukis dar bus didesnis negu 5 proc., tačiau tai kur kas mažesnis kritimas negu balandį, kai prekybos apyvarta lyginamosiomis kainomis sumažėjo beveik 18 procentų. Lietuvos mažmeninės prekybos nuosmukis Europos Sąjungoje buvo vidutinis.

  Daugiau

 • Naujienos - 2020 05 28

  Naktį galimi „Smart-ID“ ir mobiliojo parašo trikdžiai

  Dėl bendrovės „SK ID Solutions“ atliekamų IT sistemų atnaujinimo darbų gegužės 28–29 d., naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, nuo 23 iki 5 val. ryto galimi sutrikimai naudojantis programėle „Smart-ID“ ir mobiliuoju parašu. 

  Daugiau

 • Naujienos - 2020 05 27

  SEB bankas UAB „Baltoptik“ suteikė 720 tūkst. eurų paskolą

  Dėl pandemijos padarinių šešiolikos optikos salonų Lietuvoje ir devynių optikos salonų Latvijoje tinklą valdanti „Baltoptik“ patyrė apie 1 mln. eurų apyvartinių lėšų trūkumą, kuris stūmė įmonę į nemokumo padėtį. To išvengti padėjo SEB banko suteikta paskola – jeigu būtų nepavykę dėl jos susitarti, įmonė būtų turėjusi pasinaudoti Nemokumo įstatyme numatytomis galimybėmis – restruktūrizuoti veiklą.

  Daugiau

 • Skelbimai - 2020 05 26

  Šiuo metu statomos SEB banko būstinės pastate vyks inžinerinių sistemų bandymai

  Gegužės 27 d. naujos SEB banko būstinės pastate (Konstitucijos pr. 24, Vilniuje)  vyks iš anksto suplanuoti inžinerinių sistemų bandymai – imituojamas gaisro židinys, paleistas karštas dūmas ir stebima, kaip suveikia inžinerinės sistemos ir dūmai pašalinami iš pastato.

  Daugiau

 • Naujienos - 2020 05 22

  Latviai, estai ar vietiniai gelbės mūsų šalies turizmo sektorių vasarą?

  Po savaitės prasideda vasara – aktyviausias turizmo sektoriui metų laikas. Šiemet jis bus kitoks – veikiausiai turistų iš užsienio bus tiek, kiek jų atvyks iš Latvijos ir Estijos. Keliautojų iš mūsų Baltijos sesių bus daugiau tik tada, jeigu visi įdėsime daugiau pastangų ir investicijų kviesdami juos aplankyti mūsų šalį. Galbūt dar pavyks išvysti turistų ir iš Lenkijos, tačiau iki to dar reikia sulaukti palankių Lenkijos ir Lietuvos valdžios sprendimų. Kurortuose įsikūrusioms apgyvendinimo įstaigoms padės išaugsiantis poilsiaujančių lietuvių skaičius, tačiau Vilniaus apgyvendinimo įstaigoms vasara ir visi likę metai ir be verslo, ir be atostogaujančių užsienio turistų bus labai sudėtingi.

  Daugiau

 • Naujienos - 2020 05 21

  Naktį iš penktadienio į šeštadienį SEB banke vyks IT sistemų profilaktikos darbai

  Norint užtikrinti sklandų nuotolinių banko sistemų veikimą, šį savaitgalį SEB banke bus atliekami planiniai informacinių sistemų profilaktikos darbai. Gegužės 23 d., naktį iš penktadienio į šeštadienį, nuo 4 iki 8 val. ryto laikinai neveiks SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė, nebus atliekami mokėjimai kai kuriose el. parduotuvėse, kai atsiskaitant už prekes ar paslaugas savo tapatybę reikia patvirtinti interneto banke. 

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.