Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Naujienos - 2021 06 17

  Lietuvoje per penkerius metus trečdaliu išaugo smulkių verslų

  Nors pernai užklupusi pandemija didelei daliai šalies verslo sudavė stiprių smūgių ir pažėrė iššūkių, 2020 m. Lietuvoje užregistruotų verslų skaičius, palyginti su 2016 metais, išaugo trečdaliu (33 proc.). Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenimis,  daugiausia pernai Lietuvoje buvo užregistruota mažų ir vidutinių įmonių. Jų skaičius per penkerius metus nuolat augo.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 06 16

  SEB klientai savo interneto banke gali matyti jau keturių kitų bankų sąskaitas

  Nuo šiol SEB banko klientai interneto banke gali pridėti ir matyti savo turimas sąskaitas keturiuose kituose bankuose – „Swedbank“, „Citadele“, „Revolut“ ir LHV. Matyti savo sąskaitas, turimas kituose Lietuvos ir Baltijos šalių bankuose, gali ir privatūs, ir verslo klientai.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 06 15

  SEB banko ekonomistas: „Prekių eksportas sparčiai auga ir ne vien dėl didesnių kainų“

  Prekių eksportas per keturis pirmus 2021 metų mėnesius augo daugiau nei dešimtadaliu (12,6 proc.), o lietuviškos kilmės prekių eksportas didėjo dar daugiau – 15,6 procento. Tai rodo, kad Lietuvos pramonė pagavo palankų paklausos vėją ir bent jau pajamų rodikliai šiemet bus gerokai didesni negu prieš metus. Ypač atsižvelgiant į tai, kad daugelio pramonės prekių kainos šiemet bus daug didesnės. Tačiau daugeliui įmonių pelno ir pajamų pokyčių kryptis šiemet gali išsiskirti dėl smarkiai pabrangusių žaliavų.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 06 14

  SEB banko testas „Pinklės“ – geriausias skaitmeninės komunikacijos projektas

  Didžiausio komunikacijos profesionalų renginio „PR Impact Awards 2021“ metu paskelbti ir apdovanoti geriausi per metus įgyvendinti komunikacijos projektai. SEB banko saugumo internete testas „Pinklės“ pelnė pirmą vietą ir tapo geriausiu skaitmeninės komunikacijos projektu.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 06 14

  SEB banko tyrimas: ori senatvė – svarbiausia paskata Baltijos šalių gyventojams investuoti

  Svarbiausias tikslas, kurio siekdami investuoja Baltijos šalių gyventojai – sukaupti papildomų lėšų pensijai. SEB banko iniciatyva atlikto tyrimo duomenimis, orią senatvę investicijomis užsitikrinti siekia 51 proc. investuojančių Lietuvos, 59 proc. Latvijos ir net 64 proc. Estijos gyventojų. Savo žinias apie investavimą geriausiai vertina lietuviai.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 06 11

  Naktį iš penktadienio į šeštadienį SEB banke vyks IT sistemų profilaktikos darbai

  Norint užtikrinti sklandų banko sistemų veikimą, šį savaitgalį SEB banke bus atliekami planiniai informacinių sistemų profilaktikos darbai. Birželio 12 d., naktį iš penktadienio į šeštadienį, nuo 3 iki 8 val. ryto laikinai neveiks SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė, nebus atliekami mokėjimai el. parduotuvėse, kai atsiskaitant už prekes ar paslaugas savo tapatybę reikia patvirtinti SEB interneto banke. 

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.