Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Naujienos - 2017 08 21

  Atidarytas išmanusis SEB banko skyrius Gedimino prospekte Vilniuje

  Rugpjūčio 21 d. po rekonstrukcijos klientams duris atvėrė išmanusis SEB banko skyrius centrinėje būstinėje, esančioje Gedimino prospekte Vilniuje. Skyriuje įdiegtos šiuolaikinės technologijos padės klientams taupyti laiką ir patogiau tvarkyti finansinius reikalus: eilių reguliavimo sistema apie priartėjusią eilę įspės SMS žinute, darbuotojai klientus konsultuos ne tik atvykusius į skyrių, bet ir jiems esant bet kurioje pasaulio vietoje – teikdami nuotolines vaizdo konsultacijas realiuoju laiku internetu.

  Daugiau

 • Naujienos - 2017 08 16

  SEB bankas bendradarbiaus su lietuvių startuoliu „Dealoyal“

  SEB bankas pradėjo bendradarbiauti su lietuvių startuoliu „Dealoyal“, kurio komanda sukūrė pirmąją su bankų kortelėmis susietą lojalumo programėlę, padedančią vartotojams susigrąžinti dalį pirkiniams išleistų pinigų. Tikimasi, kad iki metų pabaigos ji jau turės 100 tūkst. aktyvių naudotojų. Programėlės kūrėjai pabrėžia, kad šis sprendimas yra ne tik tiesioginę naudą pirkėjams nešanti programėlė, bet novatoriška rinkodaros platforma verslui.

  Daugiau

 • Naujienos - 2017 08 14

  SEB tyrimas: Baltijos šalių jaunos įmonės tikisi finansavimo ir patarimų

  Iš Baltijos šalių Lietuvos jaunos įmonės išsiskiria tuo, kad banką laiko ne tik pagrindiniu finansavimo šaltiniu, bet ir tuo, kad kas trečiai įmonei bankas yra vieta, kur galima gauti profesionalių patarimų kuriant ir plėtojant verslą. Daugiau negu du trečdaliai (70 proc.) Latvijos ir tiek pat Estijos jaunų įmonių iš bankų labiausiai tikisi palankesnių finansavimo sąlygų, o 73 proc. Lietuvoje jaunas įmones kuriančių verslininkų lūkesčiai – specialios verslo sąlygos ir nuolaidos pradedantiems verslą.

  Daugiau

 • Skelbimai - 2017 08 14

  Dėl SEB banko darbo laiko rugpjūčio 14–15 dienomis

  Informuojame, kad dėl švenčių keičiamas SEB banko skyrių darbo laikas. Rugpjūčio 14 d. banko skyriai (išskyrus „Akropolio“ ir „Panoramos“ skyrius Vilniuje ir „Megos“ skyrių Kaune) dirbs valanda trumpiau negu įprastai. Rugpjūčio 15 d. banko skyriai nedirbs, išskyrus „Megos“ skyrių Kaune (šis skyrius dirbs kaip įprastai) ir „Akropolio“ bei „Panoramos“ skyrius Vilniuje (dirbs nuo 10 iki 16 valandos).

  Daugiau

 • Naujienos - 2017 08 09

  SEB bankas: gyventojai aktyviau skolinasi naujiems automobiliams

  Per pirmąjį metų pusmetį Lietuvos gyventojai SEB banko lizingu įsigijo lengvųjų automobilių už beveik 15 mln. eurų. Aktyviau nei pernai šalies gyventojai skolinosi naujiems automobiliams ir jų pirmąjį šių metų pusmetį įsigijo 21 proc. daugiau. Lizingu įsigytų naudotų automobilių skaičius, atvirkščiai, sumažėjo 9 procentais.

  Daugiau

 • Naujienos - 2017 08 03

  XXI a. bankininkystė: be įprastinių skyrių, bet prieinama ištisą parą?

  Neretai sulaukiu klausimo, kada Lietuvoje ateis diena, kai skaitmeninė bankininkystė pakeis tradicinę ir dėl banko paslaugų į banko skyrių nebevaikščiosime. Tačiau ši diena jau yra atėjusi. Net 99 proc. kasdieninių finansinių operacijų šiandien yra atliekama panaudojus savitarnos įrankius ir tik 15 proc. banko klientų dėl jų vis dar vyksta į banko skyrių. Tad klausimą reikėtų formuluoti kitaip – kada ir šie gyventojai ims naudotis inovatyviais sprendimais, kurie leidžia finansinius reikalus susitvarkyti neišėjus iš namų?

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Rašykite mums
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.