Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Skelbimai - 2018 11 09

  Dėl planuojamų IT sistemų profilaktikos darbų

  Šį savaitgalį SEB banke bus atliekami informacinių sistemų profilaktikos darbai, todėl naktį iš penktadienio į šeštadienį, lapkričio 10 dieną, nuo 0.00 val. iki 5.00 val. neveiks SEB interneto bankas ir SEB mobilioji programėlė, o nuo 3.00 val. iki 4.30 val. neveiks SEB banko elektroniniai kortelių skaitytuvai ir bankomatai, nebus galima naudotis SEB banko mokėjimo kortelėmis.

  Daugiau

 • Naujienos - 2018 11 08

  SEB banko kredito kortelių statistika atskleidžia ne tik pomėgį keliauti

  Lietuvoje daugėja gyventojų, kurie naudojasi kredito mokėjimo kortelėmis. Per aštuonis pirmus šių metų mėnesius SEB bankas išdavė 9 proc. daugiau kredito mokėjimo kortelių negu tuo pačiu laikotarpiu pernai. Kaip rodo banko atlikta klientų apklausa, kredito korteles klientai dažniausiai renkasi dėl galimybės pasiskolinti pirkiniams ir dėl draudimo, kuriuo galima pasinaudoti kelionės užsienyje metu.

  Daugiau

 • Skelbimai - 2018 11 06

  Pranešimas apie susijungimą ir klientų portfelio perdavimą

  Norime pranešti apie numatomą SEB gyvybės draudimo įmonių Baltijos šalyse, tarp jų ir AB „SEB gyvybės draudimas“, sujungimą į vieną įmonę siekiant toliau didinti veiklos efektyvumą ir gerinti klientams teikiamų paslaugų kokybę.

  Daugiau

 • Naujienos - 2018 11 06

  Lietuvoje elektromobiliai sulaukia daugiau simpatijų negu Latvijoje ir Estijoje

  Elektromobilių skaičius Lietuvoje yra kur kas mažesnis negu kitose Europos Sąjungos valstybėse, tačiau vairuoti elektra varomą automobilį Lietuvoje norėtų daugiau žmonių negu Latvijoje ir Estijoje. SEB banko užsakymu atlikta apklausa parodė, kad elektriniai ir hibridiniai automobiliai Lietuvoje turi kur kas daugiau gerbėjų negu Latvijoje ir Estijoje.

  Daugiau

 • Naujienos - 2018 10 31

  SEB banko verslo paskolų portfelis rodo, kad šalies ūkio perspektyvas įmonės linkusios vertinti optimistiškai

  Palyginti su tuo pačiu 2017 metų laikotarpiu, per pirmus tris šių metų ketvirčius SEB bankas suteikė 10 proc. daugiau paskolų mažoms ir vidutinėms bei didelėms įmonėms. Bendra verslui suteiktų paskolų vertė buvo 1,34 mlrd. eurų, o pernai tuo pat metu – 1,22 mlrd. eurų. 

  Daugiau

 • Naujienos - 2018 10 30

  SEB bankas iššūkiu „Bankas namuose“ skatins aktyviau naudotis elektroninėmis paslaugomis

  Keturios savaitės be grynųjų, svarbiausiomis banko paslaugomis naudojantis nekeliant kojos iš namų, kavinės ar kad ir kur būtum: tokį iššūkį SEB bankas šią savaitę metė socialinių tinklų įžymybėms. 

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.