Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Naujienos - 2021 04 07

  Kovą gyventojai grįžo į baldų, statybinių medžiagų ir elektronikos parduotuves

  Kovas prekybininkams ir paslaugų teikėjams buvo geresnis negu vasaris – tą rodo ir didesnė vidutinė vienos dienos atsiskaitymų vertė kortelėmis naudojant kortelių skaitytuvus. Palankesni rezultatai pasiekti dėl kovą mažesnių ribojimų, kai nuo mėnesio vidurio buvo leista veikti visoms parduotuvėms, turinčioms tiesioginį įėjimą pirkėjams iš lauko. Nors parduotuvės sulaukė mažesnių ribojimų veikti, internetinės prekybos rezultatai kovą nesuprastėjo.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 04 06

  SEB bankas tapo festivalio LOGIN partneriu: siekiame rūpintis ateities kartomis

  SEB bankas jau trečius metus iš eilės yra pagrindinis technologijų ir inovacijų festivalio LOGIN partneris. „LOGIN Progress makers powered by SEB“ renginys vyks gegužės 24-28 dienomis. SEB banką ir LOGIN drauge veda misija rūpintis ateities kartomis: ugdyti visuomenę, skatinti antreprenerystę, inovacijas, tvarumą.

  Daugiau

 • Skelbimai - 2021 03 29

  Dėl SEB banko paslaugų šventiniu laikotarpiu

  Informuojame, kad balandžio 2 d., Didįjį penktadienį, ir balandžio 5 d, antrą Velykų dieną, galėsite pervesti lėšas iki 15 000 Eur į sąskaitas „Swedbank“, Šiaulių, „Citadelės“ bankus, UAB „Paysera LT“ ir daugelį kitų užsienio bankų, priimančių momentinius mokėjimus, kai kitų tipų tarpbankiniai mokėjimai nebus atliekami.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 03 26

  Ar tvaresnė mityba gali būti draugiška piniginei?

  Prasidėjus pandemijai, buvo pasigirdę nuogąstavimų, ar ji nenustums į antrą planą poreikio rūpintis aplinka ir gyventi tvariau. Duomenys rodo, kad nutiko priešingai – vartotojai ne vienoje šalyje ima dar daugiau dėmesio skirti aplinkos apsaugai ir tvaresniam gyvenimo būdui. Maistas – viena iš sričių, kur sąmoningai vartodami galime rūpintis ne tik planeta, bet ir savo finansais.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 03 25

  Vienai valandai užgesiname šviesas SEB padaliniuose

  Šeštadienį, kovo 27 d., vakare vienai valandai užgesinsime apšvietimą pagrindiniuose SEB padaliniuose Lietuvoje – taip prisidedame prie pasaulinės iniciatyvos „Žemės valanda“. Ja siekiama atkreipti dėmesį į tvarios veiklos svarbą ir paskatinti kiekvieną mūsų saugoti planetą.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 03 25

  Gyventojų būsto kainų lūkesčiai – nuo panikos iki euforijos

  Lūkesčiai dėl būsto kainų šiemet Lietuvoje šoktelėjo iki aukščiausio lygio per pastaruosius devynerius metus. Du trečdaliai apklaustųjų kovą teigė, kad būsto kainos Lietuvoje per artimiausius dvylika mėnesių didės. Prieš metus pirmo karantino metu situacija buvo visiškai kitokia – kad būstas brangs, galvojo tik 19 proc. apklaustų gyventojų. Akivaizdu, kad gyventojai mato ar girdi, jog per pirmus pandemijos metus, priešingai negu baimintasi, būstas neatpigo. Nors pandemija nesitraukia ir vis dar dalis verslo negali veikti, gyventojai nemano, kad tai darys neigiamą įtaką būsto kainai.

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.