Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Naujienos ir skelbimai

 • Naujienos - 2021 06 23

  Trys didžiausi investavimo mitai ir baimė investuoti: kaip ją įveikti?

  SEB banko iniciatyva Baltijos šalyse atlikto tyrimo duomenys parodė, kad Baltijos šalyse vienokių ar kitokių investicijų turi apie pusę gyventojų. Tie, kurie dar neinvestuoja, turi įvairių baimių ar vadovaujasi gajais mitais. Laimei, jie nesunkiai paneigiami, o baimė investuoti paaiškinama ir išsklaidoma. 

  Daugiau

 • Skelbimai - 2021 06 22

  SEB bankas atnaujina vartojimo kredito teikimo taisykles

  Informuojame, kad nuo š. m. rugsėjo 1 d. SEB bankas atnaujina vieną iš vartojimo kredito sutarties dokumentų – vartojimo kredito teikimo taisykles.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 06 22

  Kaip biurų rinkai sekėsi laikyti pandemijos egzaminą?

  Pandemija privertė peržvelgti biurų plėtros ypatumus ir atskleidė naujas tendencijas. Nekilnojamojo turto (NT) projektų plėtotojai bando įvertinti augančias statybų kainas, vis didesnius pastatų tvarumo ir aplinkos reikalavimus, taip pat nuotolinio darbo įtaką. Tad komercinio NT rinkoje iššūkių apstu. Kaip juos sekasi įveikti dabar ir kokios perspektyvos šio verslo laukia ateityje?

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 06 17

  Lietuvoje per penkerius metus trečdaliu išaugo smulkių verslų

  Nors pernai užklupusi pandemija didelei daliai šalies verslo sudavė stiprių smūgių ir pažėrė iššūkių, 2020 m. Lietuvoje užregistruotų verslų skaičius, palyginti su 2016 metais, išaugo trečdaliu (33 proc.). Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenimis,  daugiausia pernai Lietuvoje buvo užregistruota mažų ir vidutinių įmonių. Jų skaičius per penkerius metus nuolat augo.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 06 16

  SEB klientai savo interneto banke gali matyti jau keturių kitų bankų sąskaitas

  Nuo šiol SEB banko klientai interneto banke gali pridėti ir matyti savo turimas sąskaitas keturiuose kituose bankuose – „Swedbank“, „Citadele“, „Revolut“ ir LHV. Matyti savo sąskaitas, turimas kituose Lietuvos ir Baltijos šalių bankuose, gali ir privatūs, ir verslo klientai.

  Daugiau

 • Naujienos - 2021 06 15

  SEB banko ekonomistas: „Prekių eksportas sparčiai auga ir ne vien dėl didesnių kainų“

  Prekių eksportas per keturis pirmus 2021 metų mėnesius augo daugiau nei dešimtadaliu (12,6 proc.), o lietuviškos kilmės prekių eksportas didėjo dar daugiau – 15,6 procento. Tai rodo, kad Lietuvos pramonė pagavo palankų paklausos vėją ir bent jau pajamų rodikliai šiemet bus gerokai didesni negu prieš metus. Ypač atsižvelgiant į tai, kad daugelio pramonės prekių kainos šiemet bus daug didesnės. Tačiau daugeliui įmonių pelno ir pajamų pokyčių kryptis šiemet gali išsiskirti dėl smarkiai pabrangusių žaliavų.

  Daugiau

 
 
 
 

Kontaktai

 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.