Switch to mobile version. Į viršų

Pasirūpinkite savo finansiniu saugumu – apsidrauskite gyvybę arba nuo kritinių ligų ir draudimą nuo traumų ir nuo nelaimingų atsitikimų gaukite dovanų.

Kuo draudimas gali būti naudingas įvairiose gyvenimo situacijose?

 

Jums

Finansinė pagalba susirgus ar įvykus nelaimingam atsitikimui ir tapus laikinai nedarbingam (-ai).

Jūsų artimiesiems

Finansinė pagalba šeimai ir išlaikytiniams, padedanti lengviau prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų, netekus šeimos maitintojo.

Finansiniams įsipareigojimams padengti

Pasirūpinkite, kad netekus Jūsų, šeimos nariai nepaveldėtų Jūsų turimų kreditų ir kad būtų apsaugoti nuo būsto ir kito turto praradimo rizikos.

Kaip sužinoti, nuo kokios rizikos draustis?

Atsakykite į 5 paprastus klausimus ir gaukite rekomenduojamą draudimo pasiūlymą.

 

Kodėl verta rinktis SEB asmens draudimą?

Patenkintų klientų*
90%
Sprendimas dėl išmokos priimamas vidutiniškai per
2–5 d.
Platus draudimo rūšių pasirinkimas, atsižvelgiant į
individualius poreikius

*„SEB Life and Pension Baltic SE“ klientų poreikių ir lūkesčio tenkinimo tyrimas, 2020 m. sausis

 

Tai yra reklaminio pobūdžio informacija. Asmens draudimo paslaugą teikia „SEB Life and Pension Baltic SE“ Lietuvos filialas. Išsamesnė informacija apie paslaugą pateikta draudimo taisyklėse http://www.seb.lt/draudimo-dokumentai. Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas. Norėdami sudaryti sutartį, užsiregistruokite į konsultaciją.

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.