Switch to mobile version. Į viršų

Finansavimas

Finansavimas

Suprantame, kad sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas – pasitikėjimu grindžiami santykiai. Visada atsižvelgiame į savo klientų poreikius, esame verslūs ir kūrybingi, tad bendradarbiaudami stengiamės būti geriausiais finansų patarėjais.

Klientams siūlome įvairias finansavimo paslaugas: nuo trumpalaikio apyvartinio kapitalo finansavimo iki ilgalaikių finansavimo sprendimų ar sindikuoto finansavimo.

Žaliasis finansavimas

SEB ambicija – išlikti lyderiu ekologiškų investicijų srityje ir toliau remti savo klientus jiems įgyvendinant tvaresnius ir ekologiškesnius projektus.

Remdamiesi SEB grupės tvarios veiklos politika, Baltijos šalyse siekiame savo klientams pasiūlyti žaliųjų finansavimo sprendimų – verslo plėtotojai, paruošę projektą, kuris atitinka SEB žaliųjų obligacijų programos kriterijus, gali kreiptis dėl žaliosios paskolos.

Kiekvienas paskolos projektas bus vertinamas individualiai, ar jis atitinka Žaliosioms paskoloms taikomus kriterijus.

Daugiau skaitykite čia.

Įmonių ir projektų finansavimas

Įmonėms teikiame kreditus kasdienėms verslo operacijoms ir ilgalaikėms investicijoms finansuoti. Teikdami šias paslaugas, atsižvelgiame į konkrečius poreikius ir atvejus, kai sprendžiami įmonių įsigijimo, investicijų ar apyvartinio kapitalo finansavimo klausimai.

Teikiame ne tik dvišalius, bet ir sindikuotus kreditus kartu su kitais Lietuvoje ar užsienyje veikiančiais bankais.

Daug patirties esame sukaupę finansuodami energetikos, viešojo ir privataus sektorių bendradarbiavimo, infrastruktūros ir įmonių įsigijimo projektus.

Norime užtikrinti, kad mūsų teikiamas finansavimas būtų saugus ir atitiktų individualius kliento poreikius.

Nekilnojamojo turto finansavimas

Siūlome finansavimą įmonėms, investuojančioms į nekilnojamąjį turtą. Patyrę mūsų nekilnojamojo turto specialistai dirba tam, kad tenkintų įvairius klientų poreikius.  Mūsų klientai – didelės investicijų bendrovės, nekilnojamojo turto įmonės, privatūs nekilnojamojo turto savininkai.

Lizingas

Įmonės veiklai būtiną įrangą ar transporto priemones siūlome įsigyti pasirinkus finansinio lizingo ar veiklos nuomos paslaugas. Stengiamės, kad finansavimo sąlygos atitiktų įmonės poreikius. Galime pasirūpinti ir lizingu perkamo turto draudimu.

Klientams, pasirinkusiems ilgalaikę naujų lengvųjų automobilių veiklos nuomą, galime pasiūlyti papildomas, laiką taupančias paslaugas: transporto priemonių draudimą, nuolatinę techninę jų priežiūrą, pagalbą kelyje ir kitas.

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai

Nauja pramonės revoliucija

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.