Switch to mobile version. Į viršų

Lėšų valdymo ir prekybos finansavimo paslaugos

Lėšų valdymo ir prekybos finansavimo paslaugos

Ir vietiniams, ir užsienio klientams teikiame vertybinių popierių saugojimo, apyvartinio kapitalo ir likvidumo valdymo paslaugas, siūlome lėšų valdymo sprendimus, prekybos ir apyvartinio kapitalo finansavimą.

Naudodamiesi SEB banko elektroniniais kanalais, mūsų klientai gali greitai ir patogiai atlikti finansines operacijas.

Lėšų valdymas

Įsigilinę į kiekvieno mūsų kliento veiklos specifiką, galime pasiūlyti tinkamiausius mokėjimo ir lėšų surinkimo sprendimus, padedančius valdyti verslo likvidumą: vietinį ir tarptautinį lėšų koncentravimą, įprastas finansavimo paslaugas.

Klientams siūlome įvairias mokėjimo paslaugas: SEPA ir tarptautinį pinigų pervedimą, elektronines sąskaitas ir kitas paslaugas. Taip pat padedame klientams surinkti įmokas – tvarkyti atsiskaitymus kortele, įmokas internetu ar pagal elektronines sąskaitas.

Bendradarbiaujame su SEB grupės bankais ir partnerių bankais užsienyje, tad galime užtikrinti, kad Jūsų įmonės lėšos bus tinkamai valdomos ir Lietuvos, ir užsienio rinkose.

Apyvartinio kapitalo ir prekybos finansavimas

Siūlome įvairias prekybos finansavimo paslaugas: akredityvus, dokumentų inkaso, garantijas ir faktoringo paslaugas.

Teikdami šias paslaugas, norime padėti didinti klientų apyvartinį kapitalą, geriau valdyti pinigų srautus, užtikrinti veiklos efektyvumą ir mažinti galimą riziką.

Elektroniniai kanalai

SEB interneto banke galite paprastai ir patogiai naudotis visomis mūsų teikiamomis kasdienės bankininkystės paslaugomis.

Klientams siūlome elektroninę sąskaitų tvarkymo paslaugą „SEB Gateway“, padedančią efektyviai siųsti mokėjimo nurodymus ir gauti informaciją apie banko sąskaitas. Taip pat siūlome naudotis elektroninės prekybos paslauga „Bank link“ ir įmonių finansų valdymo sistema „Baltic Online“, padedančia administruoti sąskaitas visame Baltijos šalių regione.

Vertybinių popierių saugojimo ir depozitoriumo paslaugos

Siūlome depozitoriumo ir visas Lietuvoje ar užsienyje registruotų vertybinių popierių saugojimo paslaugas. Aptarnaujame Lietuvos ir užsienio finansų institucijas ir kitas įmones, investuojančias į vertybinius popierius. Fondams teikdami depozitoriumo paslaugas, užtikriname fondų dalyvių investicijų saugumą.

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai

Nauja pramonės revoliucija

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.