Switch to mobile version. Į viršų

Mūsų klientai

Mūsų klientai

Suprantame, kad sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas – ilgalaikiai ryšiai. Būtent todėl dirbdami stengiamės kuo geriau pažinti klientų poreikius, nes tik žinodami juos galėsime tapti patikimais finansų patarėjais.

Įmonės

Mūsų sėkmė priklauso nuo ilgalaikių ryšių su klientais. Didžiuojamės, kad bankas ne vienus metus yra klientų finansų partneriu. Visada stebėjome, kaip mūsų klientų įmonės augo ir plėtėsi – kai kurios jų šiandien veikia daugiau negu 100 rinkų.

Finansų institucijos

Turime daug patirties dirbdami su įvairiomis finansų institucijomis, tad išmanome jų darbo specifiką, žinome, kokios paslaugos, koks aptarnavimas jiems reikalingas. Mūsų specialistai gali padėti kurti ir diegti išskirtines paslaugas, padedančias pagyvinti prekybos finansavimą besivystančiose rinkose ar atverti kelius bankams efektyviau veikti Šiaurės Europos šalių rinkose.

Tarptautinės įmonės

Didžiuojamės galėdami padėti savo klientams sėkmingai veikti vietinėse rinkose. Bėgant metams, mūsų klientai plečia savo veiklą.  Ši plėtra ir noras lydėti klientus jų verslo kelyje yra viena pagrindinių priežasčių, lėmusių SEB banko padalinių įkūrimą pagrindiniuose pasaulio finansiniuose centruose.

Viešasis sektorius

Tvirtų mūsų ryšių su klientais pagrindas yra tarpusavio pasitikėjimas, partnerystė ir mūsų gebėjimas atsižvelgti į klientų tikslus, numatyti ateityje iškilsiančius poreikius. SEB banko specialistai klientams teikia konsultacijas visais finansų klausimais, ieško sprendimų, labiausiai atitinkančių jų poreikius, ir stengiasi užtikrinti, kad klientai galėtų kuo sėkmingiau naudotis visomis atsiveriančiomis galimybėmis.

Nekilnojamojo turto vystytojai

Investuojantiems į nekilnojamąjį turtą teikiame finansavimo pasiūlymus. Mūsų klientai yra didelės investicinės bendrovės, nekilnojamojo turto įmonės ir privatūs nekilnojamojo turto savininkai.

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai

Nauja pramonės revoliucija

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.