Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Apdraustiesiems sveikatos draudimu

Savanorišku sveikatos draudimu gali apdrausti tik darbdavys. Apdraustiems šiuo draudimu asmenims susirgus ar gavus traumą, jiems nėra mokama nustatyto dydžio draudimo išmoka, tačiau kompensuojamos su draudžiamuoju įvykiu susijusios gydymo išlaidos.

Jei Jūs esate apdrausti šiuo draudimu, galite kreiptis į privačias gydymo, sveikatos priežiūros ar stiprinimo įstaigas bei vaistines ir įsigyti prekių ar naudotis ten teikiamomis paslaugomis atsižvelgdami į draudimo sutarties sąlygas.

Kas yra sveikatos draudimo kortelė?

Kiekvienam apdraustajam yra išduodama sveikatos draudimo kortelė, kuria galima atsiskaityti už paslaugas ir pirkinius į draudimo bendrovės partnerių tinklą įtrauktose įstaigose:

Draudiko pripažįstamų įstaigų sąrašas (PDF, 240 KB)

Kaip atsiskaityti, jei kreipiatės į įstaigą, neįtrauktą į AB „SEB gyvybės draudimas“ partnerių sąrašą?

  1. Savo lėšomis sumokėkite už suteiktas paslaugas ar įsigytas prekes.
  2. Bendrovei „SEB gyvybės draudimas“ pateikite Jūsų (apdraustojo) vardu išrašytus mokėjimą ir suteiktas paslaugas liudijančius dokumentus ir prašymą kompensuoti išlaidas:

Suteiktas paslaugas liudijantys dokumentai (PDF, 20 KB)

Prašymas kompensuoti išlaidas (DOC, 29 KB)

Norėdami pateikti prašymą ir dokumentus, kreipkitės į Jus aptarnaujantį vadybininką SEB banke ar AB „SEB gyvybės draudimas“ atstovą. Taip pat originalius dokumentus galite išsiųsti „SEB gyvybės draudimui“  adresu J. Balčikonio g. 7, LT-08247 Vilnius ar e. paštu .

Kaip naudotis sveikatos draudimo kortele?

Kaip naudotis sveikatos draudimo kortele, skaitykite atmintinėje.

Atmintinė (PDF, 111 KB)


Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00, VI 9.00–18.00, VII 9.00–16.00) arba atvykę į bet kurį SEB banko skyrių.

Draudimo sumų likučiai

Norėdami pasitikrinti draudimo sumų likučius, prisijunkite prie banko svetainės įvesdami savo sveikatos draudimo
kortelės numerį:

Kontaktai

  • „Skype“
  • Savitarnos zonos
  • Banko skyriai ir bankomatai

Kontaktai

  • „Skype“ (visą parą)
  • Atsiskaitomosios sąskaitos ir kiti rekvizitai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.