Switch to mobile version. Į viršų

Draudimas - 2019 09 28
Gyvybės draudimas | trauma

Kuo skiriasi gyvybės draudimas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų?

Kuo skiriasi gyvybės draudimas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų?

Yra įvairių būdų pasirūpinti savo ir artimųjų finansiniu saugumu, vienas iš jų – draudimas. Dėl įvairių draudimo rūšių dažnai kyla klausimų – kaip išsirinkti sau tinkamiausią, kuo skiriasi gyvybės draudimo ir draudimo nuo nelaimingų atsitikimų pagrindinės sąlygos? Kokiais atvejais išmokama draudimo išmoka ir ar verta apsidrausti kelių rūšių draudimu?

Gyvybės draudimas – saugumas artimiesiems

Gyvybės draudimo tikslas yra finansiškai apsaugoti savo artimuosius. Apdraustojo asmens mirties atveju draudimo išmoką gautų artimieji ar bet kuris kitas naudos gavėju pasirinktas asmuo. Naudos gavėjui pakanka kreiptis į draudimo bendrovę, pateikti reikiamus dokumentus ir lėšos išmokamos per keletą dienų. Gyvybės draudimo išmoka mokama neatsižvelgiant į tai, ar žmogus žuvo nelaimingo atsitikimo metu, ar mirė dėl ligos.

Kokia suma draustis?

Draudimo išmoka turėtų padengti neplanuotas išlaidas ir padėti artimiesiems prisitaikyti prie pasikeitusių gyvenimo aplinkybių. Ekspertai paprastai rekomenduoja pasirinkti tokią gyvybės draudimo sumą, kuri prilygtų trejų metų pajamoms. Tačiau kiekvienas atvejis yra individualus, tad draudžiantis reikia atsižvelgti į išlaikomų asmenų skaičių ir jų poreikius, įvertinti savo finansinius įsipareigojimus, kitas išlaidas.

Papildoma asmens draudimo apsauga – finansinė pagalba sau

Be gyvybės draudimo, galima apsidrausti nuo kritinių ligų, traumų, sunkių traumų, laikino ar nuolatinio nedarbingumo. Pagal savo poreikius galima rinktis vieną ar kelias draudimo rūšis. Skirtingai nuo gyvybės draudimo, kuris skirtas finansiniam artimųjų saugumui užtikrinti, draudimo nuo traumų, kritinių ligų ar nedarbingumo išmoka išmokama pačiam apdraustajam.

Kokią asmens draudimo rūšį pasirinkti?

Prieš apsidrausdami asmens draudimu, apgalvokite, nuo kokios rizikos (kritinių ligų, traumų, sunkių traumų, laikino ar nuolatinio nedarbingumo ir kt.) norite apsidrausti, norite pasirūpinti savo ar artimųjų finansiniu saugumu atsitikus nenumatytiems įvykiams. Pasirinkę kelias draudimo rūšis, būsite finansiškai apsaugoti įvairiose gyvenimo situacijose.

Norėdami apsispręsti, nuo kokios rizikos verta draustis, atsižvelkite į savo gyvenimo būdą, įpročius ir profesijos ypatumus. Atkreipkite dėmesį, kad, kuo jaunesniame amžiuje drausitės, tuo mažesnė bus draudimo įmoka.

Užsiregistruokite į konsultaciją ir pasitarkite, kokios asmens draudimo rūšys geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Tai yra reklaminio pobūdžio informacija. Asmens draudimo paslaugą teikia AB „SEB gyvybės draudimas“. Išsamesnė informacija apie paslaugą pateikiama draudimo taisyklėse ir informaciniame dokumente. Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas. Norėdami sudaryti sutartį, užsiregistruokite į konsultaciją.


 • Draudimas - 2019 09 03

  Trys priežastys, kodėl jauni žmonės turėtų pagalvoti apie gyvybės draudimą

  Trys priežastys, kodėl jauni žmonės turėtų pagalvoti apie gyvybės draudimą

  Paplitusi klaidinga nuomonė, kad gyvybės draudimas reikalingas tik tiems žmonėms, kurie augina vaikus. Dalijamės trimis priežastimis, kodėl net ir vaikų neturintiems jauniems žmonėms verta pagalvoti apie gyvybės draudimą.

  Daugiau

 • Draudimas - 2019 08 27

  Penki mitai apie gyvybės draudimą

  Penki mitai apie gyvybės draudimą

  „Gyvybės draudimas yra brangus“ ir „aš esu per jaunas apie tai galvoti“ – tai du populiariausi mitai apie gyvybės draudimą, kuriuos dažnai tenka išgirsti draudimo specialistams. Norint, kad draudimo paslauga geriausiai atitiktų poreikius, sprendimas dėl gyvybės draudimo turėtų būti gerai apgalvotas. Kad apsispręsti būtų lengviau, aptarsime penkis populiariausius mitus.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2019 05 09

  Kredito kortelės dažnai keliaujantiems: išsigalvota ar tikra nauda?

  Kredito kortelės dažnai keliaujantiems: išsigalvota ar tikra nauda?

  Kredito kortelė dažniausiai asocijuojasi su neplanuotais pirkiniais, kai norima pasiskolinti pinigų greitai ir patogiai. Visgi, šios kortelės nauda ir galimybės yra kur kas didesnės – pavyzdžiui, kai kurios kredito kortelės gelbsti dažnai keliaujančius žmones.

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

Ramiau ir dabar, ir ateityje:

 • sklandus finansinių įsipareigojimų grąžinimas
 • lėšos neplanuotoms išlaidoms kompensuoti

Daugiau apie draudimą

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.