Switch to mobile version. Į viršų

Draudimas - 2019 09 03
Gyvybės draudimas

Trys priežastys, kodėl jauni žmonės turėtų pagalvoti apie gyvybės draudimą

Trys priežastys, kodėl jauni žmonės turėtų pagalvoti apie gyvybės draudimą

Paplitusi klaidinga nuomonė, kad gyvybės draudimas reikalingas tik tiems žmonėms, kurie augina vaikus. Dalijamės trimis priežastimis, kodėl net ir vaikų neturintiems jauniems žmonėms verta pagalvoti apie gyvybės draudimą.

Turite finansinių įsipareigojimų

Daugelis jaunų žmonių, ypač nusprendusių aukštojo mokslo siekti užsienio šalyje, ima studijų paskolas. Paskolos dydis gali siekti nuo keleto iki kelių dešimčių tūkstančių eurų – priklauso nuo studijų krypties, mokymo įstaigos ir šalies, į kurią vykstama studijuoti. Kredito dažniausiai prireikia ir pirmam būstui  įsigyti. Jei jaunam žmogui nutiktų nelaimė, paskolų grąžinimo našta užgultų artimųjų, dažniausiai tėvų, pečius. Gyvybės draudimo išmoka padeda užtikrinti finansinį artimųjų saugumą.

Esate jaunas ir sveikas

Kaip sveika gyvensena, taip ir gyvybės draudimu dažniausiai susirūpinama tik sunegalavus. Mintis apie gyvybės draudimą jaunam žmogui gali atrodyti bauginanti, todėl sprendimas atidėliojamas vis vėlesniam laikui. Tačiau amžius ir sveikata yra du pagrindiniai veiksniai, turintys įtakos gyvybės draudimo kainai. Kuo jaunesnis ir sveikesnis būdamas apsidrausite, tuo mažesnes draudimo įmokas mokėsite visą draudimo laikotarpį. Gyvybės draudimo sutartis gali būti sudaroma keliems dešimtmečiams, tad net tada, jei imti paskolą ar susilaukti vaikų planuojate tik po keleto ar keliolikos metų, apsidrausti gyvybę dabar gali būti labai praktiškas sprendimas.

Medicininės paslaugos yra brangios

Esate jaunas ir priešakyje laukia ilgas gyvenimas, todėl traumos ar ligos atveju itin svarbi kokybiška medicininė pagalba. Ją gauti skubiai ir pačią moderniausią, pavyzdžiui, išvykti gydytis į užsienį, gali būti brangu. Drausdamiesi asmens draudimu, be gyvybės draudimo, galite pasirinkti ir draudimą nuo traumų, kritinių ligų, laikino ar nuolatinio nedarbingumo. Taip draudimo išmoką galėsite skirti gydymui, reabilitacijai ir kitoms neplanuotoms išlaidoms padengti. Rinkdamiesi draudimo sumą apgalvokite, kokio dydžio išmoka padėtų įsigyti reikiamas paslaugas įvykus nelaimei.

Užsiregistruokite į konsultaciją ir pasitarkite, kokios asmens draudimo rūšys geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Tai yra reklaminio pobūdžio informacija. Asmens draudimo paslaugą teikia AB „SEB gyvybės draudimas“. Išsamesnė informacija apie paslaugą pateikta draudimo taisyklėse ir informaciniame dokumente. Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas. Norėdami sudaryti sutartį, užsiregistruokite į konsultaciją.


 • Draudimas - 2019 09 28

  Kuo skiriasi gyvybės draudimas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų?

  Kuo skiriasi gyvybės draudimas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų?

  Yra įvairių būdų pasirūpinti savo ir artimųjų finansiniu saugumu, vienas iš jų – draudimas. Dėl įvairių draudimo rūšių dažnai kyla klausimų – kaip išsirinkti sau tinkamiausią, kuo skiriasi gyvybės draudimo ir draudimo nuo nelaimingų atsitikimų pagrindinės sąlygos? Kokiais atvejais išmokama draudimo išmoka ir ar verta apsidrausti kelių rūšių draudimu?

  Daugiau

 • Draudimas - 2019 08 27

  Penki mitai apie gyvybės draudimą

  Penki mitai apie gyvybės draudimą

  „Gyvybės draudimas yra brangus“ ir „aš esu per jaunas apie tai galvoti“ – tai du populiariausi mitai apie gyvybės draudimą, kuriuos dažnai tenka išgirsti draudimo specialistams. Norint, kad draudimo paslauga geriausiai atitiktų poreikius, sprendimas dėl gyvybės draudimo turėtų būti gerai apgalvotas. Kad apsispręsti būtų lengviau, aptarsime penkis populiariausius mitus.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2019 05 09

  Kredito kortelės dažnai keliaujantiems: išsigalvota ar tikra nauda?

  Kredito kortelės dažnai keliaujantiems: išsigalvota ar tikra nauda?

  Kredito kortelė dažniausiai asocijuojasi su neplanuotais pirkiniais, kai norima pasiskolinti pinigų greitai ir patogiai. Visgi, šios kortelės nauda ir galimybės yra kur kas didesnės – pavyzdžiui, kai kurios kredito kortelės gelbsti dažnai keliaujančius žmones.

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

Ramiau ir dabar, ir ateityje:

 • sklandus finansinių įsipareigojimų grąžinimas
 • lėšos neplanuotoms išlaidoms kompensuoti

Daugiau apie draudimą

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.