Switch to mobile version. Į viršų

Kasdieniai finansai - 2015 10 02
Mokėjimo kortelė | Kortelių skaitytuvas | moku kortele

Galimybė atsiskaityti patogiai – tai pagarba klientui

Galimybė atsiskaityti patogiai – tai pagarba klientui Robertas Šiuška

Atsiskaityti mokėjimo kortele žirgyne? Kodėl gi ne. Tokią galimybę savo klientams jau siūlo jojimo klubo „Laimingas žirgas“ įkūrėjai Alina ir Robertas Šiuškai. „Įsiklausome į pas mus besilankančių žmonių poreikius. Žmonės vis rečiau su savimi turi grynųjų pinigų, ypač rinkdamiesi tokias aktyvias pramogas kaip jojimas. Tai paskatino įsirengti elektroninį kortelių skaitytuvą“.

Su kortele atsiskaitymai vyksta greičiau

Ketvirtus metus veikiančiame jojimo klube veiklos netrūksta – vyksta jojimo treniruotės, įvairūs pasirodymai, organizuojamos vaikų vasaros stovyklos ir terapijos seansai su žirgais. Pramogų lauke jojimo klubas „Laimingas žirgas“ siūlo daug, tad nenuostabu, kad retas kuris norėtų rizikuoti pamesti piniginę su grynaisiais pinigais.

„Pastebėjome, kad nemažai mūsų klientų paprašydavo atsiskaityti elektroniniu būdu. Pasitikime savo klientais, tad mielai leisdavome atsiskaityti, kaip jiems patogu. Tačiau pagalvojome, kad tai kainuoja laiko, – po įspūdžių kupinos dienos reikia prisijungti prie interneto banko, suvesti visą informaciją. Tai gali užtrukti apie penkias minutes, tuo tarpu atsiskaitymas kortele – vos 20 sekundžių“, – pasakoja R. Šiuška.

Elektroninių kortelių skaitytuvas suteikia ir konkurencinį pranašumą

Visų pirma galvojęs apie patogumą savo klientams, R. Šiuška įžvelgia ir privalumų patiems verslinkams.

„Jei klientai atsiskaito elektroniniu būdu arba mokėjimo kortele, nereikia sukti galvos dėl grąžos. Taip pat mažėja grynųjų pinigų inkasavimo kaštai, pinigų vagystės rizika. Visa tai svarbu turint nuosavą verslą“, – sako R. Šiuška.

Jojimo klubo savininkas teigia, kad klientai maloniai nustemba pamatę, kad jie turi galimybę atsiskaityti taip, kaip jiems patogu. Jo nuomone, kol kas tai suteikia šiokį tokį konkurencinį pranašumą, kadangi galimybė patogiai atsiskaityti rodo pagarbą klientui. Tačiau jis mano, kad ateityje atsiskaitymų kortele tik daugės ir verslininkai turės prie to prisitaikyti.

Mokėjimo kortelės populiarėja

R. Šiuškos pastebėjimą, kad daugėja atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis, patvirtina ir statistika. Šių metų kovo pabaigoje jau daugiau negu trečdalis (34 proc.) iš visų pinigų, kuriuos SEB klientai išleido mokėdami kortele ir grynaisiais pinigais, buvo mokama kortele.

Nors banko kortelės išlieka populiariausios Vilniaus ir Kauno rajonuose, tačiau jomis vis dažniau atsiskaitoma ir Palangoje bei Druskininkuose.


Patiko straipsnis? 
Prenumeruokite e. paštu


Reaguodami į augantį klientų poreikį, verslininkai jau įsidiegė trečdaliu daugiau elektroninių kortelių skaitytuvų nei pernai. Šią tendenciją paskatinti gali ir patys vartotojai. Norint tai padaryti, tereikia specialioje rubrikoje pažymėti vietas, kuriose už suteiktas paslaugas ar įsigytas prekes vis dar galima atsiskaityti tik grynaisiais pinigais. Taip kiekvienas gali prisidėti prie to, kad nesvarbu kur – žirgynuose, automobilių taisyklose ar turgavietėse – būtų galima atsiskaityti saugiau ir moderniau.


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.