Switch to mobile version. Į viršų

Kasdieniai finansai - 2016 09 22
Mokėjimo kortelė | asmeniniai finansai

Gauti atnaujintą kortelę paštu – ir patogiau, ir pigiau

Gauti atnaujintą kortelę paštu – ir patogiau, ir pigiau

Naują debeto kortelę ketinantiems įsigyti privatiems klientams ir tiems, kurių debeto kortelių galiojimo laikas netrukus baigsis, SEB bankas siūlo korteles atsiimti ne banko skyriuose, bet gauti paštu. Tai daroma klientų patogumui: kortelės siuntimas paprastuoju paštu Lietuvoje yra nemokamas, o ji pristatoma klientui patogiausiu adresu – į namus, darbovietę ar į bet kurią kitą vietą.

„Klientai, užsisakę atnaujintos kortelės gavimą paštu, dėl sąskaitoje esančių pinigų saugumo gali būti visiškai ramūs – paštu siunčiama kortelė yra neaktyvi, o jos PIN kodas nesiunčiamas, nes jis lieka toks pat, kaip ir turimos kortelės. Taigi, neaktyvinta kortele jokie mokėjimai negalimi“, – teigia SEB banko Mokėjimo kortelių departamento vadovas Romas Čereška.


Norite pasitarti? 
Registruokitės į konsultaciją


Norint pradėti naudotis paštu gauta atnaujinta kortele, būtina  ją aktyvinti vienu iš šių būdų:

 • artimiausiame bankomate įdėjus kortelę ir įvedus tik klientui žinomą turimos kortelės PIN kodą bei atlikus įprastą operaciją (pavyzdžiui, pasitikrinus sąskaitos likutį)
 • atlikus rekomenduojamus veiksmus interneto banke e.seb.lt (instrukcija siunčiama kartu su atnaujinta kortele)

Taigi, užsisakius atnaujintos debeto kortelės gavimą paštu nereikės sugaišti nė minutės einant į banko skyrių. Taip gauti kortelę ne tik patogiau, bet ir pigiau, nes nuo 2016 m. spalio 3 d. atsiimti atnaujintą debeto kortelę SEB banko skyriuje kainuos 2 eurus. Atsisiunčiant kortelę paštu, ši paslauga nekainuoja nė cento.

Artėjant kortelės galiojimo pabaigai, visi klientai jų pačių pasirinktu būdu (pavyzdžiui, prisijungę prie SEB interneto banko, e.paštu ar trumpąją žinute) gauna priminimą apie kortelės galiojimo laiką ir kvietimą užsisakyti atnaujintos kortelės siuntimą paštu.

Užsisakyti atnaujintos debeto kortelės pristatymą paštu ir kartu nurodyti adresą, kuriuo norima gauti kortelę, galima prisijungus prie interneto banko, paskambinus visą parą veikiančiu telefonu 1528 arba SEB banko skyriuje.

Kodėl verta atnaujinti savo kontaktinius duomenis? Banko specialistai pabrėžia, kad tai svarbu ne tik užsakant kortelę paštu, bet ir dėl saugumo. Bankui nurodę tikslų savo adresą ir kitus kontaktus, klientai pasirūpins, kad svarbios naujienos juos pasiektų laiku. Be to, tuomet jie gaus naudingų pasiūlymų ir patarimų, kaip savo kasdienius finansus tvarkyti patogiau, pigiau ir sumaniau.

Daugiau informacijos apie kortelių siuntimą paštu - spustelėjus šią nuorodą


 • Kasdieniai finansai - 2015 11 10

  Koks atsiskaitymo būdas gali padėti sutaupyti laiko apsiperkant

  Koks atsiskaitymo būdas gali padėti sutaupyti laiko apsiperkant

  Kasdien turime vis daugiau reikalų, todėl didžiausia vertybe tampa laikas. Norime greito rezultato visada – net ir apsipirkdami. Pastebėjote, kaip susierziname, kai tenka lukterėti eilėje prie kasos prekybos centre? Norint sutaupyti laiko, kartais pakanka paprastų sprendimų.

  Daugiau

 • Verslui - 2015 10 20

  Atsiskaitymą kortele pakeis telefonų ir laikrodžių inovacijos

  Atsiskaitymą kortele pakeis telefonų ir laikrodžių inovacijos

  Mokėjimo sistemos evoliucionuoja gana lėtai. Vis dėlto pastaraisiais metais atsiskaitymo srityje juntama vis ryškesnių permainų. Kaip atsiskaitymas atrodys artimoje ateityje, pasikalbėjome su SEB banko pardavimų kanalų strategijos ir plėtros vadovu Baltijos šalims Pauliumi Tarbūnu.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2015 07 27

  Vis daugiau turgaus prekiautojų siūlo atsiskaityti kortele

  Vis daugiau turgaus prekiautojų siūlo atsiskaityti kortele

  Elektroninius kortelių skaitytuvus įsirengia vis daugiau verslininkų. Vienas iš jų – Gediminas Ūkelis, ketvirtus metus prekiaujantis apatiniu trikotažu. Jis sako pastebintis, kad vis daugiau klientų mielai atsiskaitytų banko kortele, tačiau turguje ne visada gali tai padaryti. Vis dėlto verslininkas neabejoja, kad jau artimiausiu laiku bus galima atsiskaityti kortele daugelyje turgaus vietų, ypač jei tai skatins ir patys pirkėjai.

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.