Switch to mobile version. Į viršų

Kasdieniai finansai - 2017 04 13
paskola | Skolinimasis | Draudimas

Ką daryti, jeigu iškilo sunkumų grąžinti kreditą?

Ką daryti, jeigu iškilo sunkumų grąžinti kreditą?

Sprendimą skolintis ilgam laikotarpiui priėmėte tikrai apgalvotai ir įvertinę savo finansines galimybes. Tačiau jeigu kredito galiojimo laikotarpiu patirtumėte netikėtų rūpesčių ir grąžinti kreditą taptų sunkiau, sprendimą taip pat galite rasti.

Draudimas „Saugus kreditas“ padės įvykus nelaimei

Specialistai pataria iš anksto pasiruošti galimiems didesniems rūpesčiams ir kredito gavėjams apsidrausti gyvybės draudimu, draudimu nuo darbingumo netekimo bei priverstinio nedarbo.

Draudimas „Saugus kreditas“ suteiks finansinę apsaugą ištikus nelaimei – susirgus, susižeidus ar netekus darbo tam tikrą laikotarpį bus mokamos draudimo išmokos, sutampančios su paskolos įmoka, o blogiausiu atveju bus padengtas paskolos likutis. Taigi, toks draudimas padės grąžinti paskolą ir išsaugoti turtą.

Plačiau apie draudimą „Saugus kreditas“

Ką daryti, jeigu problema jau iškilo?

Jeigu iškilo sunkumų grąžinant kreditą, pirmiausia būtinai kreipkitės į savo banką. Neleiskite įsiskolinimams augti: su konsultantais aptarkite įvairias galimybes. Kuo greičiau veiksite, tuo lengviau bus išvengti didesnių rūpesčių; banko prioritetas – jums padėti.


Norite pasitarti? 
Registruokitės į konsultaciją


Būtinai kreipkitės į banką ir tuo atveju, jeigu netikėtai nutrūko jūsų darbo santykiai arba jeigu jūsų atžvilgiu pradėti vykdyti teismo sprendimai ir banko sąskaita areštuota.

Galimi sprendimai

Коnsultantai gali pasiūlyti jums skirtingus sprendimus, pavyzdžiui:

 • „įmokų atostogos“ – galimos pagrindinės kredito dalies mokėjimų „atostogos“, kurių metu klientas mokėtų tik įmokas, dėl to jo mokama mėnesinė įmokų suma tuo laikotarpiu būtų mažesnė
 • įvertinti kredito termino pratęsimą – tai reali priemonė, kaip sumažinti mėnesio įmokas, nes kreditą reikėtų grąžinti, pavyzdžiui, ne per 10 metų, bet per 20 metų
 • kiti įvairūs pakeitimai mokėjimų grafikuose, kurie leistų laikinai ar nuolat sumažinti mėnesio kredito įmokos dydį, pavyzdžiui, pakeisti grąžinimo metodą iš linijinio į anuitetinį ir pan.
 • kitų finansinių įsipareigojimų bankui peržiūrėjimas (restruktūrizavimas), galimybė juos grąžinti per ilgesnį laikotarpį ar kiti metodai, padėsiantys sumažinti mėnesio įmokos sumą

 • Automobilis - 2015 02 24

  Vartojimo kreditas ar lizingas – kaip teisingai pasirinkti?

  Vartojimo kreditas ar lizingas – kaip teisingai pasirinkti?

  Kartais norint išpildyti savo svajones – įsigyti automobilį, naują mobilųjį telefoną, kompiuterį ar išvykti į egzotišką kelionę – turimų santaupų nepakanka. Tokiu atveju gali padėti vartojimo kreditas arba lizingas – tik svarbu pasirinkti tinkamą finansinę priemonę ir atsakingai įvertinti savo galimybes skolintis. Šį kartą trumpai apžvelgsime pagrindinius skirtumus šių dviejų skolinimosi būdų skirtumus.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2016 05 11

  Vartojimo kreditas: į ką atkreipti dėmesį jį renkantis?

  Vartojimo kreditas: į ką atkreipti dėmesį jį renkantis?

  Kainos ir kokybės santykis svarbus ne tik perkant naują daiktą ar paslaugas. Į tai atsižvelgti derėtų ir skolinantis pinigus – imant trumpalaikes paskolas asmeninėms, namų ūkio reikmėms, automobiliui įsigyti, kelionei ar kitiems norams įgyvendinti.  

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2016 06 09

  Penki patarimai, kaip sumaniai skolintis

  Penki patarimai, kaip sumaniai skolintis

  Dažnai girdime, kad skolintis pinigų šiuo metu palankus metas, tačiau skolintis, kaip ir pirkti, reikia sumaniai. Atsižvelkite į šiuos patarimus, jei didesniam pirkiniui, kelionei ar būsto remontui ketinate imti vartojimo kreditą.

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.