Switch to mobile version. Į viršų

Kasdieniai finansai - 2020 05 22
interneto bankas | konsultacija internetu | mobilioji programėlė

Kaip savo finansus tvarkyti kompiuteryje ir telefone

Kaip savo finansus tvarkyti kompiuteryje ir telefone

Nuo virtualių mišių iki jogos treniruočių – nuotoliniu būdu teikiamų paslaugų šiandien tiek daug, kad lengva pasimesti ir nepasinaudoti itin kasdienybę palengvinančiais sprendimais. Pasitikrinkite, ar savo finansus tvarkote išmaniai.

Mobilioji programėlė – neįkainojamas pagalbininkas

Mobilusis telefonas daugelį mūsų lydi visur ir visada – matuoja žingsnius ir miego ciklus, leidžia neatsilikti nuo naujausių tendencijų portaluose ar socialiniuose tinkluose, o taip pat – tvarkyti savo finansus čia ir dabar. Čia nepamainoma – ir SEB mobilioji programėlė.

Be įprastų tokioms programėlėms funkcijų – saugaus prisijungimo biometriniais duomenimis, greito pinigų pervedimo, sąskaitų likučių tikrinimo – ši programėlė suteikia ir galimybę pervesti pinigus pagal telefono numerį. Paslaugą aktyvinus programėlėje bus galima siųsti pinigus tiek SEB, tiek kitų bankų klientams, taip pat aktyvinusiems šią paslaugą.

Kita aktuali funkcija – galimybė išmaniajame „Android“ telefone susikurti skaitmeninę jau turimos mokėjimo kortelės versiją, skirtą bekontakčiams atsiskaitymams telefonu. Telefoną parduotuvėje pridėjus prie mokėjimo kortelių skaitytuvo galima atsiskaityti iki 150 Eur ir daugiau nebesijaudinti dėl pamirštos piniginės.

Ne mažiau naudinga yra galimybė gauti ar siųsti prašymus pervesti pinigų: tai pravers, pavyzdžiui, renkant pinigus dovanai draugo gimtadieniui ar dalijantis sąskaitos sumą restorane.
O kad visada būtumėte informuoti apie naujausius pasiūlymus ir sektumėte pinigų srautus savo sąskaitoje, mobiliojoje programėlėje įjunkite informacinius pranešimus.

Asmeninės konsultacijos namuose ant sofos

Nors įvairios internetinės konsultacijos įgijo pagreitį būtent karantino laikotarpiu, tačiau finansines nuotolines vaizdo konsultacijas SEB bankas teikia jau nuo 2017-ųjų. Tokiu būdu galima pasitarti su specialistu dėl paskolos būstui pirkti, statybai ar remontui, taip pat sužinoti apie taupymo ar investavimo galimybes bei sulaukti atsakymų į kitus su finansų valdymu susijusius klausimus.

Į kasdienius iškylančius klausimus visą parą pasiruošęs atsakyti virtualus konsultantas-robotas. Dirbtinio intelekto pagalba jis gali pateikti reikiamus atsakymus, tuo pačiu nuolat mokydamasis iš naujos klientų suteikiamos informacijos.  Virtualaus konsultanto specialiai ieškoti nereikia – pokalbio su juo langas iššoka kaskart atsidarius SEB banko interneto svetainę. Tais atvejais, kai virtualus konsultantas negali atsakyti į klausimus, jis pasiūlys tęsti pokalbį su žmogumi – vienu iš banko specialistų.

Interneto bankas – ne tik pinigams pervesti

Nesvarbu, kur esate, kurią savaitės dieną ir kelintą valandą norite sutvarkyti vieną ar kitą finansinį reikalą. Interneto banku galima naudotis nemokamai, o prie jo prisijungus atliekamos finansinės operacijos paprastai pigesnės už tas pačias operacijas, atliekamas atvykus į banko skyrių.

Prireikė naujos debeto kortelės? Keliaukite į interneto banką ir užsisakę atsisiųskite tiesiai į namus paštu. Pamiršote naujosios kortelės PIN kodą? Interneto banke galite jį pasižiūrėti arba, jei kortelę vis dėlto pametėte, – kortelę blokuoti. Šeimai prireikė naujos skalbimo mašinos? Interneto banke pildykite vartojimo paskolos paraišką, gaukite patvirtinimą ir sutartį elektroniniu būdu pasirašykite neiškėlę kojos iš namų.

Be to, visame pasaulyje vis daugiau dėmesio skiriant tvariems sprendimams, gana lengvai kiekvienas galime prisidėti ir prie popieriaus naudojimo mažinimo – už komunalines paslaugas, televiziją ar internetą mokėti interneto banke (galima išsisaugoti ruošinius skirtingoms įmokoms), paslaugų teikėjų prašyti elektroninių, o ne popierinių sąskaitų ir jas apmokėti automatiškai, taip pat – paraiškas ar kitus dokumentus pasirašyti elektroniniu būdu. Tiesa, tam prireiks tinkamos tapatybės identifikavimo priemonės – mobiliojo elektroninio parašo arba programėlės „Smart-ID“.


 • Kasdieniai finansai - 2020 04 27

  Kelių bankų sąskaitas galima matyti viename interneto banke

  Kelių bankų sąskaitas galima matyti viename interneto banke

  SEB banko klientai, prisijungę prie interneto banko, jau gali matyti „Swedbank“, „Citadele“ ir LHV bankų sąskaitas, turimas Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Į savo interneto banke matomų sąskaitų sąrašą galima įtraukti tiek kitų bankų sąskaitų, kiek tik pageidaujama, – jų skaičius nėra ribojamas, o paslauga teikiama nemokamai. Aktyvinti paslaugą ir privatūs, ir verslo klientai gali savarankiškai, prisijungę prie interneto banko.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2020 11 05

  Draugas liko skolingas už pietus? Priminkite jam savo telefono, ne banko sąskaitos numerį

  Draugas liko skolingas už pietus? Priminkite jam savo telefono, ne banko sąskaitos numerį

  Viskas, ko reikia, – telefono numeris. Patobulinus iki šiol veikusią SEB mobiliosios programėlės funkciją, pagal telefono numerį pinigus gali pervesti ar gauti bet kurio banko klientai. Tai tapo įmanoma bankams prisijungus prie specialios Lietuvos banko infrastruktūros, leidžiančios susieti telefono numerį su savo banko sąskaita.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2020 03 22

  Parduotuvėje vietoje banko kortelės – išmanusis telefonas

  Parduotuvėje vietoje banko kortelės – išmanusis telefonas

  Namuose pamiršta piniginė problemų nekels, jei su savimi turėsite išmanųjį telefoną. Mokėjimų telefonu populiarumas sparčiai auga visame pasaulyje dėl galimybės atsiskaityti už prekes ir paslaugas greitai, patogiai ir be jokio kontakto – telefoną vos pridėjus prie mokėjimo kortelių skaitytuvo. Norite sumaniai atsiskaityti ir jūs?

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

 

 

 

 

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.