Switch to mobile version. Į viršų

Kasdieniai finansai - 2020 08 07
paslaugų planai

Kaip už banko paslaugas sumokėti mažiau

Kaip už banko paslaugas sumokėti mažiau © Volkan Olmez, Unsplash

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad mokesčiai už banko paslaugas yra neišvengiami, klientams siūlomi paslaugų planai leidžia valdyti kasmėnesines kasdienių banko paslaugų išlaidas ir sutaupyti iki keleto eurų per mėnesį. Viskas, ko reikia – pasinaudoti skaičiuokle ir įsivertinti savo poreikius.

Pasirinkę planą klientai už paslaugas moka ne pagal kainyną – jiems taikomas mažesnis fiksuotas mėnesinis mokestis. Taigi, mokama ne už kiekvieną pervedimą, sąskaitų aptarnavimą ir banko kortelių naudojimą, o vieną bendrą mokestį, į kurį įeina kasdieniam finansų valdymui reikalingiausios banko paslaugos. SEB bankas šiandien siūlo šešis tokius planus.

Kaip sudaryti paslaugų planai?

Banko paslaugų planus galima palyginti su mobiliojo ryšio operatorių siūlomais planais: klientams nėra naudinga mokėti už kiekvieną išnaudotą gigabaitą, todėl jie dažniausiai pasirenka tam tikrą planą, kuriame numatytas bendras duomenų kiekis. Naudotis kasdienėmis banko paslaugomis be paslaugų plano būtų tas pats, kas mokėti už kiekvieną išnaudotą gigabaitą atskirai.

Į visus SEB banko paslaugų planus įeina būtiniausios paslaugos, tokios kaip nemokami pervedimai internetu ir mobiliąja programėle, visų turimų sąskaitų administravimas, debeto kortelė (priklausomai nuo pasirinkto plano, gali būti ir kredito), už kurią netaikomas išdavimo ir naudojimo mokestis. Taip pat prireikus nemokamai galima iš SEB ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų išsiimti tam tikrą sumą pinigų – jos dydis priklauso nuo paslaugų plano.

Žinoma, yra situacijų, kai paslaugų plano nereikia, nes per mėnesį atliekami tik keli mokėjimai ir naudojama tik viena sąskaita. Vis dėlto SEB banko statistika rodo, kad daugumai klientų tai finansiškai apsimoka.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Norėdami pasirinkti tinkamiausią paslaugų planą, atsakykite sau į keletą klausimų: kiek mokėjimų vidutiniškai per mėnesį atliekate, kiek sąskaitų naudojate, ar naudojate mokėjimo kortelę, ar jums reikia kredito kortelės. Tai žinodami, galite pasinaudoti palyginamąja paslaugų planų lentele ir išsirinkti jums tinkamiausią planą.

Gera žinia ta, kad pasirinkdami paslaugų planą neprisiimate jokių ilgalaikių įsipareigojimų. Jei pastebėsite, kad planas netinka, jį bet kada galite pakeisti į kitą arba nutraukti jo naudojimą interneto banke.

Kurį paslaugų planą pasirinkti?
Sužinokite, kurį banko paslaugų planą Jums verta pasirinkti norint sutaupyti.
Kiek Jums metų?
metai
 
Kiek pinigų pervedimų atliekate internetu per mėnesį?
pervedimus
 
Kiek grynųjų pinigų pasiimate iš bankomatų per mėnesį?
 Eur
 
 
 
 
Sužinokite, koks banko paslaugų planas Jums yra tinkamiausias, kuris padės sutaupyti.

SUMANU

0 Eur / mėn.
Ši skaičiuoklė yra tik rekomendacinio pobūdžio.

Grįžti atgal
Skaičiuoti

 • Kasdieniai finansai - 2020 04 27

  Kelių bankų sąskaitas galima matyti viename interneto banke

  Kelių bankų sąskaitas galima matyti viename interneto banke

  SEB banko klientai, prisijungę prie interneto banko, jau gali matyti „Swedbank“, „Citadele“ ir LHV bankų sąskaitas, turimas Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Į savo interneto banke matomų sąskaitų sąrašą galima įtraukti tiek kitų bankų sąskaitų, kiek tik pageidaujama, – jų skaičius nėra ribojamas, o paslauga teikiama nemokamai. Aktyvinti paslaugą ir privatūs, ir verslo klientai gali savarankiškai, prisijungę prie interneto banko.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2020 11 05

  Draugas liko skolingas už pietus? Priminkite jam savo telefono, ne banko sąskaitos numerį

  Draugas liko skolingas už pietus? Priminkite jam savo telefono, ne banko sąskaitos numerį

  Viskas, ko reikia, – telefono numeris. Patobulinus iki šiol veikusią SEB mobiliosios programėlės funkciją, pagal telefono numerį pinigus gali pervesti ar gauti bet kurio banko klientai. Tai tapo įmanoma bankams prisijungus prie specialios Lietuvos banko infrastruktūros, leidžiančios susieti telefono numerį su savo banko sąskaita.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2020 03 22

  Parduotuvėje vietoje banko kortelės – išmanusis telefonas

  Parduotuvėje vietoje banko kortelės – išmanusis telefonas

  Namuose pamiršta piniginė problemų nekels, jei su savimi turėsite išmanųjį telefoną. Mokėjimų telefonu populiarumas sparčiai auga visame pasaulyje dėl galimybės atsiskaityti už prekes ir paslaugas greitai, patogiai ir be jokio kontakto – telefoną vos pridėjus prie mokėjimo kortelių skaitytuvo. Norite sumaniai atsiskaityti ir jūs?

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.