Switch to mobile version. Į viršų

Kasdieniai finansai - 2019 11 08
Kasdieniai finansai | konsultacija internetu | Vaiko ateičiai

Konsultacijos į banką – su chalatu ir šlepetėmis?

Konsultacijos į banką – su chalatu ir šlepetėmis? © Sincerely media, Unsplash

Norite pasikonsultuoti rūpimais finansų klausimais neatsitraukę nuo savo kompiuterio ekrano? Vilnietis Algirdas, išgirdęs tokį SEB banko konsultantės pasiūlymą, nedvejodamas sutiko. IT konsultantas dėl laiko stokos vis neprisiruošdavo pats nuvykti į banko skyrių, o bendrauti nuotoliniu būdu jis įpratęs – taip kasdien tvarko darbo reikalus su kitose šalyse dirbančiais kolegomis.  

Taupo laiką ir pinigus

„Esu tikrai užsiėmęs, todėl pats rasti laiko nuvykti į banką būčiau galėjęs tik po mėnesio kito. Išsami ir profesionali konsultacija truko apie valandą,  gavau visą reikiamą informaciją ir man nebereikėjo vykti į skyrių“, – džiaugėsi vyras. 

Vykstant konsultacijai internetu, bendraujama realiuoju laiku, o abu pašnekovai gali matyti vienas kitą ir bendrą ekraną. Todėl Algirdas galėjo ne tik aptarti jį dominantį finansų planavimo modelį, bet ir matyti konkrečius parengtus pasiūlymus.

„Apie kai kuriuos įdomius pasiūlymus nieko nebuvau girdėjęs. Geriau juos apgalvojęs ir pasitaręs su namiškiais, jau kitą dieną sudariau paslaugų teikimo sutartį. Nuotolinės konsultacijos patogios tuo, kad jų metu gali ne tik išgirsti apie naujus pasiūlymus, bet ir matyti jų pristatymus, teikiamos naudos aprašus. Šiais laikais, kai viskas tobulėja, nuotolinis bendravimas tampa įprastas visose srityse. Taip taupomas laikas ir pinigai. Todėl ir kitą kartą, kai norėsiu pasikonsultuoti, tą darysiu internetu“, – tikino Algirdas.

Jam antrino ir šiaulietė Daiva. Vos kelių mėnesių sūnų auginanti moteris dar kurį laiką nebūtų galėjusi pati nuvykti į banko skyrių pasikonsultuoti dėl pinigų kaupimo vaiko ateičiai. Nuotolinės konsultacijos metu ji spėjo aptarti jai rūpimus finansinius klausimus dėl vaiko ateities ir peržiūrėjo anksčiau sudarytas sutartis.

„Kūdikius auginančios mamos puikiai supranta, kaip kartais sunku ištrūkti iš namų susitvarkyti net būtiniausius reikalus. Todėl labai nudžiugau, kad aktualius finansinius reikalus galėjau aptarti savo pačios namuose ir netgi iš karto priėmiau sprendimą kaupti pinigus vaikui. Nereikėjo ieškoti, kas paglobotų sūnelį kelioms valandoms, sutaupiau laiko, degalų, o jausmas toks, lyg su banko specialistu būtume kalbėję akis į akį“, – džiaugėsi pašnekovė.  

Kaunietis vadybininkas Modestas, naudodamasis banko taikomomis naujausiomis technologijomis, nuotoliniu būdu sudarė pensijos kaupimo sutartį.

„Mintyse jau seniai buvau priėmęs sprendimą sudaryti pensijos kaupimo sutartį, tačiau vis neprisiruošdavau nueiti iki banko. Todėl, kai pasitaikė proga tai padaryti internetu, pasinaudojau ja. Buvau patenkintas. Mane konsultavusi banko specialistė išsamiai paaiškino tai, kas man dar kėlė klausimų ir abejonių, o kai jų nebeliko, iš karto ryžausi padaryti tai, ką ilgai atidėliojau“, – savo patirtimi dalijosi Modestas. 

Nuotoliniu būdu galima aptarti ir kreditus  

SEB bankas jau kurį laiką suteikia savo klientams galimybę bendrauti internetu ir nuotolinių konsultacijų metu spręsti savo finansinius klausimus nė neiškėlus kojos iš namų ar darbo vietos.

Konsultacijoms internetu, kaip ir susitikimams su specialistais banko skyriuose, reikia registruotis iš anksto, o pasitarti finansų klausimais gali visi SEB banko klientai – tai ypač patogu tiems, kurie gyvena atokesnėse vietovėse ar miestuose, kuriuose nėra banko skyriaus.

Vykstant tokioms konsultacijoms, aptariami kliento poreikiai, tikslai, sudaromas asmeninis finansų planas, peržiūrimos galiojančios sutartys. Norintieji gali konsultuotis taupymo, investavimo, draudimo, pensijų ir net būsto kredito klausimais. Padedant banko specialistui nuotoliniu būdu galima užpildyti prašymą gauti būsto kreditą ir po kurio laiko gauti oficialių sprendimą dėl kredito.

Konsultacijų metu išsakyti banko specialistų pasiūlymai ir įžvalgos išsaugomos interneto banke. Todėl gautą informaciją ir rekomendacijas kiekvienas norintis gali peržiūrėti ir po kurio laiko. 

Greitai, patogiai ir efektyviai finansiniai klausimai internetu sprendžiami realiuoju laiku vykstant vaizdo konferencijai arba susirašinėjant su banko konsultantu. Jei klientui kyla klausimų, banko specialistas  gali dalintis savo matomu vaizdu ir taip padėti klientui rasti reikiamą informaciją, pavyzdžiui, paskolų skaičiuokles ar specialius pasiūlymus.  

Konsultacijos internetu metu, padedant banko specialistui, galima pildyti reikiamus dokumentus ir netgi sudaryti sutartis, pavyzdžiui, vartojimo kredito. Tiesa,  būtina turėti vieną iš šių prisijungimo prie interneto banko priemonių – slaptažodžių generatorių, mobiliąją programėlę „Smart-ID“ arba naudotis mobiliuoju parašu.

Nuotoliniu būdu pasitarti finansų klausimais patogu ir paprasta – pakanka su banko specialistu sutarti konsultacijos laiką, prisijungti prie savo SEB interneto banko ir aktyvinti atsiųstą nuorodą. Patogu ir tai, kad nereikia įdiegti jokios specialios kompiuterinės programos.


 

 

Konsultacija

Norite pasitarti finansų klausimais?

Asmeninių finansų specialistai tiksliai nustatys Jūsų poreikius, tikslus ir parengs asmeninį finansų planą.


 • Pensija - 2020 04 11

  Neuždirbta grąža taip pat yra nuostolis

  Neuždirbta grąža taip pat yra nuostolis

  Legendinis JAV investuotojas Peteris Lynchas yra pasakęs, kad daug daugiau pinigų investuotojai praranda besiruošdami rinkų korekcijoms arba bandydami jas nuspėti negu per pačias korekcijas. Nemažai aktyvių investuotojų bando atspėti, kada bus akcijų rinkų pikas. Jie tikisi, kad, pardavę turimas akcijas, ateityje jas galės vėl nusipirkti pigiau.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2020 04 14

  Į sukčių pinkles patekęs žmogus tampa pinigų mulu, o po to – ir atpirkimo ožiu

  Į sukčių pinkles patekęs žmogus tampa pinigų mulu, o po to – ir atpirkimo ožiu

  Kylančiu gyventojų nerimu dėl ateities naudojamasi piktavališkiems kėslams: dar aktyvesni tampa sukčiai. Pastebime, kad sukčiaujant vis dažniau pasitelkiama vadinamųjų pinigų mulų pagalba, kurią suteikiantys gyventojai, susivilioję tariamu lengvu uždarbiu, neretai vėliau nukenčia patys.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2020 04 06

  Kaip apsaugoti šeimos finansus neramiu metu rinkoje?

  Kaip apsaugoti šeimos finansus neramiu metu rinkoje?

  Pasaulinis koronaviruso protrūkis tapo milžinišku išbandymu valstybėms, verslui ir gyventojams. Ekonomiką apimantis sąstingis daugeliui reiškia piniginius iššūkius ir nerimą dėl ateities, kuris dažnai dar labiau padidėja dėl prisiimtų finansinių įsipareigojimų: paskolų, išperkamosios nuomos ar kitų. Kaip elgtis? Ar geriau pirma naudotis turimomis santaupomis, ar jau metas suskubti susisiekti su kreditoriais ir prašyti atidėti paskolos grąžinimą, o gal ieškoti kitokių išeičių?

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.