Switch to mobile version. Į viršų

Kasdieniai finansai - 2018 05 08
Kasdieniai finansai | konsultacija internetu | Vaiko ateičiai

Pasitarti finansų klausimais – ir internetu

Pasitarti finansų klausimais – ir internetu © LinkedIn Sales Navigator, Unsplash

Norite pasikonsultuoti rūpimais finansų klausimais neatsitraukę nuo savo kompiuterio ekrano? Vilnietis Algirdas Karbonskis, išgirdęs tokį SEB banko vadybininkės pasiūlymą, nedvejodamas sutiko. IT konsultantas dėl laiko stokos vis neprisiruošdavo pats nuvykti į banko skyrių, o bendrauti nuotoliniu būdu jis įpratęs – taip kasdien tvarko darbo reikalus su kitose šalyse dirbančiais kolegomis.  

Taupo laiką ir pinigus

„Mano banko vadybininkė dirba Kaune, o aš – Vilniuje. Tad pats rasti laiko nuvykti į banką būčiau galėjęs tik po mėnesio kito. Išsami ir profesionali konsultacija truko apie valandą,  gavau visą reikiamą informaciją ir man nebereikėjo vykti į Kauną“, – džiaugėsi vyras. 

Vykstant konsultacijai internetu,  bendraujama realiuoju laiku, o abu pašnekovai gali matyti vienas kitą ir bendrą ekraną. Todėl Algirdas galėjo ne tik aptarti jį dominantį finansų planavimo modelį, bet ir matyti konkrečius parengtus pasiūlymus.

„Apie kai kuriuos įdomius pasiūlymus nieko nebuvau girdėjęs. Geriau juos apgalvojęs ir pasitaręs su namiškiais, jau kitą dieną sudariau paslaugų teikimo sutartį. Nuotolinės konsultacijos patogios tuo, kad jų metu gali ne tik išgirsti apie naujus pasiūlymus, bet ir  matyti jų pristatymus, teikiamos naudos aprašus. Šiais laikais, kai viskas tobulėja, nuotolinis bendravimas tampa įprastas visose srityse. Taip taupomas laikas ir pinigai. Todėl ir kitą kartą, kai norėsiu pasikonsultuoti su savo vadybininke, tą darysiu internetu“, – tikino Algirdas.

Jam antrino ir šiaulietė Daiva. Vos kelių mėnesių sūnų auginanti moteris dar kurį laiką nebūtų galėjusi pati nuvykti į banko skyrių pasikonsultuoti dėl pinigų kaupimo vaiko ateičiai. Nuotolinės konsultacijos metu ji spėjo aptarti jai rūpimus finansinius klausimus dėl vaiko ateities ir peržiūrėjo anksčiau sudarytas sutartis.

„Kūdikius auginančios mamos puikiai supranta, kaip kartais sunku ištrūkti iš namų susitvarkyti net būtiniausius reikalus. Todėl labai nudžiugau, kad aktualius finansinius reikalus galėjau aptarti savo pačios namuose ir netgi iš karto priėmiau sprendimą kaupti pinigus vaikui. Nereikėjo ieškoti, kas paglobotų sūnelį kelioms valandoms, sutaupiau laiko, degalų, o jausmas toks, lyg su banko vadybininke būtume kalbėjusios akis į akį“, – džiaugėsi pašnekovė.  

Kaunietis vadybininkas Modestas, naudodamasis banko taikomomis naujausiomis technologijomis, nuotoliniu būdu sudarė pensijos kaupimo sutartį.


Norite pasitarti? 
Registruokitės į konsultaciją


„Mintyse jau seniai buvau priėmęs sprendimą sudaryti pensijos kaupimo sutartį, tačiau vis neprisiruošdavau nueiti iki banko. Todėl, kai pasitaikė proga tai padaryti internetu, pasinaudojau ja. Buvau patenkintas. Mane konsultavusi banko specialistė išsamiai paaiškino tai, kas man dar kėlė klausimų ir abejonių, o kai jų nebeliko, iš karto ryžausi padaryti tai, ką ilgai atidėliojau“, – savo patirtimi dalijosi Modestas. 

Nuotoliniu būdu galima aptarti ir būsto kreditą  

Koja kojon su naujausiomis technologijomis žingsniuojantis SEB bankas jau kurį laiką suteikia savo klientams galimybę bendrauti internetu ir nuotolinių konsultacijų metu spręsti savo finansinius klausimus nė neiškėlus kojos iš namų ar darbo vietos.

Konsultacijoms internetu, kaip ir susitikimams su specialistais banko skyriuose, reikia registruotis iš anksto, o pasitarti finansų klausimais internetu gali visi SEB banko klientai – tai ypač patogu tiems, kurie gyvena atokesnėse vietovėse ar miestuose, kuriuose nėra banko skyriaus.

Vykstant tokioms konsultacijoms, aptariami kliento poreikiai, tikslai, sudaromas asmeninis finansų planas, peržiūrimos galiojančios sutartys. Norintieji gali konsultuotis taupymo, investavimo, draudimo, pensijų ir net būsto kredito klausimais. Padedant banko specialistui nuotoliniu būdu galima užpildyti prašymą gauti būsto kreditą ir po kurio laiko gauti oficialių sprendimą dėl kredito.

Konsultacijų metu išsakyti banko specialistų pasiūlymai ir įžvalgos išsaugomos interneto banke. Todėl gautą informaciją ir rekomendacijas kiekvienas norintis gali peržiūrėti ir po kurio laiko. 

Greitai, patogiai ir efektyviai finansiniai klausimai internetu sprendžiami realiuoju laiku vykstant vaizdo konferencijai arba susirašinėjant su banko konsultantu. Jei klientui kyla klausimų, banko specialistas  gali dalintis savo matomu vaizdu ir taip padėti klientui rasti reikiamą informaciją, pavyzdžiui, paskolų skaičiuokles ar specialius pasiūlymus.  

Konsultacijos internetu metu, padedant banko specialistui, galima pildyti reikiamus dokumentus ir netgi sudaryti sutartis, pavyzdžiui, vartojimo kredito. Tiesa,  būtina turėti vieną iš šių prisijungimo prie interneto banko priemonių – slaptažodžių generatorių, mobiliąją programėlę „Smart-ID“ arba naudotis mobiliuoju parašu.

Nuotoliniu būdu pasitarti finansų klausimais patogu ir paprasta – pakanka su banko vadybininku sutarti konsultacijos laiką, prisijungti prie savo SEB interneto banko ir aktyvinti vadybininko atsiųstą nuorodą. Patogu ir tai, kad nereikia įdiegti jokios specialios kompiuterinės programos.


 

 

Konsultacija

Norite pasitarti finansų klausimais?

Asmeninių finansų specialistai tiksliai nustatys Jūsų poreikius, tikslus ir parengs asmeninį finansų planą.


 • Kasdieniai finansai - 2017 10 19

  Taupantys laiką į banko skyrių skuba vis rečiau

  Taupantys laiką į banko skyrių skuba vis rečiau

  Susiruošę vykti į banko skyrių gerai pagalvokite – galbūt jums ten nebūtina eiti? Gera žinia, kad daugelį bankinių reikalų galima sutvarkyti nepakylant nuo kėdės ir negaištant savo brangaus laiko.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2019 04 26

  Kuo pakeisti slaptažodžių kortelę?

  Kuo pakeisti slaptažodžių kortelę?

  Interneto paslaugos Lietuvos bankuose išpopuliarėjo prieš maždaug dvidešimt metų, kai interneto banke pinigus pervesti pageidaujantiems klientams buvo išduodamos pirmosios slaptažodžių kortelės. Šiandien ši klientų identifikavimo priemonė užleidžia vietą naujoms ir per artimiausius metus išnyks. 

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2017 09 08

  Penki patarimai, kaip išvengti eilės banke

  Penki patarimai, kaip išvengti eilės banke

  Dalijamės patarimais, kaip sutaupyti laiko ir nelaukti eilėje banko skyriuje. Pasitikrinkite, ar žinote šią informaciją.

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.