Switch to mobile version. Į viršų

Kasdieniai finansai - 2017 09 08

Penki patarimai, kaip išvengti eilės banke

Penki patarimai, kaip išvengti eilės banke

Dalijamės patarimais, kaip sutaupyti laiko ir nelaukti eilėje banko skyriuje. Pasitikrinkite, ar žinote šią informaciją.

Rezervuokite laiką

Laukti tikrai neteks, jei iš anksto rezervuosite vizitą ir atvyksite sutartu laiku. Rezervuoti laiką galite interneto banke. Užsiregistruoti į konsultaciją galima ir interneto svetainėje. Esame įpratę eidami pas gydytoją ar kirpėją užsirašyti iš anksto, taip darykime ir ruošdamiesi į banką – reikalus susitvarkysite tikrai greičiau.

Atkreipkite dėmesį, į kokį skyrių einate

Jei vykstate į banką ne dėl grynųjų pinigų operacijų, rinkitės skyrių, kuriame jos nėra atliekamos.

Žinokite piko dienas

Tam tikromis dienomis į bankus užsuka gerokai daugiau klientų – žinokite, kokios tai dienos, ir, jei įmanoma, vizitą į banką planuokite prieš jas arba po jų. Įprastai daugiau klientų bankai sulaukia po kiekvieno mėnesio 10 dienos, kai mokamos pensijos ir kitos išmokos, ir po 20 dienos, kai reikia susimokėti mokesčius. Bankų skyriuose klientų skaičius taip pat išauga po ilgųjų savaitgalių ir didžiųjų metų švenčių.

Banko interneto svetainėje skelbiame, kokiu laiku konkrečiame banko klientų aptarnavimo padalinyje lankosi mažiau žmonių. Jei ketinate į banką vykti nerezervavę susitikimo laiko, rekomenduojame pasitikrinti, ar neatvyksite piko metu.

Pasitikrinkite, galbūt jums nereikia laukti eilėje

Be eilės SEB banke yra aptarnaujamos besilaukiančios moterys ir tėvai su mažamečiais vaikais. Taip pat pirmumo teisė suteikiama ir kai kurių banko mokėjimo kortelių turėtojams. Jei turite tokią kortelę, braukite ja eilių reguliavimo terminale ir pasirinkite paslaugą, dėl kurios atvykote.

Rinkitės savitarną

Interneto bankas, mobilioji programėlė padeda kasdienės bankininkystės operacijas atlikti patogiai ir greitai iš bet kurios vietos, kur yra saugus interneto ryšys. Neatvykę į skyrių banko klientai jau gali užsisakyti ir kai kurias kitas banko paslaugas. Pavyzdžiui, naudojantis interneto banku galima kreiptis ir gauti vartojimo paskolą. SEB bankas teikia ir vaizdo konsultacijas finansiniais klausimais – nuotoliniu būdu realiuoju laiku su banko specialistu galima pasikonsultuoti visais svarbiausiais asmeninių finansų klausimais.

Savitarnos priemonėmis klientai gali naudotis ir atvykę į banko skyrių – savitarnos zonoje veikia bankomatai, kurie priima ir išmoka grynuosius pinigus, interneto banko terminalas.

Net jei dar nemokate naudotis šiomis savitarnos priemonėmis, vykdami į banką pasiimkite savo prisijungimo prie interneto banko (identifikavimo) priemonę, pvz., elektroninį slaptažodžių generatorių, slaptažodžių kortelę. Jei turėsite savo prisijungimo priemonę, banko darbuotojai mielai parodys ir paaiškins, kaip galima greitai ir patogiai tam tikras operacijas atlikti savitarnos zonoje ir negaišti laiko eilėje. Be to, jei reikia, padėsime įsidiegti išmanią identifikavimo priemonę – „Smart-ID“ programėlę.

 • Kasdieniai finansai - 2017 06 07

  Ruošiatės vykti į banko skyrių? Daugumą klausimų galima išspręsti ir telefonu

  Ruošiatės vykti į banko skyrių? Daugumą klausimų galima išspręsti ir telefonu

  „Visada džiaugiuosi, kai galiu padėti“, – sako SEB banko kontaktų centro darbuotoja Erika Vildaitė. Merginai nuo veido niekuomet nedingsta plati šypsena, o ji pati visada nusiteikusi atsakyti į įvairiausius klientų klausimus. Erika yra viena iš tų žmonių, kurie kasdien atsako į šimtus skambučių telefonu 1528 bei raštu užduotus klausimus.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2016 09 22

  Gauti atnaujintą kortelę paštu – ir patogiau, ir pigiau

  Gauti atnaujintą kortelę paštu – ir patogiau, ir pigiau

  Naują debeto kortelę ketinantiems įsigyti privatiems klientams ir tiems, kurių debeto kortelių galiojimo laikas netrukus baigsis, SEB bankas siūlo korteles atsiimti ne banko skyriuose, bet gauti paštu. Tai daroma klientų patogumui: kortelės siuntimas paprastuoju paštu Lietuvoje yra nemokamas, o ji pristatoma klientui patogiausiu adresu – į namus, darbovietę ar į bet kurią kitą vietą.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2017 08 25

  Ar žinote, kad kelionės draudimas galioja ir įgėlus širšei?

  Ar žinote, kad kelionės draudimas galioja ir įgėlus širšei?

  Kruopščiai suplanuotas vasaros atostogas svetur gali visiškai sugadinti nenumatyti įvykiai, pavyzdžiui, įgelti širšuolas, didžiausia Europoje vapsva,  ar nudeginti medūza. Pasak draudikų, vabzdžių įkandimai ir prisilietimas prie nuodingų augalų yra viena dažniausia kelionių metu pasitaikančių alerginės reakcijos priežasčių. Vieniems keliautojams šie įvykiai gali sukelti tik lengvą patinimą ar įkyrų niežulį, kitiems – baigtis anafilaksiniu šoku ir reanimacija.

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.