Switch to mobile version. Į viršų

Kasdieniai finansai - 2017 10 19
Kasdieniai finansai | interneto bankas | paslaugos telefonu

Taupantys laiką į banko skyrių skuba vis rečiau

Taupantys laiką į banko skyrių skuba vis rečiau  © rawpixel.com, Unsplash

Susiruošę vykti į banko skyrių gerai pagalvokite – galbūt jums ten nebūtina eiti? Gera žinia, kad daugelį bankinių reikalų galima sutvarkyti nepakylant nuo kėdės ir negaištant savo brangaus laiko.

Prisijungus prie interneto banko ar paskambinus banko telefonu 1528 galima sutvarkyti kasdienius bankinius reikalus ir netgi gauti vartojimo kreditą. Didelis privalumas, kad nuotoliniu būdu užsisakydami paslaugą jūs ne tik sutaupysite laiko, bet dažnais atvejais ir pinigų, mat, už kai kurių paslaugų užsakymą banko skyriuose imamas nedidelis mokestis.

Pateikiame jums keletą populiariausių paslaugų, kurias pasirinkti ir užsisakyti galite jau dabar, prisijungę prie interneto banko ar surinkę telefono numerį 1528.

Pasirinkti SEB paslaugų planą

Užsisakyti paslaugų planą galima vos keliais mygtukų spustelėjimais prisijungus prie interneto banko. Interneto svetainėje detaliai aprašyti visi siūlomi paslaugų planai, tad išsirinkti nėra sudėtinga.

Visgi jeigu abejojate, kuris jums tinkamiausias, pasinaudokite specialia skaičiuokle. Atsakę į kelis klausimus,  iš karto sužinosite, kurį banko paslaugų planą jums rekomenduojama pasirinkti, jeigu norite sutaupyti. Kilus daugiau klausimų, visada galite telefonu pasikonsultuoti su banko specialistais.

Užsisakyti mokėjimo kortelę

Dar visai neseniai norint atsiimti naują ar atnaujintą pamestą, užblokuotą ar baigusią galioti debeto kortelę reikėdavo ateiti į banką. Tačiau tai jau praeitis. Dabar kortelę nemokamai galite gauti paštu.

Užsisakant paslaugą internetu, tereikia nurodyti, kokiu būdu norite kortelę gauti, ir adresą, kur ją pristatyti. Už papildomą nedidelį mokestį debeto kortelės siunčiamos net ir į užsienį. Siunčiant kortelę neregistruotu paštu Lietuvos teritorijoje, papildomai mokėti nereikia.

Pasibaigus mokėjimo kortelės galiojimo laikui, ji atnaujinama automatiškai ir išsiunčiama paštu. Jei užsisakysite priminimus, apie kortelės galiojimo pabaigą Jums bus pranešta  SMS žinute ar elektroniniu laišku, o prisijungę prie interneto banko ar paskambinę banko telefonu, galėsite keisti kortelės pristatymo adresą.

Priežasčių baimintis, kad paštu siųsti kortelę nesaugu, nėra. Kortelės siunčiamos blokuotos. Atblokuoti kortelę galite tik jūs. Be to, kortelė ir jos PIN kodas siunčiami atskirai.

Atblokuoti interneto banko prieigą

Prisijungti prie interneto banko galima tik teisingai įvedus prisijungimo duomenis. Tačiau dėl išsiblaškymo ar kamuojami rūpesčių  žmonės neretai suklysta.

Penkis kartus suklydus, dėl saugumo interneto banko prieiga  yra blokuojama. Šią problemą galite išspręsti nedelsdami. Atblokuoti prieigą galite savarankiškai prisijungę prie interneto banko, naudodami elektroninį ar mobilųjį parašą arba slaptažodžių kortelę ar elektroninį slaptažodžių generatorių. Jeigu savarankiškai atblokuoti prieigos nesiseka, paskambinkite į banką. 

Jei nepavyko savarankiškai atblokuoti prieigos prie interneto banko arba pamiršote slaptažodį, atnaujinti naudojimąsi paslauga galite paskambinę į banką: telefonu privatiems klientams 1528 ar +370 5 268 2800 (visą parą), verslo klientams — 19222 ar +370 5 268 2822 (darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos).

Uždaryti nenaudojamą sąskaitą

Nusprendę, kad nenaudojamos sąskaitos jums nebereikia, prašymą ją uždaryti galite pateikti interneto banke. Tai paprasta ir patogu. Tereikia pasirinkti punktą „Sąskaitų uždarymas“, pažymėti varnele sąskaitą, kurią norite uždaryti, ir patvirtinti operaciją. Atkreipkite dėmesį, kad uždaryti galite tik sąskaitą, kurioje nėra pinigų likučio.

Padidinti pervedimų limitus

Dėl saugumo bankai yra nustatę didžiausius vienos dienos ir vieno mėnesio operacijų limitus. Juos pakeisti gali visi, kurie prie interneto banko jungiasi naudodami slaptažodžių generatorių arba mobilųjį parašą. Atvykti į banko skyrių gali tekti tik tokiu atveju, jeigu jums nėra suteikta teisė keisti sutartyje numatytus operacijų limitus arba jeigu naudojate slaptažodžių korteles.

Panaikinti operacijų apribojimus užsienyje

Norite pasitarti? 
Registruokitės į konsultaciją


Kad išvengtumėte nesusipratimų viešnagės metu užsienyje ir galėtumėte laisvai atsiskaityti už savo pirkinius ar paslaugas, apie planuojamą kelionę iš anksto informuokite banką. Paprašyti panaikinti apribojimus, kurie tam tikrose šalyse yra taikomi siekiant užkirsti kelią neteisėtiems atsiskaitymams, galima prisijungus prie interneto banko ar paskambinus visą parą veikiančiu banko telefonu. 

Apmokėti sąskaitas

Taupantieji laiką jau įvertino e. sąskaitų paslaugos naudą. Interneto banke užsisakius šią paslaugą, čia ir gaunamos visos sąskaitos, o jas patikrinti ir apmokėti labai paprasta.

Interneto banke pasirinkus skiltį „E. sąskaitos“ galima pateikti prašymus gauti naujas e. sąskaitas iš įvairių paslaugų teikėjų. Ten pat galima nurodyti, ar norite automatiškai apmokėti e. sąskaitą. Tuomet reikiama suma automatiškai iš banko sąskaitos yra pervedama paslaugos teikėjui ir nereikia nerimauti, kad sąskaita nebus apmokėta laiku.

Prisijungę prie interneto banko galite nurodyti ir apmokamus e. sąskaitos limitus. Prireikus galima užsisakyti paslaugą, kad priminimai apie gautą naują e. sąskaitą būtų siunčiami trumpąja SMS žinute. Visi automatiniai pinigų pervedimai už e. sąskaitas nieko nekainuoja ir yra patikimi ir saugūs. 

Sudaryti vartojimo kredito sutartį

Prisijungę prie interneto banko vos per kelias minutes galite gauti vartojimo kreditą. Viskas, ką reikia padaryti, – užpildyti paraišką interneto banke ir, gavus teigiamą atsakymą, iš karto interneto banke sudaryti vartojimo kredito sutartį. Ten pat galite pasitikrinti, kokio dydžio vartojimo kreditą galėtumėte gauti: pasinaudokite specialia vartojimo kredito sumos skaičiuokle.

Paslaugų, kurias galima užsisakyti nuotoliniu būdu, sąrašas išties ilgas. Jeigu kyla abejonių, ar galite savo klausimą išspręsti nuotoliniu būdu, visuomet  galite paskambinti banko telefonu 1528. Galbūt atsakymą gausite iš karto ir vykti į banką jums nereikės. Primename, kad konsultacijos telefonu teikiamos visą parą.

Gauti konsultaciją internetu

Pasitarti finansų klausimais yra paprasčiau negu įsivaizduojate, kadangi tą galima padaryti ir internetu. SEB banko asmeninių finansų specialistai tiksliai nustatys Jūsų poreikius, tikslus ir parengs asmeninį finansų planą, kuris padės ateityje tų tikslų siekti lengviau. Daugiau informacijos gausite internetu užsiregistravę į konsultaciją.


 • Kasdieniai finansai - 2017 03 28

  Bankas telefone: naujovės, kaip finansus tvarkyti dar patogiau

  Bankas telefone: naujovės, kaip finansus tvarkyti dar patogiau

  Tvarkyti finansinius reikalus dabar galima dar patogiau ir paprasčiau. Kai kurias svarbias finansines operacijas patogiai ir efektyviai atliksite iš bet kurios vietos – namų, darbo ar automobilio. SEB bankas pristato ne vieną naujovę, kuri palengvins išmaniaisiais prietaisais besinaudojančių banko klientų gyvenimą ir padės sutaupyti jiems daug laiko.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2017 06 07

  Ruošiatės vykti į banko skyrių? Daugumą klausimų galima išspręsti ir telefonu

  Ruošiatės vykti į banko skyrių? Daugumą klausimų galima išspręsti ir telefonu

  „Visada džiaugiuosi, kai galiu padėti“, – sako SEB banko kontaktų centro darbuotoja Erika Vildaitė. Merginai nuo veido niekuomet nedingsta plati šypsena, o ji pati visada nusiteikusi atsakyti į įvairiausius klientų klausimus. Erika yra viena iš tų žmonių, kurie kasdien atsako į šimtus skambučių telefonu 1528 bei raštu užduotus klausimus.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2020 03 06

  Gauti atnaujintą kortelę paštu ir patogiau, ir pigiau

  Gauti atnaujintą kortelę paštu ir patogiau, ir pigiau

  Naują debeto kortelę ketinantiems įsigyti privatiems klientams ir tiems, kurių debeto kortelių galiojimo laikas netrukus baigsis, SEB bankas siūlo korteles atsiimti ne banko skyriuose, bet gauti paštu. Tai daroma klientų patogumui: kortelės siuntimas paprastuoju paštu Lietuvoje yra nemokamas, o ji pristatoma klientui patogiausiu adresu – į namus, darbovietę ar į bet kurią kitą vietą.

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.