Switch to mobile version. Į viršų

Kuriantiems verslą - 2018 01 10
Jaunas verslas | programėlė | Automobiliai

Nauja sistema padeda pasirinkti, kur remontuoti sugedusį automobilį

Nauja sistema padeda pasirinkti, kur remontuoti sugedusį automobilį Vytautas Kvedaras

Kiekvienas esame atsidūrę situacijoje, kai tenka skubiai remontuoti automobilį. Susidūrus su šiais nesklandumais, ima kamuoti daugybė klausimų. Patogų ir greitą šios problemos sprendimą siūlo sistemos „Sutaisyk.lt“ įkūrėjas vilnietis Vytautas Kvedaras.

Inovatyvios automobilių remonto paslaugos

Sugedus automobiliui, dažnai kyla klausimų: kurio automobilių serviso paslaugas pasirinkti? Kur rasti tinkamą automechaniką? Kaip  remontas paplonins piniginę? Tačiau su šiomis problemomis susidūrus pirmą kartą užduotis gali pasirodyti itin sunki.

Pasak informatikos bakalauro ir verslo vadybos magistro studijas baigusio V. Kvedaro, idėja sukurti informaciją apie automobilių remonto paslaugų sistemą kilo susidūrus būtent su šiais nesklandumais.

„Ši idėja kilo pačiam susidūrus su autoserviso paieškomis, kai dažnai patys nusivildavome, nuvežę automobilį į negirdėtus autoservisus ir susidūrę su nekokybiškomis paslaugomis. Reikia domėtis, ieškoti atsiliepimų apie autoservisą, klausinėti pažįstamų. O kas, jeigu atsiduri naujame mieste? Taip pat visą laiką norisi turėti šalia savo namų patikimą autoservisą“, – pasakoja pašnekovas.

Užregistravus automobilio gedimą ir išsamiai nurodžius automobilio techninius duomenis interneto sistemoje „Sutaisyk.lt“, klientams suteikiama galimybė palyginti vietinių autoservisų teikiamų remonto paslaugų kokybę, vartotojų atsiliepimus, greitai sulaukti remonto pasiūlymų iš autoservisų, palyginti remonto paslaugų kainas ir patiems palikti visiems matomą atsiliepimą apie autoserviso atliktas paslaugas. Sistemoje dalyvauja vairuotojai ir automobilių remontą siūlančios įmonės.

Paslaugų kainos – naudojant dirbtinį intelektą

Norėdamas užtikrinti paslaugų kokybę, V. Kvedaras ruošiasi įdiegti išmaniąsias technologijas.

„Šiuo metu naudojant dirbtinį intelektą išbandoma naujovė – kainų už atliktas automobilio remonto paslaugas pateikiamos automatizuotai. Pavyzdžiui, įvedus frazes „ratų balansavimas“, „pakabos patikra“, „tepalo keitimas“, „poliravimas“ ir t. t., dirbtinis intelektas padės sparčiau automatizuotai pateikti paslaugų kainoraštį vairuotojams“, – apie išmaniųjų technologijų sistemoje panaudojimą kalba V. Kvedaras.

Šiuo metu taip pat išbandomas klaidų skaitytuvo prietaisas,  kuriuo,, prisijungus prie automobilio kompiuterio, nuskenuojami visi įmanomi gedimai. Skenuoti duomenys „Bluetooth“ ryšiu siunčiami į telefono „Android“ programėlę „Sutaisyk.lt“, kuri persiunčia duomenis autoservisams.

Paslaugos nemokamos ir prieinamos kiekvienam

V. Kvedaro teigimu, sistemos „Sutaisyk.lt“ siūlomos paslaugos yra nemokamos: „Šiuo metu ir vairuotojai, ir remonto paslaugas siūlančios įmonės  mūsų sistema gali naudotis yra nemokamai. Iš vairuotojų imti komisinių mokesčių neplanuojame. Ateityje pajamas norėtume uždirbti gaudami komisinius mokesčius, apskaičiuojamus nuo autoserviso atliktų darbų kainos.“

Prieš daugiau negu metus įkurtos veiklos V. Kvedaras verslu vadinti dar nedrįsta, kol kas tai labiau bandomasis projektas. Visgi dabar su šia sistema dirba tarptautinė penkių darbuotojų komanda,  ateityje ketinama plėsti veiklą.

Eglė Jurevičiūtė, www.bznstart.lt


 • Kuriantiems verslą - 2017 11 22

  Sukurta programėlė, kuri padeda nebegaišti laiko automobilio priežiūrai ir remontui

  Sukurta programėlė, kuri padeda nebegaišti laiko automobilio priežiūrai ir remontui

  „Automobilis, kaip ir bet kuris kitas buitinis prietaisas, yra daiktas, turintis palengvinti žmogaus gyvenimą, o ne atimti iš jo brangias valandas“, – teigia Linas Grigaliūnas, programėlės „Autoasistentas“ sumanytojas ir įmonės „Autoadministratorius“ įkūrėjas. Jo diegiama nauja priemonė suteikia galimybę pasirūpinti automobilio priežiūra ir remontu naudojantis vien tik išmaniuoju telefonu.

  Daugiau

 • Automobilis - 2019 03 29

  Pirmojo automobilio pirkimo aritmetika

  Pirmojo automobilio pirkimo aritmetika

  Kaip jaunam žmogui, kurio finansinės galimybės ribotos, o žinios apie techniką – ne itin gilios, išsirinkti ir įsigyti gerą automobilį? Parinkome keletą vertingų patarimų, kurie padės išsirinkti ne itin brangų, bet jaunimo poreikius  atitinkantį automobilį.

  Daugiau

 • Automobilis - 2017 09 26

  Naujas ar naudotas? Lietuviai perka senesnius automobilius negu galėtų

  Naujas ar naudotas? Lietuviai perka senesnius automobilius negu galėtų

  Trečius metus iš eilės SEB banko apskaičiuotas automobilių įperkamumo indeksas rodo, kad vidutinį darbo užmokestį gaunantis asmuo lizingu gali įsigyti 1 tūkst. eurų brangesnį automobilį negu būtų galėjęs pernai. Įperkamo lizingu automobilio kaina Lietuvoje šiuo metu yra 10,1 tūkst. eurų, arba beveik 12 proc. didesnė negu pernai.

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas


Mažas verslas?
Mes sakome – didelės galimybės.


Mažas verslas?
Mes sakome – didelės galimybės.

Paslaugų planas STARTAS – 2 metus nemokamai.

Pasiūlymas galioja iki rugpjūčio 31 d. ir yra skirtas naujoms įmonėms, kurios anksčiau nėra buvusios SEB banko verslo klientės.

 

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.