Switch to mobile version. Į viršų

Kuriantiems verslą - 2017 11 22
Jaunas verslas | programėlė | Automobilis

Sukurta programėlė, kuri padeda nebegaišti laiko automobilio priežiūrai ir remontui

Sukurta programėlė, kuri padeda nebegaišti laiko automobilio priežiūrai ir remontui Linas Grigaliūnas

„Automobilis, kaip ir bet kuris kitas buitinis prietaisas, yra daiktas, turintis palengvinti žmogaus gyvenimą, o ne atimti iš jo brangias valandas“, – teigia Linas Grigaliūnas, programėlės „Autoasistentas“ sumanytojas ir įmonės „Autoadministratorius“ įkūrėjas. Jo diegiama nauja priemonė suteikia galimybę pasirūpinti automobilio priežiūra ir remontu naudojantis vien tik išmaniuoju telefonu.

Pasak L. Grigaliūno, automobilio priežiūra ar remontas dažnai tampa priežastimi, dėl kurios žmonės atsiprašo iš darbo, negali su šeima praleisti tiek laiko, kiek norėtų, ar tiesiog netenka progos patinginiauti savo malonumui. Mąstydamas apie tokius ir panašius atvejus, verslininkas inicijavo programėlės sukūrimą. Tam prireikė 8 tūkst. eurų investicijos.

Užtikrins greičiau teikiamas paslaugas

„Didžiausia šios programėlės vertė – jos integracija į mūsų įmonės teikiamų paslaugų procesus. Tai leidžia automobilių savininkams kur kas greičiau gauti norimą paslaugą ir pamiršti laiko švaistymą sėdint automobilių serviso priimamajame ir laukiant. Naudojantis programėle galima pranešti apie automobilio gedimą, pridėti aprašymą ir nuotraukas, užsisakyti, kad nurodytu tiksliu laiku būtų pakeistos padangos ar atlikta techninė patikra, ir nurodyti kitus automobilio priežiūros darbus, kuriais pasirūpins mūsų specialistai. Priėmus užsakymą, pas klientą atvažiuoja asistentas, kuris paima automobilį ir grąžina jį jau sutvarkytą. Prireikus asistentas klientui gali pristatyti ir pakaitinį automobilį“, – aiškino pašnekovas.

Viena įdomiausių programėlės funkcijų – galimybė stebėti automobilio remonto istoriją, gauti priminimus apie artėjančius įvykius (techninę apžiūrą, padangų, tepalų keitimą ir pan.). Be to, prireikus galima išsikviesti ir techninę pagalbą (programėlė kviečiančio asmens buvimo vietą nustato pagal? GPS signalą).

„Autoasistento“ programėlė gali būti naudinga dar ir todėl, kad ja naudojantis paslaugas galima užsakyti neatsižvelgiant į laiką ir vietos. Jeigu dienos metu nepavyko rasti kelių laisvų minučių, tai galima atlikti ir vėlai naktį.

Radote verslo idėją? Turime patarimų eakademija.seb.lt

Planuoja plėtrą ir kituose miestuose

Pasak L. Grigaliūno, kol kas „Autoasistento“ paslauga teikiama tik Vilniuje, tačiau ateityje planuojama ją plėsti ir į kitus didžiuosius Lietuvos miestus. Paklaustas apie kainas, naujos paslaugos kūrėjas tikino, kad kiekvienas užsakymas turi savo specifiką, todėl nuolatinio kainoraščio nėra. Vienintelis nekintantis skaičius įmonės darbe – valandinis įkainis, kuris yra 20 eurų.

Nors „Autoasistento“ programėlė pradėjo veikti visai neseniai ir iki šiol dar niekur labai nebuvo reklamuojama, pirmieji klientai jau naudojasi ja, daugelis jų vėl sugrįžta. L. Grigaliūnas neslepia optimizmo – jo manymu, toks verslas Lietuvoje turi geras perspektyvas.

„Valstybės įmonės „Regitra“ administruojamo Kelių transporto priemonių registro duomenimis, šiuo metu mūsų šalyje yra registruota 1,2 mln. lengvųjų automobilių (M1 kategorija). Ir visiems jiems juk reikia priežiūros, visi jie kartais genda. Turint galvoje tai, kad lietuviai tampa vis panašesni į vakariečius ir vis mieliau perka paslaugas, kurios juos išlaisvina nuo nemėgstamo darbo ir leidžia vietoj to maloniai praleisti laisvalaikį, sakyčiau, mūsų perspektyva yra gana šviesi“, – tikino L. Grigaliūnas.

Gintaras Gimžauskas, www.bznstart.lt


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.