Switch to mobile version. Į viršų

Pensija - 2015 08 28
pensija | Pensijų radaras

Keturi klausimai apie pensiją, kuriuos būtina užduoti sau

Keturi klausimai apie pensiją, kuriuos būtina užduoti sau

Ar kada nors bandėte apskaičiuoti, kokios pensijos Jums pakaktų norint senatvę praleisti oriai? Būkite atviri sau – kokią sumą norėtumėte gauti kiekvieną mėnesį, jeigu į pensiją išeitumėte šiandien? Jeigu gana konkrečiai galite atsakyti į šį klausimą, tai jau žingsnis į priekį. Tai Jūsų tikslas, belieka sužinoti, kaip jį pasieksite.

Nors iš tiesų sunku galvoti apie tai, kas bus po dvidešimties, trisdešimties, o gal keturiasdešimties metų, kiekviena darbo stažo diena, kiekvienas atidėtas ar investuotas euras turės įtakos senatvėje. Apie tai negalvoti yra tas pats, kas susirasti darbą neprašant atlyginimo – kiek gausiu, tiek užteks.

Kad pajamos senatvėje nevirstų loterija, SEB bankas siūlo atsakyti į keturis klausimus, kurie atskleis, ar iš tiesų atsakingai galvojate apie pensiją ir kaip ją gausite. Nesudėtingas testas „Pensijų radaras“ parodys, ar pakankamai žinote apie savo pensiją.  Nuo atsakymų priklausys, kokių gausite patarimų, kokius žingsnius turėtumėte žengti artimiausiu metu.

„Pasirengimo pensijai rodiklis (PPR) atskleidė, kad Lietuvos gyventojai senatvei nepasiruošę – PPR siekia 3,3 balo iš 10 galimų. Lietuvos gyventojų žinios apie pensijų sistemą skurdžios, lūkesčiai – atitrūkę nuo tikrovės, o veiksmai – vangūs. „Pensijų radaro“ tikslas – parodyti, kad pasirūpinti senatvės pajamomis iš tiesų paprasta. Tereikia pasikeitus tikslams, šeimos sudėčiai ar po svarbių gyvenimo įvykių atsakyti sau į keletą klausimų – žinosite, ką galite padaryti šiandien, kad sulauktumėte pensijos, kuri jus džiugintų“, – paaiškino  bendrovės „SEB gyvybės draudimas“ generalinė direktorė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė.

Norint atsakyti į keturis klausimus, nereikia nei ekonominių žinių, nei išsamių skaičiavimų. Pagal atsakymus į „Pensijų radaro“ klausimus kiekvienam bus pateikti individualūs patarimai. Atsakymai parodys Jūsų požiūrį į pensiją ir padės suprasti, kodėl šie žingsniai yra svarbūs.


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.