Switch to mobile version. Į viršų

Verslui - 2020 10 02

Kaip paprasčiau ir patogiau tvarkyti įmonės finansus

Kaip paprasčiau ir patogiau tvarkyti įmonės finansus

Gyvenime yra dalykų, kurių negalime, o ir nenorime atlikti nuotoliniu būdu – pavyzdžiui, leisti laiką su šeima, keliauti ar užsiimti pamėgtomis laisvalaikio veiklomis. Tačiau yra tokių darbų, kuriuos norisi atlikti kuo greičiau, efektyviau ir patogiau. Tokių sąraše – įmonės finansų tvarkymas, kurį palengvinti gali elektroninės bankininkystės teikiamos galimybės.

1. Mobilioji programėlė verslui

Mobilioji programėlė verslui pravers norint sužinoti sąskaitų likučius ir išrašus, pervesti pinigus eurais ir tvirtinti mokėjimo nurodymus. Naudojantiems „Android“ išmaniuosius telefonus, galimi ir bekontakčiai atsiskaitymai telefonu, skaitmeninus „Mastercard“ kortelę.

Jei jau naudojate SEB programėlę kaip privatus klientas, ją pakanka atnaujinti ir programėlės viršutiniame dešiniajame kampe perjungti paskyras.

Tuo atveju, kai norite atlikti daugiau veiksmų, nei leidžia programėlė, joje lengvai prisijungsite prie interneto banko.

2. Interneto bankas verslo klientams

Naudojimasis interneto banku verslo klientams yra nemokamas, o prie jo prisijungus atliekamos finansinės operacijos paprastai pigesnės už tas pačias operacijas, atliekamas banko skyriuje.
Be kasdienių operacijų, tokių kaip pinigų pervedimai, banko kortelės užsakymas ar limitų keitimas, verslo kliento interneto banke galite atlikti ir kitus svarbius veiksmus:

 • Suteikti teisę įmonės darbuotojams atlikti operacijas ir nustatyti jiems operacijų limitus. Tai aktualu tais atvejais, kai reikia pakeisti ar panaikinti kai kurių darbuotojų prieigos galimybes arba suteikti, pavyzdžiui, tam tikras teises buhalteriui. Ši funkcija valdoma meniu punkte Kitos paslaugos ir nustatymai --> Nustatymai --> Naudotojų limitai ir teisės. Šiame lange galite pamatyti visus įmonės interneto banko vartotojus bei jų teises; jas keisti ar panaikinti; pakeisti dienos ir mėnesio pervedimo limitus bei pridėti ar ištrinti vartotojus.
 • Tvarkyti buhalterinę apskaitą. Prisijungę prie interneto banko, galite atsisiųsti keleto formatų sąskaitų išrašus į savo buhalterinę programą, o iš įmonės apskaitos programos perkelti į svetainę mokėjimo nurodymus. Saugiems ir greitiems informacijos mainams galite pasinaudoti tiesiogine sąsaja „Baltic Gateway“, kuri leidžia sukurti tiesioginį ryšį su apskaitos programine įranga ir užtikrinti saugų keitimąsi duomenimis realiuoju laiku.
 • Dokumentus pasirašyti elektroniniu parašu. Tą padaryti galite dviem būdais: mobiliuoju elektroniniu parašu arba naudojantis nemokama mobiliąja programėle „Smart-ID“ su kvalifikuotu elektroniniu parašu. Jie abu leidžia atlikti tuos pačius veiksmus – jungtis prie interneto banko, tvirtinti bankines operacijas bei pasirašinėti dokumentus.

3. Vaizdo konsultacija

Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje, vaizdo konsultacijoje su banko specialistu galite aptarti įmonei aktualius klausimus dėl finansų valdymo, tokius kaip paskolos ar lizingo galimybės, taupymo ir investavimo, bei užduoti kitus, su kasdienėmis operacijomis susijusius klausimus.

Norėdami konsultacijos, registruokitės ir mes susisieksime su Jumis telefonu, kad suderintume patogiausią konsultacijos laiką.

Visos el. bankininkystės galimybės verslui – čia.


 • Kasdieniai finansai - 2020 05 22

  Kaip savo finansus tvarkyti kompiuteryje ir telefone

  Kaip savo finansus tvarkyti kompiuteryje ir telefone

  Nuo virtualių mišių iki jogos treniruočių – nuotoliniu būdu teikiamų paslaugų šiandien tiek daug, kad lengva pasimesti ir nepasinaudoti itin kasdienybę palengvinančiais sprendimais. Pasitikrinkite, ar savo finansus tvarkote išmaniai.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2020 04 27

  Kelių bankų sąskaitas galima matyti viename interneto banke

  Kelių bankų sąskaitas galima matyti viename interneto banke

  SEB banko klientai, prisijungę prie interneto banko, jau gali matyti „Swedbank“, „Citadele“ ir LHV bankų sąskaitas, turimas Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Į savo interneto banke matomų sąskaitų sąrašą galima įtraukti tiek kitų bankų sąskaitų, kiek tik pageidaujama, – jų skaičius nėra ribojamas, o paslauga teikiama nemokamai. Aktyvinti paslaugą ir privatūs, ir verslo klientai gali savarankiškai, prisijungę prie interneto banko.

  Daugiau

 • Kasdieniai finansai - 2020 03 22

  Parduotuvėje vietoje banko kortelės – išmanusis telefonas

  Parduotuvėje vietoje banko kortelės – išmanusis telefonas

  Namuose pamiršta piniginė problemų nekels, jei su savimi turėsite išmanųjį telefoną. Mokėjimų telefonu populiarumas sparčiai auga visame pasaulyje dėl galimybės atsiskaityti už prekes ir paslaugas greitai, patogiai ir be jokio kontakto – telefoną vos pridėjus prie mokėjimo kortelių skaitytuvo. Norite sumaniai atsiskaityti ir jūs?

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.