Switch to mobile version. Į viršų

Verslui - 2018 06 27
verslas | Spartaus verslo augimo programa | SEB Inovacijų centras

Verslo augimo programa iš naujo uždegė norą įgyvendinti savo tikslus

Verslo augimo programa iš naujo uždegė norą įgyvendinti savo tikslus Daiva Svigarienė

Daugiau negu dvidešimt metų skaičiuojančios įmonės „3T – Transfers technologies for textile“ direktorė Daiva Svigarienė pripažįsta, kad gyvuojant kiekvienai bendrovei  prieinama riba, kai reikia iš naujo uždegti komandą.

Tokiu nauju varikliu „3T – Transfers technologies for textile“ komandai tapo SEB banko spartaus verslo augimo įmonėms programa. Dalyvavimas joje įmonei padėjo įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, aiškiau suvokti save ir rasti tinkamą priėjimą prie kliento.    

„Aiškiau suprantame, ko norime iš kliento, ką su juo kalbėti, o ne tiesiog abstrakčiai klausiame, ar pirktų mūsų prekę. Tapome fokusuoti, labai pasitikintys savimi ir žinome, nuo ko pradėti savo darbą , kad parduotume savo produktą“, – dalyvavimo programoje privalumus vardija D. Svigarienė. 


Norite pasitarti? 
Registruokitės į susitikimą


„3T – Transfers technologies for textile“ įmonės vadovė tikisi, kad programos metu įgytos žinios padės kur kas sparčiau įgyvendinti savo verslo idėją – rinkai pasiūlyti unikalią liemenėlės polimerinę technologiją, kuri iš esmės turėtų pakeisti požiūrį į šį moterišką apatinį drabužį.  

„Tai bus lengva, komfortiška liemenėlė, be jokių spaudžiančių siūlių, metalinių detalių. Ją bus lengva ir gera dėvėti“, – savo verslo idėją trumpai apibūdina D. Svigarienė.

Nors pašnekovė gavusi SEB banko vadybininko kvietimą dalyvauti spartaus verslo augimo įmonėms programoje kurį laiką svarstė, ar verta tą daryti dėl laiko stokos, dabar nedvejodama pati siūlytų dalyvauti šioje programoje  ir kitų įmonių vadovams.

„Jau žinau, kam išsiųsiu kvietimus. Kodėl? Nes tai ištraukia iš rutinos, verčia padirbėti kitaip, augina ne tik iš vidaus, bet ir įmonės potencialą. Kai vadovas ateina patobulėjęs po paskaitų ir dalijasi informacija, visi sutinka, kad dabar dirbsime būtent taip“, – šypsosi SEB banko spartaus verslo augimo įmonėms programoje dalyvavusi įmonės „3T – Transfers technologies for textile“ vadovė. 

Registracija į spartaus verslo augimo programos rudens sesiją vyksta iki rugsėjo 3 d.


 • Verslui - 2018 02 07

  „Omniva“ atstovas – apie programą, kuri padeda įmonėms stipriai paspartinti verslo augimą

  „Omniva“ atstovas – apie programą, kuri padeda įmonėms stipriai paspartinti verslo augimą

  Sumaniai pasinaudoti teikiamomis galimybėmis – sėkmingų įmonių bruožas. Prie SEB banko verslo augimo programos prisijungusi Estijos pašto įmonė „Omniva“ sugebėjo sujungti du sėkmę lemiančius vardiklius – ilgalaikę patirtį ir startuolišką mąstymą.

  Daugiau

 • Verslui - 2018 02 14

  Septynios inovacijos, padedančios apsisaugoti nuo konkurentų

  Septynios inovacijos, padedančios apsisaugoti nuo konkurentų

  Nemanykite, kad pakanka sukurti naują prekę ar paslaugą. Jei nenorite, kad konkurentai jus aplenktų, savo versle taikykite inovacijas. Tokį patarimą verslininkams duoda Europos inovacijų akademijos prezidentas Alaras Kolkas. Septynis inovacijų tipus pristatantis A. Kolkas neabejoja, kad inovacijos gali padėti verslui plėstis, tačiau perspėja, kad niekuomet nereikėtų apsiriboti vienu inovacijos tipu.

  Daugiau

 • Verslui - 2018 06 11

  Neišnaudota galimybė, kurią užgožia kriptovaliutos

  Neišnaudota galimybė, kurią užgožia kriptovaliutos

  Susidomėjimas kriptovaliutomis – milžiniškas, Lietuvos startuoliai pasiekia rekordus jomis pritraukdami investicijas, tačiau finansinės technologijos (FinTech) turi ir daugiau perspektyvių sričių. Viena tokių – atviroji bankininkystė. Kas laiku ir tinkamai ja pasinaudos, ne tik uždirbs, bet ir sukurs pridėtinę vertę visuomenei.

  Daugiau


Daugiau susijusių straipsnių

Archyvas

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.