Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Kuo SEB programa „Pirmi žingsniai“ naudinga tau

Nori pradėti gyventi savarankiškai? Pataikei ten, kur reikia. SEB banko programa jaunimui „Pirmi žingsniai“ padės tau žengti į nepriklausomą gyvenimą sumaniai.

Būk tarp tų, kurie nuolat gauna išskirtinius kvietimus į įdomius renginius, nemokamas el. knygas ir naudingų patarimų.

Tikimės, kad mūsų vaizdo eksperimentas apie jaunimo norą gyventi savarankiškai įkvėps tave. Pasiūlymai pagal šią programą padės tau įgyvendinti savo norus.

Nori gyventi savarankiškai?

Sužinok, kiek tai kainuos.

Vienas iš savarankiško gyvenimo iššūkių – finansai. Sužinok, kiek išleistum, jeigu gyventum taip, kaip svajoji, ir kaip pasiekti savo tikslus sumaniau.

Kuo programa „Pirmi žingsniai“ naudinga tau?

 

 • Pasiūlymai jaunimui

  Pasiūlymai jaunimui

  Savo kasdienius finansus nuo pat pradžių tvarkyk sumaniai. Programa „Pirmi žingsniai“ padės iškart sutaupyti naudojantis banko paslaugomis. Dalyvauk programoje.: užsisakyk planą JAUNIMAS ir gauk bekontaktę „SEB Mylimiausia MasterCard“ mokėjimo kortelę bei naudokis kitomis kasdienės bankininkystės paslaugomis.

  Sužinok daugiau

 • Kas yra programa „Pirmi žingsniai“?

  Kas yra programa „Pirmi žingsniai“?

  Naudingi patarimai, naujienos ir išskirtiniai pasiūlymai, kurie padės sumaniau žengti pirmuosius savarankiško gyvenimo žingsnius, tvarkyti savo finansus, jau laukia tavęs. Prenumeruok naujienlaiškį arba tapk SEB banko klientu ir pradėk savarankišką gyvenimą.

  Pradėk gudriai

 • Studentiškos kišenės gidas

  Studentiškos kišenės gidas

  Pirmasis jausmas palikus tėvų namus ir pakėlus studijų bures svetimame mieste – saldus laisvės svaigulys. Vis dėlto jis gali greitai dingti supratus, kad studentiškoje kišenėje ūžauja vėjai. Apie studentų finansus kuriami anekdotai, tačiau ar jie visi būtinai pasikartoja ir  tikrovėje?

  Skaityti toliau

 

Gauk „SEB Mylimiausia MasterCard“ mokėjimo kortelę nemokamai, užsisakęs paslaugų planą JAUNIMAS.

Kaip tapti klientu?

1

Atvyk į SEB banko skyrių


2

Pateik asmens tapatybės dokumentą


4

Atsidaryk sąskaitą

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai

Gauk programos „Pirmi žingsniai“ naujienlaiškius ir specialius pasiūlymus

S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.