Switch to mobile version. Į viršų

Apie SEB

Kaip vykdome tvarią veiklą

Aiškiai nustačiusi ir efektyviai paskirsčiusi atsakomybės sritis SEB grupė užtikrina, kad SEB grupėje būtų sprendžiami aktualūs tvarios veiklos klausimai ir priimti sprendimai būtų įgyvendinami visoje organizacijoje. Mūsų tvari veikla grindžiama tvirtais etikos principais, ji yra efektyviai valdoma, rengiamos veiklos ataskaitos.

Valdymo struktūra

Direktorių valdyba
Direktorių valdyba atsakinga už tvarios veiklos strategijos įgyvendinimo priežiūrą. Klausimus sprendžia direktorių valdyba arba jos įsteigti komitetai: Rizikos ir kapitalo komitetas, Atlygio ir personalo komitetas bei Audito ir atitikties komitetai.
SEB grupės vykdomasis komitetas
SEB grupės vykdomasis komitetas priima sprendimus dėl SEB grupės tikslų ir SEB grupės požiūrio į tvarią veiklą, tvirtina tvarios veiklos politiką. SEB grupės vykdomajame komitete už tvarios veiklos klausimus atsako SEB grupės komunikacijos vadovas.
Tvarios veiklos komitetas
Tvarios veiklos komitetas, SEB grupės vykdomojo komiteto sudėtinė dalis, yra organizacinė grupė, atsakinga už tvarios veiklos strategijos ir veiksmų plano koordinavimą, suderinimą, tvirtinimą ir įgyvenimą. Komitetas teikia rekomendacijas SEB grupės vykdomajam komitetui. Komitetui vadovauja SEB grupės komunikacijos vadovas. Komitete dirba visų tarnybų ir padalinių, atliekančių svarbiausias funkcijas, atstovai.
SEB grupės tvarios veiklos grupė
SEB grupės tvarios veiklos grupė — tai SEB grupės komunikacijos padalinio sudėtinė dalis, koordinuojanti tvarios veiklos klausimus ir kontroliuojanti jų įgyvendinimą visoje SEB grupėje. Ši grupė atsakinga už tvarios veiklos politikos įgyvendinimą. Ji kasmet rengia tvarios veiklos pažangos ataskaitas. Šios grupės atstovai glaudžiai bendradarbiauja su verslo ir kitais padaliniais, tokiais kaip personalo, atitikties, pirkimo, informacinių technologijų, nekilnojamojo turto ir kitais. Visose šalyse — Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje — dirba paskirti tvarios veiklos koordinatoriai.

 

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.