Switch to mobile version. Į viršų

Grupės finansai

Kokybiškai ruošiame aukštos kokybės finansinę informaciją ir teikiame ataskaitas visai grupei, padėdami jai sėkmingai plėtoti verslą ir vykdyti sudėtingus norminius reikalavimus.

Palaikome ir užtikriname mūsų banko sėkmingą veikimą kaupdami SEB įmonių finansinių operacijų duomenis, užtikrindami jų kokybę, tikslumą, parengimą ataskaitoms. Taip pat, būdami atsakingi už finansinius projektus, procesus, rizikos ir pokyčių valdymą, sąnaudų kontrolę, užtikriname, kad SEB nuolat judėtų pirmyn pažangos keliu.

Paslaugas teikiame Šiaurės Europos regione, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Liuksemburge, Niujorke, Singapūre ir Baltijos šalyse.

 

Darbo galimybės

Savybės, kurias vertiname

 

 • Finansų ir apskaitos srities žinios

 • Didžiųjų duomenų (big data) tvarkymo priemonių išmanymas

 • Gebėjimas bendradarbiauti su kitomis komandomis

 • Analitiniai įgūdžiai

 • Motyvacija

 • Gebėjimas prisitaikyti prie pokyčių

Dėmesio centre

 • Finansinių procesų pertvarkymo sprintas

  Norėdami visiškai standartizuoti finansinį procesą, ieškome būdų, kaip susieti įvairius tarptautinius procesus ir padėti mūsų darbuotojams juos įgyvendinti vieningai ir efektyviai. Todėl stebime kitų sėkmingai dirbančių pasaulinių įmonių, tokių kaip „Google“ ir „Spotify“, pavyzdžius ir taikome procesų pertvarkymo sprinto bei kitus naujausius darbo optimizavimo būdus, tokius kaip „Agile“, „Tribe“ ir „Lean Six Sigma“.
   

 • „Digital Force“

  Mūsų siekis –  kuo plačiau diegti skaitmeninimą, todėl itin daug dėmesio skiriame skaitmeninimo  įgūdžių turintiems darbuotojams, kurie  naudodami technologijas įgyvendina įvairius projektus. Vienas jų – „Digital Force“. Ši iniciatyva padeda darbuotojams įgyti IT srities žinių ir jas suderinti su finansų srities žiniomis. Taip  tobulinami mūsų darbo būdai ir priemonės, kuriomis naudojamės gaudami visą reikalingą pagalbą.
   

 

Giedrė
Procesų ekspertė
 
Dirbdama SEB grupės paslaugų centre jaučiu, kad tai yra įmonė, kurioje galiu augti ne tik drauge su ja, bet ir joje. Nuo pat pirmos dienos turėjau galimybę parodyti savo gebėjimus ir tobulėti. Mano įkvepiantys vadovai ir puikūs kolegos buvo šalia visos šios kelionės metu, todėl atsidūriau ten, kur esu šiandien, ir savo kelionę tęsiu. Kitas didelis uždavinys, kurio netrukus imsiuosi, – atsakingesnės pareigos, padėsiančios man ir toliau teikti pagalbą kitiems bei juos įkvėpti.
Giedrė
Procesų ekspertė
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.