Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Grynųjų pinigų išmokėjimas

Grynųjų pinigų išmokėjimas

Visada verta turėti šiek tiek grynųjų pinigų

 • Grynųjų pinigų galite pasiimti trimis būdais
 • Iš daugumos bankomatų pinigų galite pasiimti visą parą, o pinigus išmokančiose parduotuvėse – jų darbo valandomis

SEB banko klientai vienodomis sąlygomis grynųjų pinigų gali pasiimti iš SEB banko ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų.

Vairuotojams skirtais bankomatais galite naudotis neišlipdami iš automobilio. Prie jų patogu privažiuoti, galima, atsidarius automobilio langą, pasiimti pinigų, pažiūrėti kortelės sąskaitos likutį ar atlikti kitas operacijas.

Pravartu žinoti

 • Bankai rūpinasi, kad Jūsų lėšos būtų kuo saugesnės, todėl riboja laiką, per kurį turite pasiimti pinigus ar kortelę. Paprastai, baigę operaciją, tai atlikti turite per 20–30 sekundžių. Nespėjus pasiimti kortelės ar pinigų, jie yra įtraukiami į bankomatą.
 • Bankomatui negrąžinus kortelės ar neišmokėjus pinigų, reikia nedelsiant kreiptis į kortelę išdavusį banką.

Pasirinkite SEB banko bankomatą

Prekybos centrų „Senukai“, „Rimi“, „Iki“, „Maxima“, „Express Market“, „Šilas“, „Solo“, „Vynoteka“, „Emsi“, „Gulbelė“, „PROMO Cash&Carry” ir kitų parduotuvių, kuriose skelbiama, kad teikiama grynųjų pinigų išmokėjimo paslauga, kasose galite ne tik kortele atsiskaityti už pirkinius, bet ir nemokamai iš savo sąskaitos pasiimti grynųjų pinigų. Jums tereikia prieš atsiskaitant informuoti apie tai kasos darbuotoją ir pasakyti, kokią sumą grynaisiais pinigais pageidaujate gauti.

  Pravartu žinoti

 • Pirkinių suma turi būti 5 Eurai ar daugiau
 • Pirkimo metu galite pasiimti nuo 5 iki 100 eurų
 • Išsiėmimų skaičius yra neribojamas
 • Paslauga yra nemokama
 • Paimta suma neįskaičiuojama į nemokamą mėnesio limitą

Nuo 2019 gruodžio 2 d. visi SEB banko skyriai teiks išsamias finansines konsultacijas, o grynųjų pinigų operacijas bus galima atlikti savarankiškai, skyriuose esančiose savitarnos zonose.

Grynųjų pinigų iš savo sąskaitos galite pasiimti atvykę į SEB banko skyrių. Banke turite pateikti savo asmens tapatybės dokumentą ir įgaliojimą, jei pinigai turi būti išmokėti iš kito asmens sąskaitos.

Pasirinkite SEB banko skyrių

SEB banko klientai iš savo sąskaitų pasiimti grynųjų pinigų gali iš daugiau kaip 2 000 „Perlas“ terminalų. „Perlas“ terminalų sąrašas.

  Pravartu žinoti

 • „Perlas“ terminalo vienu kartu galite pasiimti nuo 5 iki 500 eurų.
 • Jeigu reikia pasiimti daugiau kaip 500 eurų, operaciją galite atlikti kelis kartus iš eilės, tačiau per vieną dieną negalite pasiimti daugiau, negu yra nustatyta didžiausia pinigų suma, kurią galima pasiimti iš bankomatų per parą su kiekviena kortele.
 • „Perlas“ terminaluose galite nemokamai pasitikrinti sąskaitos pinigų likutį.

Grynųjų pinigų išmokėjimo operacijų įkainiai

Grynųjų pinigų išmokėjimas iš banko sąskaitos banko skyriuje*
Grynųjų pinigų išmokėjimas** 1,5 proc. sumos
Grynųjų pinigų išankstinis užsakymas nemokamai
Grynųjų pinigų skubus užsakymas ir atvežimas į banko skyrių*** 60 Eur
Grynųjų pinigų išmokėjimas iš kaupiamojo indėlio sąskaitos 1,5 proc. sumos

* Nuo 2019 gruodžio 2 d. visi SEB banko skyriai teiks išsamias finansines konsultacijas, o grynųjų pinigų operacijas bus galima atlikti savarankiškai, skyriuose esančiose savitarnos zonose.

** Minimali grynųjų pinigų išmokėjimo operacijos suma yra 2 000 eurų. Jei klientas nori paimti iš sąskaitos daugiau kaip 15 000 Eur arba ekvivalentą užsienio valiuta, turi užsakyti šią sumą iš anksto, užpildęs raštišką prašymą. Kiekvienoje klientų aptarnavimo vietoje laikotarpį, per kurį bus pristatyti pinigai, nustato padalinio vadovas.

*** Skubiu užsakymu laikoma, jei grynuosius pinigus užsakoma atvežti į skyrių per 1 – 2 darbo dienas, o užsakoma suma viršija 15 000 Eur arba ekvivalentą užsienio valiuta. Tikslus grynųjų pinigų atvežimo laikas nustatomas kiekvieno padalinio vadovo sprendimu, gavus raštišką prašymą užsakyti grynuosius pinigus. Klientui neatvykus atsiimti grynųjų pinigų mokestis negrąžinamas.

Jei klientas nori paimti iš sąskaitos daugiau kaip 15 000 Eur ar 6000 JAV dolerių, turi užsakyti šią sumą iš anksto, užpildęs raštišką prašymą. Kita užsienio valiuta (išskyrus JAV dolerius) turi būti užsakoma prieš 2 darbo dienas, užpildžius raštišką prašymą. Kiekvienoje klientų aptarnavimo vietoje laikotarpį, per kurį bus pristatyti pinigai, nustato padalinio vadovas.

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.