Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Paslaugų planas SUMANU

Paslaugų planas SUMANU

Kasdienės banko paslaugos už 1 Eur/mėn.

 • Neriboti pinigų pervedimai eurais internetu¹
 • Iki 550 Eur/mėn. grynųjų pinigų paėmimas iš SEB ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų
 • Debeto kortelė be išdavimo ir naudojimo mokesčių

Paslaugų planas SUMANU – naudingas pasirinkimas, nes į jį įtrauktos kone kasdien kiekvieno iš mūsų naudojamos banko paslaugos

Paslaugų plano SUMANU mėnesio mokestis yra 1 Eur, jei nuolatinės pajamos pervedamos į sąskaitą SEB banke, arba 1,80 Eur/mėn., jei nuolatinės pajamos2 nepervedamos į sąskaitą SEB banke3.

Nemokėdami papildomų mokesčių, galėsite:
Įprasti mokesčiai
 • 1pervesti pinigus eurais internetu / mobiliąja programėle į bankus Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos (ES), Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse bei Šveicarijoje, Monake, San Marine, Andoroje, išskyrus labai skubų lėšų pervedimą
Lėšų pervedimas eurais internetu į sąskaitas SEB banke – 0,29 Eur,
Lėšų pervedimas eur​ais internetu į kitas sąskaitas – 0,41 Eur
 • pasiimti iki 550 Eur/mėn. grynųjų pinigų (iš SEB ir kitų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatų) naudojantis pagal planą priklausančia debeto kortele
Grynųjų pinigų paėmimas – 0,8 proc. sumos, mažiausiai 1 Eur arba 2 proc. sumos, mažiausiai 3 Eur (priklauso nuo turimos kortelės).

Kortelių išdavimo ir naudojimo mokesčiai:
0,70 Eur/mėn.
5 Eur ir 0,70 Eur/mėn.
0,70 Eur/mėn.

 • naudotis pagrindinėmis banko paslaugomisHelp
Minimalus pagrindinių banko paslaugų mokestis – 0,70 Eur/mėn.
 • gauti pranešimus SEB mobiliojoje programėlėje apie pokyčius savo sąskaitose
 • sudaryti el. bankininkystės sutartį ir įsidiegti „Smart-ID” programėlę

Paslauga teikiama klientams rezidentams. Klientais nerezidentais yra laikomi visi fiziniai asmenys, išskyrus asmenis, kurie laikomi rezidentais. Rezidentu yra laikomas teisėtai Lietuvos Respublikoje ar kitoje Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės valstybėje narėje gyvenantis fizinis asmuo, t. y. asmuo, kuris pagal Lietuvos Respublikos ar kitos valstybės narės teisės aktus atitinkamai turi teisę gyventi Lietuvos Respublikoje ar valstybėje narėje.

2 Nuolatinėmis pajamomis laikome darbo užmokestį, stipendijas, pajamas, gaunamas pagal autorines ar kitas sutartis, pašalpas, pensijas ir kitas nuolatines išmokas, gaunamas iš juridinių asmenų.

3 Specialus paslaugų plano mėnesio mokestis taikomas klientams, gaunantiems nuolatines pajamas į savo sąskaitą SEB banke ne rečiau kaip 1 (vieną) kartą per mėnesį. Jei nuolatinės pajamos nėra pervedamos nurodytu periodiškumu, tai nuo kito mėnesio Jums reikės mokėti įprastą paslaugų plano mėnesio mokestį, kol vėl bus pervedamos nuolatinės pajamos į sąskaitą SEB banke ne trumpiau kaip 2 (du) mėnesius iš eilės.

4 Vieno atsiskaitymo kasoje metu galima pasiimti nuo 5 iki 100 Eur, jeigu atsiskaitote kortele ne mažiau kaip už 5 Eur.


Išsamesnės informacijos apie SEB banko paslaugų planus, taikomas sąlygas ir įkainius teiraukitės paskambinę telefonu +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00, VI 9.00–18.00, VII 9.00–16.00) arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Kontaktai

 • „Skype“
 • Rašykite mums
 • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.