Switch to mobile version. Į viršų

Privatiems klientams

Paslaugų planas SUMANU

Paslaugų planas SUMANU

Kasdienės banko paslaugos už 1 Eur/mėn.

 • Neriboti pinigų pervedimai eurais internetu¹
 • Iki 550 Eur/mėn. grynųjų pinigų paėmimas iš SEB ir DNB bankų bankomatų Lietuvoje
 • Debeto kortelė be išdavimo ir naudojimo mokesčių

Paslaugų planas SUMANU – naudingas pasirinkimas, nes į jį įtrauktos kone kasdien kiekvieno iš mūsų naudojamos banko paslaugos.

Paslaugų plano SUMANU mėnesio mokestis yra 1 Eur, jei nuolatinės pajamos pervedamos į sąskaitą SEB banke, arba 1,80 Eur/mėn., jei nuolatinės pajamos2 nepervedamos į sąskaitą SEB banke3.

Nemokėdami papildomų mokesčių, galėsite:
Įprasti mokesčiai
 • 1 pervesti pinigus eurais internetu į bankus Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos (ES), Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse bei Šveicarijoje
Lėšų pervedimas eurais internetu į sąskaitas SEB banke – 0,29 Eur,
Lėšų pervedimas eur​ais internetu į kitas sąskaitas – 0,41 Eur
 • pasiimti iki 550 Eur/mėn. grynųjų pinigų (iš SEB ir DNB bankų bankomatų Lietuvoje) naudojantis pagal planą priklausančia debeto kortele
Grynųjų pinigų paėmimas – 0,4 proc. sumos, mažiausiai 0,29–3,00 Eur (priklauso nuo turimos kortelės). Viršijus 8 700 Eur sumą – 0,8 proc.

Kortelių išdavimo ir naudojimo mokesčiai:
2 Eur ir 0,70 Eur/mėn.
5 Eur ir 0,70 Eur/mėn.
5 Eur ir 0,70 Eur/mėn.
1 Eur ir 0,55 Eur/mėn.
9 Eur ir 0 Eur/mėn.
nebeišduodamos4 ir 0,55 Eur/mėn.

 • naudotis pagrindinėmis banko paslaugomisHelp
Minimalus pagrindinių banko paslaugų mokestis – 0,70 Eur/mėn.
Iš banko gauta žinutė – 0,09 Eur
 • gauti nustatyto dydžio banko sąskaitos kreditą (netaikomi išdavimo ir atnaujinimo mokesčiai)5
 • sudaryti el. bankininkystės sutartį ir gauti slaptažodžių kortelę

2 Nuolatinėmis pajamomis laikome darbo užmokestį, stipendijas, pajamas, gaunamas pagal autorines ar kitas sutartis, pašalpas, pensijas ir kitas nuolatines išmokas, gaunamas iš juridinių asmenų.

3 Specialus paslaugų plano mėnesio mokestis taikomas klientams, gaunantiems nuolatines pajamas į savo sąskaitą SEB banke ne rečiau kaip 1 (vieną) kartą per mėnesį. Jei nuolatinės pajamos nėra pervedamos nurodytu periodiškumu, tai nuo kito mėnesio Jums reikės mokėti įprastą paslaugų plano mėnesio mokestį, kol vėl bus pervedamos nuolatinės pajamos į sąskaitą SEB banke ne trumpiau kaip 2 (du) mėnesius iš eilės.

4 Naujos „Visa Electron“ ar „Maestro“ kortelės nebeišduodamos ir neatnaujinamos. Jei jau turite kurią nors iš šių kortelių, ją galėsite susieti su paslaugų planu.

5 Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys
Jei gautumėte 600,00 Eur sąskaitos kreditą eurais 1 metams, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 710,40 Eur. 
Apskaičiuojant šią sumą, laikoma, kad iš karto išmokama bendra sąskaitos kredito suma už visą sąskaitos kredito sutarties galiojimo laikotarpį, už išmokėtą sąskaitos kreditą mokamos palūkanos kiekvieno mėnesio paskutinę dieną (apskaičiuojant taikyta sąskaitos kredito palūkanų metinė norma — 16 proc.), kredito dokumentų parengimo ir administravimo  (1 proc. kredito sumos, šiuo atveju — 6,00 Eur) bei minimalus pagrindinių bankų paslaugų mokestis (0,70 Eur per mėn.).
Šiuo atveju bendra kredito kainos metinė norma būtų 19,16 procento. Metinė norma nurodoma norint padėti Jums palyginti skirtingus pasiūlymus.
Pasirinkus banko sąskaitos planą SUMANU arba SUMANU PLIUS, netaikomas administravimo mokestis ir banko sąskaitos mokestis, tačiau taikomas plano SUMANU arba SUMANU PLIUS mokestis.

6 Vieno atsiskaitymo kasoje metu galima pasiimti nuo 5 iki 100 Eur, jeigu atsiskaitote kortele ne mažiau kaip už 5 Eur.

7 Kortelės „SEB ISIC MasterCard“ atnaujinimo kaina pasibaigus jos galiojimo laikui – 9 Eur.


Išsamesnės informacijos apie SEB banko paslaugų planus, taikomas sąlygas ir įkainius teiraukitės paskambinę visą parą veikiančiu telefonu 1528 arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Kontaktai

 • „Skype“ (visą parą)
 • Rašykite mums
 • Savitarnos zonos
 • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.