Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2017 11 08 - 10:15

Vaiko mokėjimo kortelę jau galima susieti su jo asmenine sąskaita SEB banke

SEB bankas suteikė galimybę tėvams užsakyti savo mokyklinio amžiaus atžalai banko mokėjimo kortelę, susietą su vaiko vardu atidaryta sąskaita banke. Banke bekontaktę kortelę „SEB Mylimiausia MasterCard“, taip pat „Debit MasterCard“ ir „Mano VISA“ korteles galima užsakyti vaikams nuo 7 metų.

„Debeto kortelę tėvai savo vaikams galėjo užsakyti ir iki šiol, tačiau ji būdavo susiejama su vieno iš tėvų sąskaita. Ši galimybė taip pat išlieka, tačiau dabar tėvų ir vaiko sutarimu vaikui bus galima išduoti kortelę, kuri būtų susieta su asmenine vaiko sąskaita banke, tėvų atidaryta vaiko vardu“, – pokytį aiškina SEB banko Mokėjimo kortelių departamento direktorius Romas Čereška.

„Tėvai vis dažniau užsako mokėjimo korteles vaikams, nes yra labai patogu pervesti kišenpinigius. Kortelė – gera ir praktinė priemonė, padedanti vaikus mokyti finansinio raštingumo. Ši priemonė padeda tėvams sudaryti sąlygas vaikams patiems savarankiškai tvarkyti turimas lėšas ir stebėti, kaip vaikui sekasi tą daryti. Tarkime, tėvai leis patiems vaikams nuspręsti, kokią dalį sąskaitoje esančių lėšų išleisti kasdienėms reikmėms, o kokią – taupyti. Vėliau, kartu peržvelgę operacijų išrašą, galės paanalizuoti, kaip pavyko susitarimo laikytis. Reguliarus tėvų stebėjimas, kaip vaikas elgiasi su pinigais savo sąskaitoje, ir kartu nuoseklus mokymas, kaip geriau tai daryti ugdys vaikų finansinį raštingumą ir padės geriau paruošti juos savarankiškam gyvenimui“, – sako R. Čereška.

Užsakyti kortelę vaikui tėvai gali banko skyriuje, abu užpildę prašymą ir pateikę vaiko gimimo liudijimą (arba išrašą iš Civilinės metrikacijos skyriaus). Jei kortelė išduodama vyresniam negu 14 metų vaikui, užtenka vieno iš tėvų sutikimo, tačiau vaiko dalyvavimas yra būtinas. Jei vaikas jaunesnis negu 14 metų, jam į banko skyrių atvykti nebūtina.

Vaikui skirta kortelė pagaminama per penkias darbo dienas ir išsiunčiama paštu. Kortelė išduodama nemokamai. Bankas taip pat netaiko kortelės turėtojo aptarnavimo mokesčių.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“ (visą parą)
  • Savitarnos zonos
  • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.