Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2018 01 05 - 14:40

„Global Finance“: SEB banko skaitmeninės paslaugos įmonėms – geriausios Centrinėje ir Rytų Europoje

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB banką įvertino kaip geriausias skaitmeninės bankininkystės paslaugas įmonėms teikiantį banką Centrinėje ir Rytų Europoje. Be to, praėjusią vasarą „Global Finance“ SEB banko skaitmenines paslaugas privatiems klientams ir įmonėms jau buvo pripažinęs kaip geriausias Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje.

„Šiemet savo klientams Baltijos šalyse sukūrėme ir pristatėme nemažai nuotolinių paslaugų – siekdami užtikrinti tvarią verslo plėtrą, nuolat geriname verslo aplinką ir skatiname klientus naudotis naujomis skaitmeninėmis paslaugomis. Atnaujinome mobiliąją programėlę, pradėjome teikti finansines vaizdo konsultacijas internetu realiu laiku, pasiūlėme elektroninę identifikavimo priemonę „Smart-ID“, taip pat pradėjome įgyvendinti atvirosios bankininkystės projektus. Skaitmeninių paslaugų populiarumas ir toliau stipriai auga, tad jų pasiūlysime ir daugiau“, – sako Riho Unt, SEB Baltijos šalių tarnybos vadovas.

Renkant regiono nugalėtoją, bankai vertinti pagal klientų pritraukimo ir aptarnavimo internetu strategiją, jų klientų aktyvumą naudojantis siūlomais skaitmeniniais sprendimais ir tokių klientų skaičiaus augimą, skaitmeninių paslaugų pasiūlą, skaitmeninių iniciatyvų apčiuopiamos naudos dydį ir galiausiai – interneto svetainės dizainą ir funkcionalumą. Geriausias skaitmenines paslaugas visame pasaulyje teikiančio banko apdovanojimuose paraiškas šiemet dalyvauti teikė apie 300 bankų iš viso pasaulio.

Populiarus finansų specialistams ir šia sritimi besidomintiems skaitytojams skirtas žurnalas „Global Finance“ leidžiamas nuo 1987 metų. Šiuo metu jis turi daugiau negu 50 tūkst. prenumeratorių, jo skaitytojų auditorija apima 193 šalis. Dauguma žurnalo skaitytojų yra įmonių ir institucijų vadovai, finansų specialistai.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“ (visą parą)
  • Savitarnos zonos
  • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.