Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2018 06 05 - 15:00

SEB bankas – geidžiamiausias darbdavys šalies finansų sektoriuje

SEB bankas ir toliau išlieka vienu geidžiamiausių darbdavių Lietuvoje – dienraščio „Verslo žinios“ ir darbo skelbimų portalo cv.lt organizuojamuose „Geidžiamiausio darbdavio 2018“ rinkimuose pelnė pirmą vietą finansų kategorijoje. Pakeitus rinkimų koncepciją, nuo šiol geidžiamiausias darbdavys renkamas vertinant įmonės stabilumą, atlygį ir reputaciją, o ne portalo skaitytojams balsuojant internetu.

Geidžiamiausias darbdavys

„Geidžiamiausio darbdavio titulas – vienas svarbiausių įvertinimų, kurį gali gauti organizacija, tačiau kartu tai įpareigojimas kasmet ne tik išlaikyti, bet ir tobulinti darbdavio sėkmės receptą. Darbuotojai SEB banką pasirenka tikslingai – dėl savitos kultūros, atmosferos, profesionalių kolegų, karjeros galimybių. Būtent todėl darbo aplinką aktyviai kuria patys – pradedant naujų darbo būdų paieškomis ir įgyvendinimu, patirties perdavimu per mokymus esamiems ir būsimiems kolegoms, baigiant naujo modernaus biuro planavimu. Kiekvienas turi galimybę prisidėti, kad darbovietė ir darbuotojai augtų kartu“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras. Anot jo,  tai, kad pakeitus rinkimų koncepciją ir atsisakius visuomenės balsų, bankas vis tiek išliko vienas iš geidžiamiausių darbdavių, rodo užtikrintą banko reputaciją ir ilgametį įdirbį į darbuotojų gerovę.

Geidžiamiausi darbdaviai apdovanoti konferencijoje „Personalas 2018“.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“ (visą parą)
  • Savitarnos zonos
  • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.