Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2018 09 14 - 07:30

SEB interneto banke daugiau įmonių vadovų galės pasirašyti elektroninius dokumentus

Nuo spalio 16 dienos daugiau negu 20 tūkstančių įmonės vadovų, dar nesinaudojančių SEB interneto banko elektroninių dokumentų pasirašymo teise, galės nuotoliniu būdu pasirašyti įvairias sutartis ir dokumentus, pavyzdžiui, paraišką gauti debeto kortelę, lizingo sutartį ir kt. SEB banko klientai, norintys patogiau, paprasčiau ir greičiau pasirašyti banko dokumentus, neturi imtis jokių veiksmų, ši paslauga įmonėms bus nemokama.

„Kelerius pastaruosius metus SEB bankas sparčiai skaitmenina savo finansines paslaugas, todėl dabar savo klientams, kurie dar nesinaudoja šia paslauga, suteikia galimybę neišeinant iš biuro interneto banke pasirašyti įmonei pateikiamus elektroninius dokumentus. Kiekvienas įmonės vadovas galės nuotoliniu būdu pasirašyti sutartis ar kitus dokumentus (priklausys nuo prisijungimo priemonės), taip pat bet kada peržiūrėti jau pasirašytus įmonės elektroninius dokumentus. Visa tai bus nemokama ir patogu, nes klientai praleis mažiau laiko automobilių spūstyse, vykdami į banką, todėl galės daugiau laiko skirti savo verslui“, – sako SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Vaidas Žagūnis.

Jis pastebi, kad nuotolinėmis paslaugomis dažniausiai naudojasi tos įmonės, kurios domisi naujovėmis ir yra toliau nuo banko skyrių, ypač regionuose.

SEB banko atstovas pastebi, kad šiemet ypač sparčiai pradėjo populiarėti banko teikiamos finansų konsultacijos internetu, kai su banko vadybininku bendraujama realiuoju laiku vykstant vaizdo konferencijai. Tokių nuotolinių konsultacijų privatiems ir verslo klientams šiais metais jau suteikta apie tris tūkstančius. Tai leidžia klientams aktualius finansinius klausimus aptarti iš bet kurios jiems patogios vietos, tereikia iš anksto užsiregistruoti. Tokių konsultacijų metu galima ir pildyti reikiamus dokumentus, ir sudaryti sutartis. Banko duomenimis, finansų konsultacija internetu šiemet jau pasinaudojo triskart daugiau klientų negu prieš metus.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“ (visą parą)
  • Savitarnos zonos
  • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.