Switch to mobile version. Į viršų

SKELBIMAI - 2019 02 07 - 08:10

Savaitgalį planuojami trumpalaikiai IT sistemų profilaktikos darbai

Šį savaitgalį SEB banke bus atliekami informacinių sistemų profilaktikos darbai, todėl naktį iš penktadienio į šeštadienį, vasario 9 dieną, nuo 0.00 val. iki 6.00 val. laikinai neveiks SEB interneto bankas ir SEB mobilioji programėlė. Taip pat nuo 03.30 val. iki 04.00 val. gali trumpai neveikti SEB banko elektroniniai kortelių skaitytuvai prekybos vietose, bankomatai ir mokėjimo kortelės.

„IT profilaktikos darbus bankai atlieka periodiškai. Jų metu atnaujinamos įvairios IT sistemos ir diegiamos naujos e. bankininkystės funkcijos. Tai padeda bankams ne tik užtikrinti didžiausią teikiamų paslaugų saugumą ir prieinamumą, bet ir jas tobulinti. Profilaktikos darbus visuomet stengiamės atlikti naktimis savaitgaliais arba ankstyvą rytą, kad klientai kuo mažiau patirtų nepatogumų. Be to, mūsų IT specialistai visada stengiasi, kad laikas, kai klientai negalės naudotis paslaugomis dėl profilaktikos darbų, būtų kaip įmanoma trumpesnis“, – sako SEB banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas Vaidas Žagūnis.

SEB bankas atsiprašo dėl galimų nepatogumų ir maloniai prašo reikalingas operacijas atlikti iš anksto arba pasibaigus profilaktikos darbams.

Jei kiltų klausimų ar prireiktų pagalbos, privatūs klientai gali skambinti į SEB banką telefonu +370 5 268 2800 ar naudodamiesi programa „Skype“ (visą parą), verslo klientai –  telefonu +370 5 268 2822 ar naudodamiesi programa „Skype“ (I–V nuo 8.00 val. iki 17.00 val.).

 

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“ (visą parą)
  • Savitarnos zonos
  • Banko skyriai ir bankomatai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.