Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2019 05 07 - 10:50

Nuo šiol SEB banko klientai gali ir pervesti pinigus, ir gauti pagal momentinio mokėjimo nurodymus

Nuo gegužės 7 d. SEB banko klientai gali atlikti momentinius mokėjimus eurais į sąskaitas kituose bankuose. Momentiniai mokėjimai leidžia lėšas į įvairių Lietuvos, Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalių bankų sąskaitas pervesti akimirksniu visą parą, įskaitant ir savaitgalius bei švenčių dienas. Momentinių mokėjimų įskaitymo paslaugą SEB bankas pirmasis Lietuvoje pasiūlė pernai rudenį, o nuo šiol klientai galės tokius mokėjimus ir patys inicijuoti.

„Pervesti lėšas eurais į kitus bankus SEB banko klientai nuo šiol galės ir per Velykas ar Kalėdas, taip pat kitų švenčių dienomis, savaitgaliais ar po darbo valandų, kai įprastai lėšos eurais (SEPA) nepervedamos. Momentiniai mokėjimai atliekami bet kuriuo paros metu ir darbo, ir poilsio ar švenčių dienomis, o lėšos gavėjo sąskaitą pasiekia greičiau negu per 10 sekundžių“, – pinigų pervedimo pokyčius aiškina SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Vaidas Žagūnis.

Pasak SEB banko atstovo, momentinių mokėjimų galimybė aktuali daugumai banko ir privačių, ir verslo klientų. „Verslo klientams, kurie palaiko ryšius su partneriais ir tiekėjais užsienio šalyse, ši naujiena ypač svarbi. Jeigu iki šiol pervedant pinigus į kitą banką tekdavo laukti kelias valandas ar net dienas, tai dabar pinigus iki 15 tūkst. eurų į kito banko sąskaitą bus galima pervesti akimirksniu“, – komentuoja V. Žagūnis.

Momentinių mokėjimų galimybė turėtų paskatinti dar didesnį elektroninių atsiskaitymų populiarumą ir tarp šalies gyventojų, nes atsiskaitymas su fiziniais asmenimis taps paprastesnis. „Kai atsiskaitymas vyksta tarp fizinių asmenų, pvz., įsigyjant pirkinį per skelbimo portalą ar perkant automobilį turguje, pardavėjai nori lėšas gauti tuojau pat, todėl pirkėjas dažnai neturi kito pasirinkimo ir moka grynaisiais pinigais. Taigi galimybė atsiskaityti už prekes ar paslaugas iškart pervedant pinigus į pardavėjo sąskaitą bus ypač patraukli klientams, kurie įpratę atsiskaityti elektroniniu būdu ir kuriems šios galimybės trūko“, – pažymi SEB banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas.

Jei mokėjimo suma viršys 15 tūkst. eurų, lėšos bus pervedamos pagal įprastą SEPA mokėjimo nurodymą. Kaip įprastas SEPA mokėjimas lėšos bus pervedamos ir tais atvejais, kai gavėjo bankas nesudaro galimybės savo klientams gauti lėšas pagal momentinio mokėjimo nurodymus.

Momentinio mokėjimo nurodymą SEB banko klientai gali pateikti per interneto banką ir naudodamiesi mobiliąja programėle. Momentiniai mokėjimai klientams kainuos tiek pat kiek ir įprasti SEPA mokėjimai eurais, o pasirinkę paslaugų planus galės juos atlikti nemokamai nustatytą kartų per mėnesį skaičių arba neribotai – pagal pasirinktą planą.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.