Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2019 05 09 - 16:35

SEB bankas ir LOGIN festivalis skelbia bendradarbiavimo pradžią

SEB bankas tapo technologijų ir inovacijų festivalio LOGIN oficialiu pagrindiniu partneriu – pasirašyta dvejų metų bendradarbiavimo sutartis. Tryliktus metus vyksiantis festivalis birželio 6–7 dienomis sugrįžta į „Litexpo“ erdves, kur daugiau nei 6 tūkst. dalyvių klausysis beveik 130 pranešėjų iš Lietuvos ir užsienio šalių.

„Jungiamės prie technologijų, kūrybiškumo ir verslumo konferencijos „Login“ bendruomenės, nes šios temos yra svarbios ir mums. SEB bankas prisideda prie technologinės šalies pažangos ir siekia skatinti verslumo bei inovacijų kultūrą Lietuvoje. Ir tai darome ne tik plėtodami mobiliąją bankininkystę, skaitmenindami paslaugas, bet ir ugdydami šalies jaunimo finansinį raštingumą ar padėdami siekių turintiems versliems žmonėms įgyvendinti jų idėjas. Pernai veiklą pradėjo SEB Inovacijų centras, kuriame padedame inovuoti ir augti mažoms bei vidutinėms įmonėms, o šiemet tampame partneriais LOGIN konferencijos, kuri įkvepia tūkstančius kurti ir dalytis idėjomis, inovuoti ir keistis“, – sako SEB banko valdybos narys, mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas Vaidas Žagūnis.

Pasak LOGIN direktorės Indrės Petrauskės, SEB bankas visada buvo aktyvus inovacijų diegėjas, žengiantis koja kojon su tendencijomis, todėl festivalis mato plačias bendradarbiavimo perspektyvas.  „Mūsų bendradarbiavimas su SEB banku grindžiamas bendru siekiu – visokeriopu noru skleisti inovacijas, skatinti verslumą ir ieškoti kūrybingų technologinių sprendimų kasdieniams ir verslo procesams, – sako LOGIN direktorė. – Šios trys pagrindinės ašys – verslas, technologijos ir kūrybiškumas, yra ir šių metų festivalio pagrindas, tad džiaugiamės naujos partnerystės, siejamos bendros vizijos, pradžia. Tikime, kad toks stiprus žaidėjas inovacijų srityje suteiks dar daugiau naujų vėjų ir festivaliui, o festivalis – daugiau erdvės novatoriškoms idėjoms išpildyti.“

Ant LOGIN didžiosios festivalio scenos šiemet išvysime Christopher Wylie, kurio paviešintas „Cambridge Analytica“ skandalas supurtė socialinį tinklą „Facebook“, išgirsime muzikos industriją pakeitusio „Shazam“ įkūrėjo Dhiraj Mukherjee ir neįvykusio „Fyre“ festivalio prodiuserio Andy King istorijas. Taip pat buvęs Estijos prezidentas Toomas Hendrik Ilves dalinsis patirtimi nuo „E-stonia“ vyriausybinės iniciatyvos, e. balsavimo iki kibernetinio saugumo sprendimų, o už inovacijų plėtrą atsakingas „Unicef“ atstovas Kidus Asfaw dalysis kūrybiška technologijų galia, sprendžiant trečiųjų šalių problemas ir kitas garsias asmenybes.

LOGIN 2019

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.