Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2019 07 02 - 10:45

SEB bankas diegs naują IT platformą

SEB bankas Lietuvoje 2020 metų pirmą ketvirtį planuoja diegti naują IT platformą, kuria valdoma dauguma banko teikiamų paslaugų ir verslo procesų.

Nauja IT platforma bus bendra visuose SEB bankuose Baltijos šalyse. SEB bankai Latvijoje ir Estijoje jau turi vienodą IT platformą. Ją įdiegusi Lietuvoje, SEB grupė užbaigs IT platformos vienodinimo procesą visose trijose Baltijos šalyse.

Planuojama, kad nauja IT platforma bus įdiegta pirmą 2020 metų ketvirtį. Ji padės bankui ateityje sparčiau kurti modernias skaitmenines paslaugas klientams ir pasiūlyti daugiau vienodų paslaugų ir sprendimų visose Baltijos šalyse.

„Vienoda, pačios SEB grupės diegiama IT platforma visose Baltijos šalyse padės mums pasiūlyti klientams daugiau modernių skaitmeninių sprendimų ir greičiau pristatyti rinkai naujas paslaugas bei jas vystyti. Todėl galėsime užtikrinti konkurencingus pasiūlymus savo klientams ir dar geriau tenkinsime savo klientų lūkesčius. Taip suvienodinę veiklą galėsime veikti efektyviau ir sumažinti IT ir naujų paslaugų kūrimo sąnaudas“, – teigia Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas, Pagalbos verslui tarnybos ir finansų direktorius.

SEB bankas Lietuvoje palaipsniui iš anksto ir asmeniškai informuos savo privačius ir verslo klientus apie būsimus pokyčius ir reikiamus pakeitimus, susijusius su naujos IT platformos diegimu.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.