Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2019 08 13 - 14:20

Praktikantų idėjos padės tobulinti SEB banko paslaugas ir diegti inovatyvius sprendimus

SEB banko vasaros praktikos programa studentams „Jaunimo laboratorija“ pasiekė finišą. Programos dalyviai pristatė savo pasiūlymus ir idėjas, padėsiančias tobulinti banko procesus ir paslaugas bei spręsti verslo iššūkius. Pasak „Jaunimo laboratorijos“ dalyvių įžvalgas išklausiusių SEB banko atstovų, studentų idėjos bus panaudotos toliau gerinant banko veiklą ir paslaugų kokybę.

„Antrą kartą rengiama vasaros praktikos programa sutelkė jaunuosius talentus, kurie turėjo progą įgyti darbo banke patirties, ugdyti dalykinę kompetenciją ir galėjo būti naudingos sprendžiant įvairius verslo iššūkius. Kaip ir pernai, jaunuoliai maloniai nustebino savo smalsumu, įžvalgumu ir kūrybiškumu teikdami pasiūlymus, ką ir kaip būtų galima tobulinti teikiant paslaugas klientams. Stebint „Jaunimo laboratorijos“ dalyvių praktiką ir klausantis jų idėjų matyti milžiniškas jaunosios kartos potencialas. Neabejoju, kad daugelį programos dalyvių artimiausiu metu išvysime tarp šalies visuomenės ir verslo lyderių“, − komentuoja Vaidas Žagūnis, SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės departamento tarnybos vadovas.

SEB banko vasaros praktikos programoje dalyvavo 25 pirmų−ketvirtų kursų studentai, atrinkti iš daugiau kaip 300 pretendentų. Programa truko šešias savaites. Keturias dienas per savaitę jaunuoliai skyrė profesinei praktikai pasirinktame SEB banko padalinyje, o penktą drauge sprendė bankui ir jo klientams aktualius klausimus.

SEB Inovacijų centre Vilniuje į penkias grupes pasiskirstę praktikantai drauge kūrė idėjas ir ieškojo sprendimų jaunimo finansiniam raštingumui ugdyti, banko darbuotojų integracijai stiprinti, rinkodarai ir banko paslaugoms tobulinti.

„Jaunimo laboratorijos“ uždarymo renginyje SEB banko atstovų komisija atrinko tris jaunuolių komandas. Jos savo įžvalgas pristatė Rygoje vykusiame visų trijų Baltijos šalių vasaros praktikos programą vainikavusiame dalyvių susitikime. Šiemet Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje rengtoje „Jaunimo laboratorijoje“ iš viso dalyvavo 80 jaunuolių.

Pasak V. Žagūnio, programa „Jaunimo laboratorija“ domina studentus ne tik dėl įgyjamos patirties. Ji suteikia ir progą pažinti banką kaip galimą darbdavį.

„Matyti, kad daugelis jaunosios kartos atstovų itin kruopščiai ir atsakingai renkasi būsimą darbdavį. Studijuodami jie stengiasi iš arti susipažinti su kuo daugiau įmonių – ne tik darbo jose pobūdžiu, bet ir organizacijų kultūra, išsiaiškinti, kaip dera įmonių ir pačių studentų vertybės. Jaunuoliai siekia išbandyti save įvairiose srityse ir rasti sau tinkamiausią, aiškiai žinoti, kokiu karjeros keliu jie norėtų pasukti baigę studijas“, − sako SEB banko Mažmeninės bankininkystės departamento tarnybos vadovas.

Kaip ir pernai, SEB banko vasaros praktikos programoje šiemet buvo kviečiami dalyvauti įvairių specialybių studentai: informacinių technologijų ir matematikos, bankininkystės ir finansų, kūrybinių industrijų, verslo vadybos ir kitų. Už praktiką jaunuoliams buvo mokama. Aštuoni programos dalyviai jau pakviesti prisijungti prie SEB darbuotojų Lietuvoje komandos.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.