Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2019 09 05 - 16:30

SEB Inovacijų centre pristatyta ketvirtoji Verslo akceleravimo programa mažoms ir vidutinėms įmonėms

Rugsėjo 4 dieną SEB Inovacijų centre vyko Verslo akceleravimo programos pristatymo renginys. Jo metu programos alumnai dalijosi savo sėkmės istorijomis ir kvietė įmones registruotis ketvirtajam Verslo akceleratoriaus sezonui. Taip pat buvo paskelbtas atvirų paskaitų kalendorius, kviestinių projekto lektorių sąrašas, aptartos pagrindinės programos sesijų temos, o įkvepiančia verslo kūrimo patirtimi dalijosi specialus renginio svečias – vienas startuolio „Wolt“ įkūrėjų Elias Aalto.

„Verslo akceleravimo programoje įmones dalyvauti kviečiame jau ketvirtą kartą, tad kaskart tobuliname jos turinį ir stengiamės, kad suteikiamos žinios atitiktų dalyvių lūkesčius. Tačiau sėkmę lemia ne vien įgyjamos žinios, kompetencija ar individualios verslo ekspertų konsultacijos – didžiulę įtaką turi dalyvaujančių komandų siekiai, skiriamas laikas ir žmogiškieji ištekliai. Tą įrodo programos alumnų sėkmės pavyzdžiai, sukurti produktai ir pritrauktos investicijos“, – renginio atidarymo metu teigė SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Vaidas Žagūnis.

SEB verslo akceleratoriaus programa bus pradedama įgyvendinti spalio 2 dieną ir truks tris mėnesius. Joje dalyvaujančių įmonių atstovų laukia penki seminarai, kurių metu žinomi verslo ekspertai ves mokymus, dalyviai turės atlikti namų darbus. Taip pat bus vertinami tarpiniai rezultatai, o programos pabaigoje komisija išrinks geriausiai pasirodžiusias ir didžiausią pažangą padariusias komandas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Renginio metu pristatyti programos lektoriai ir pagrindinės mokymų temos

Tarp ketvirtosios Verslo akceleravimo programos lektorių  – tarptautinėje erdvėje žinomi verslo ekspertai. Amerikietis įmonių konsultantas inovacijų klausimais Matthew Wallace Green‘as pristatys, kaip suprasti klientų poreikius ir pozicionuoti inovaciją. Įmonės „Prospect Labs“ vadovas ir akceleratoriaus „Startup Wise Guys“ mentorius Patrick‘as Collins‘as seminarų metu padės įvertinti inovacijos potencialą, pritaikyti konkretaus produkto ar paslaugos pardavimų skatinimo strategijas, o buvęs „Bolt Business“ vadovas, verslo konsultantas Rando Rannus padės komandoms apskaičiuoti verslo finansavimo poreikį.

Programoje bus aptariamos ir kitos verslo kūrėjams aktualios temos. Rinkodaros specialistas, akademijos „Baltic Talents“ lektorius Arvydas Tamulis pristatys skaitmeninės rinkodaros strategijas ir subtilybes, o žmonių elgsenos analitikos programinę įrangos kuriančios danų bendrovės „Peakon“ produktų valdymo direktorė Deepa Daniels pasidalins patirtimi, kaip sukurti geriausią produkto strategiją ir įsitvirtinti rinkoje.

Norėdami suteikti kuo daugiau žinių, šiemet kviestiniai lektoriai ves ne tik grupinius užsiėmimus visiems dalyviams, bet ir asmenines konsultacijų sesijas, kurių metu gilinsis į kiekvienos įmonės produktą, idėją, patars asmeniškai. Visos SEB verslo akceleratoriaus programos įgyvendinimo metu dalyviams taip pat talkins SEB banko ir tarptautinės konsultacijų bendrovės „Civitta“ programos mentoriai.

SEB verslo akceleratoriaus programos metu iki pat gruodžio mėnesio bus organizuojamos net penkios atviros paskaitos, kuriose dalyvauti kviečiami ne tik atrinkti programos dalyviai, tačiau ir visi mažų ir vidutinių įmonių atstovai, besidomintys verslo plėtra ir augimu.

Su renginių kalendoriumi galima susipažinti paspaudus šią nuorodą.

Dalyvius atrinks komisija

Šiemet dalyvauti nemokamoje SEB verslo akceleravimo programoje kviečiamos tos mažos ir vidutinės įmonės, kurios jau yra sukūrusios inovatyvų produktą – patobulintą prekę ar paslaugą taip, kad ji atitiktų besikeičiančius klientų poreikius.

Registruotis dalyvauti SEB verslo akceleratoriaus programoje bendrovių atstovai kviečiami iki rugsėjo 13 dienos – reikia užpildyti registracijos formą internete. Norint užtikrinti, kad šių metų programoje dalyvautų labiausiai motyvuotos ir savo idėja tikinčios įmonių atstovų komandos, užsiregistravusias įmones dviem etapais interviu su atstovais metu vertins ekspertų komisija.

2018 metais SEB bankas, bendradarbiaudamas su tarptautine konsultacijų bendrove „Civitta“, pradėjo įgyvendinti unikalią spartaus verslo augimo programą mažų ir vidutinių įmonių vadovams bei atstovams. Programoje atrinktoms dalyvauti bendrovėms teikiamos patyrusių mentorių konsultacijos ir užduotys, kurių tikslas – padėti įmonei sparčiai padidinti veiklos mastą per palyginti trumpą laiką. Programos dalyviai skatinami išbandyti įvairius plėtros būdus, tobulinti verslo modelį, ieškoti naujų rinkų, klientų, diegti naujoves, kad savo verslą galėtų auginti ne procentais, bet kartais. Pagal programą vyksta ir nemokami atviri renginiai, kuriuose dalyviams teikiamos tiesiogiai versle pritaikomos žinios. Savo patirtimi su programos dalyviais dalijasi ir Lietuvos, ir tarptautinį pripažinimą pelnę užsienio šalių ekspertai. Į programą SEB bankas 2018 metais investavo 50 tūkst. eurų, 2019 metais skirta 60 tūkst. eurų.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.