Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2019 09 10 - 08:40

„Global Finance“ SEB banką pripažino geriausiu skaitmeniniu banku Lietuvoje

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB banką pripažino geriausiu skaitmenines paslaugas įmonėms ir privatiems klientams teikiančiu banku Lietuvoje. Tokio įvertinimo sulaukė ir SEB bankai Estijoje ir Latvijoje.

Šio tarptautinio pripažinimo SEB bankas sulaukia jau kelintus metus iš eilės.

„Tai rodo, kad ryžtingai einame pasirinktu keliu – ypatingą dėmesį skiriame banko skaitmeninių sprendimų tobulinimui ir plėtrai. Pastaruoju metu pristatėme daug skaitmeninių naujovių verslo ir privatiems klientams. Pirmieji Lietuvoje pasiūlėme savo klientams sąskaitas, atidarytas SEB banke, tvarkyti per kito banko elektroninės bankininkystės sistemą, teikiame nuotolines vaizdo konsultacijas internetu. Mūsų klientai noriai naudojasi naujos mobiliosios banko programėlės funkcijomis ir verslui skirta programėlės versija. Ir tai tik dalis sprendimų, kuriuos įgyvendinome pastaraisiais metais. Kurdami sprendimus ir skaitmenindami paslaugas pirmiausia atsižvelgiame į klientų patirtį. SEB bankui skaitmeninė bankininkystė nėra tik ateitis, tai jau seniai tapo kasdienybe“, – sako SEB banko prezidentas Raimondo Kvedaras.

Kaip teigiama leidinyje „Global Finance“, SEB banką tarptautiniai ekspertai įvertino atsižvelgę į tokius kriterijus kaip skaitmeninių vartotojų pritraukimo ir aptarnavimo strategija, sėkminga vartotojų naudojimosi skaitmeniniais sprendimais patirtis, skaitmeniniais sprendimais besinaudojančių klientų skaičiaus augimas, skaitmeninių paslaugų dizainas ir funkcionalumas.

Populiarus finansų specialistams ir šia sritimi besidomintiems skaitytojams skirtas žurnalas „Global Finance“ leidžiamas jau nuo 1987 metų. Šiuo metu jis turi daugiau negu 50 tūkst. prenumeratorių, jo skaitytojų auditorija apima 189 šalis. Dauguma žurnalo skaitytojų yra įmonių ir institucijų vadovai, finansų specialistai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.