Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2019 10 29 - 08:40

SEB banko informacija dėl interneto banko veiklos sutrikimų

SEB bankas praneša, kad šį rytą interneto banko veikla iš dalies atstatyta, tačiau daliai klientų sistema tebeveikia su trikdžiais arba lėčiau nei įprastai. Per naktį nepavyko visiškai pašalinti SEB interneto banko veiklos sutrikimų.

„Šiuo metu interneto bankas iš dalies veikia – daliai klientų pavyksta prie jos prisijungti ir atlikti pervedimus, nors ji veikia lėčiau ir su įvairiais trikdžiais. Visą parą jau sprendžiame technines interneto banko veiklos problemas, tam sutelkėme IT specialistus iš SEB bankų Baltijos šalyse ir Švedijoje. Esame susitelkę, kad techniniai nesklandumai būtų kuo greičiau išspręsti ir atsiprašome klientų dėl nepatogumų“, – sakė  SEB Baltijos šalių mažmeninės bankininkystės vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė.

Pasak jos, gedimo priežastys pasirodė sudėtingesnės ir labiau kompleksinės, tačiau atmesta kibernetinės atakos versija. „Vis dar sunku prognozuoti, kada tiksliai interneto bankas visiems vartotojams veiks normalia tvarka“, – sakė S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

Kaip buvo skelbta vakar, banko klientų aptarnavimo skyriai šiandien atsidarė viena valanda anksčiau arba anksčiausiai 7.30 valandą. Juose visą banko darbo dieną klientai galės nemokamai pateikti mokėjimo nurodymus ir atlikti lėšų pervedimus.

„Atsižvelgdami į situaciją, ėmėmės papildomų priemonių užtikrinti, kad šiandien, esant poreikiui, klientai skubiai pervestų lėšas: skyriuose mokėjimai atliekami be sutrikimų, ten dirba papildomų darbuotojų, kad suspėtume aptarnauti padidėjusį klientų srautą“,  – sakė S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

Bankas primena, kad lėšas klientai gali taip pat pervesti naudodamiesi banko mobiliąja programėle. Atsiskaitymai mokėjimo kortelėmis veikia kaip įprastai, be sutrikimų. Kitos banko paslaugos ir bankomatų veikla nėra sutrikusi.

Trumpai:
• Atsiskaitymai kortelėmis veikia be sutrikimų
• Mobilioji programėlė veikia kaip įprastai, joje galima pervesti lėšas
• Banko skyriai šiandien atsidarė viena valanda anksčiau (arba anksčiausiai 7:30 val.)
• Pervesti lėšas banko skyriuose galima nemokamai
• Bankomatų veikla nesutrikusi – galima įnešti grynuosius ir pasiimti grynųjų
 

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.