Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2020 03 15 - 22:45

Keičiasi klientų aptarnavimas SEB banko skyriuose karantino metu

SEB bankas, atsižvelgdamas į Vyriausybės paskelbtą karantiną Lietuvos Respublikoje dėl koronaviruso grėsmės, kovo 16-30 dienomis keičia klientų aptarnavimą banko skyriuose. SEB interneto bankas, mobilioji SEB programėlė, atsiskaitymai kortelėmis ir bankomatai veikia kaip įprastai.

Klientų aptarnavimo skyriai laikinai bus uždaryti, tačiau kai kurie iš jų priims klientus, iš anksto užsiregistravusius dėl būtinų paslaugų, kurių nėra galimybės suteikti nuotoliniu būdu. Išankstinė registracija klientams bus būtina norint patekti į banko skyrių – to bankas imasi, kad fizinis žmonių kontaktas būtų apribotas.

Klientai, kuriems kritiškai būtina susitikti su banko darbuotojais (pvz., atsiimti kreditinę kortelę, pasirašyti interneto banko sutartį ir kt.), turės užsiregistruoti susitikimui, iš anksto paskambinę į banko Konsultacijų centrą telefonu. Privatūs klientai turėtų skambinti telefonu (8 5) 268 2800 (pirmadieniais-penktadieniais 8.00–20.00 val., šeštadienį 9.00–18.00 val., sekmadienį 9.00–16.00 val.), verslo klientai – telefonu (8 5) 268 2822 (pirmadieniais-penktadieniais 8.00–17.00 val.).

„SEB bankas, kaip ir kitos finansų institucijos, atlieka kritinę funkciją šalies ekonomikoje, todėl ir toliau vykdysime kasdienius veiklos procesus. Tačiau, atsižvelgdami į Vyriausybės siekius sumažinti koronaviruso plitimo pavojų, skyriuose aptarnausime tik tuos, kurie bus iš anksto užsiregistravę dėl būtinų paslaugų,“ – sakė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė, SEB Baltijos šalių mažmeninės bankininkystės vadovė.

Bankas primena, kad daugumą banko paslaugų galima užsisakyti neišeinant iš namų. SEB interneto banke ir mobiliojoje SEB programėlėje klientai gali pasitikrinti sąskaitos likutį ir sumokėti mokesčius, užsisakyti debeto kortelę ir gauti ją į namus, užsisakyti kredito kortelę, pasirašyti įvairias sutartis ar dokumentus el. būdu, gauti vartojimo paskolą ir lizingą. Be to, neišeidami iš namų, vaizdo susitikime (realiu laiku internetu) klientai gali pasikonsultuoti su banko darbuotoju asmeninių finansų klausimais, sužinoti apie galimybes ir gauti būsto paskolą.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.