Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2020 03 27 - 09:20

SEB bankas jungiasi prie iniciatyvos „Mokykla namuose“ ir vaikams dovanoja kompiuterinę įrangą

Lietuvoje paskelbus karantiną, mokymosi procesas persikėlė į virtualią erdvę. Tačiau ne visi moksleiviai turi galimybių mokytis nuotoliniu būdu – apie 35 tūkst. jų trūksta kompiuterių. Kilusią problemą ėmėsi spręsti iniciatyvos „Mokykla namuose“ organizatoriai, pakvietę verslą ir gyventojus padovanoti vaikams kompiuterinę įrangą. SEB bankas Lietuvoje jungiasi prie šios iniciatyvos ir dovanoja 50 kompiuterių, kurie bus paskirstyti tiems, kam jų labiausiai reikia.

„Jungiamės prie iniciatyvos, padedančios užtikrinti galimybę mokytis namuose kiekvienam moksleiviui. Ugdymo procesas karantino metu įmanomas tik nuotoliniu būdu, tačiau kas dešimtas vaikas Lietuvoje tam neturi reikalingų priemonių. Stengiamės padėti spręsti karantino metu švietimo sektoriuje kilusius iššūkius ir turimais resursais prisidėti prie ugdymo proceso užtikrinimo socialiai remtinose šeimose,“ – sako Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas, Pagalbos verslui tarnybos ir finansų direktorius.

SEB bankas vaikų ugdymui dovanoja ne vien kompiuterius, tačiau ir kitą reikalingą įrangą. Esant galimybei, iniciatyvos organizatoriams bus perduota ir daugiau naudojimui tinkamų kompiuterių, kurie bus skirti vaikams iš socialiai remtinų šeimų.

„Labai svarbu užtikrinti tęstinį ugdymo procesą karantino metu ir suteikti galimybę mokytis namuose visiems vaikams. Todėl kartu su programos organizatoriais kviečiame visus socialiai atsakingus verslus bei Lietuvos visuomenę jungtis prie „Mokykla namuose“ iniciatyvos ir padovanoti ar paskolinti vaikams kompiuterinę įrangą, kuri užtikrins nuotolinio mokymosi prieinamumą, – sako A. Čičelis.

Projekto „Mokykla namuose“ idėja kilo dėl susidariusios koronaviruso situacijos organizuotame hakatone „HackTheCrisis“, kurio metu daugiau negu 1000 dalyvių įsitraukė į technologinių sprendimų, skirtų kovoti su kilusios krizės padariniais, paiešką. Prie iniciatyvos prisijungė ir įvairios institucijos: Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Užsienio reikalų ministerija, taip pat asociacija „Infobalt“. Projektą „Mokykla namuose“ įgyvendina savanorių komanda, sudaryta iš skirtingų organizacijų narių ir mentorių.

SEB bankas šią savaitę taip pat skyrė 100 tūkst. eurų finansų ministro Viliaus Šapokos įkurtam COVID-19 pasekmių mažinimo fondui. Prie koronaviruso proveržio padarinių mažinimo prisidedama ir netiesiogiai – atlikdamas savo, kaip finansų institucijos, vaidmenį, bankas vykdo kritinę funkciją šalyje (užtikrina mokėjimus, klientams teikia būtinas finansų paslaugas ir pan.). Karantino metu SEB bankas tęsia kasdienius veiklos procesus, daugelį paslaugų teikdamas nuotoliniu būdu, taip pat aktyviai bendradarbiauja su paskolų gavėjais, kurie dėl COVID-19 protrūkio susiduria su laikinais finansiniais sunkumais.

Daugiau informacijos apie projektą: https://www.mokyklanamuose.lt/

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.