Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2020 05 15 - 14:20

Verslas jau gali kreiptis į SEB banką dėl lengvatinių valstybės paskolų

SEB bankas pasirašė būtinas sutartis su INVEGA, todėl nuo gegužės 18 dienos, pirmadienio,  pradedamos teikti lengvatinės valstybės paskolos verslui, kuris nukentėjo dėl COVID-19 padarinių. Iki šio susitarimo nuo kovo mėnesį paskelbto karantino pradžios bankas jau restruktūrizavo 1300 kredito sutarčių verslo klientams, jų bendra suma – daugiau nei 240 mln. Eur.

„Šiuo metu norint stabilizuoti šalies ekonomiką, būtinas aktyvus bendradarbiavimas tarp Vyriausybės, finansinių institucijų ir verslo. Suprasdami laiko svarbą, jau nuo pirmos karantino paskelbimo dienos aktyviai bendravome su savo verslo klientais ir ieškojome jiems geriausių paskolos restruktūrizavimo sprendimų. Priemonė „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“ ypatingai svarbi smulkiajam ir vidutiniam verslui, todėl, su INVEGA pasirašę sutartį dėl verslo skatinimo priemonių įgyvendinimo, galime verslui padėti dar greičiau ir efektyviau“, – sako SEB banko valdybos narys, Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Vilius Juzikis.

Pasak jo, karantino metu apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų sektoriui atidėtų paskolų suma siekia beveik 38 mln. Eur, gamybos – daugiau nei 46 mln. Eur, nekilnojamojo turto – beveik 67 mln. Eur, logistikos ir sandėliavimo – beveik 40 mln. Eur, o didmeninės ir mažmeninės prekybos – daugiau nei 26 mln. Eur. Visų šių sutarčių suma yra didesnė nei 217 mln. Eur. ir sudaro daugiau nei 90 proc. visų per šį laikotarpį atidėtų paskolų. 

Pagal priemonę „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“ įmonė gali gauti finansavimą iki 100 tūkst. Eur. Gautas lėšas bus galima naudoti ne tik patalpų nuomai, komunaliniams mokesčiams ir kitoms administracinėms sąnaudoms padengti, bet ir sumokėti darbuotojų atlyginimus.  Maksimali paskolų trukmė – 2 metai, su galimybe sutartį pratęsti dar vieneriems metams. Paraiškas dėl norimo finansavimo bankui įmonės gali pildyti iki š. m. liepos 31 dienos.

Klientai, kuriuos domina finansavimas, bet kuriems nepakanka turimo užstato garantuoti paskolas, ir toliau gali naudotis individualia INVEGA garantija už SEB banko siūlomus investicinius ir apyvartinius kreditus.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.