Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2020 07 01 - 09:15

SEB bankas ir toliau padės gyventojams ir verslui įveikti COVID-19 keliamus iššūkius

Dėl COVID-19 pandemijos gyventojams ir įmonėms kylančius finansinius iššūkius SEB bankas ir toliau padės spręsti lanksčiai atidėdamas paskolų ir lizingo įmokų mokėjimą. Kartu su Lietuvos bankų asociacijos nariais ir kitomis šalies finansų įmonėmis, SEB bankas tęsia laikino kredito įsipareigojimų moratoriumo laikotarpį iki šių metų rugsėjo 30 dienos. 

Moratoriumas, suteikiantis galimybę greitai ir paprastai atidėti turimų paskolų grąžinimą, inicijuotas balandį ir buvo numatytas taikyti iki liepos 1 dienos. Pratęsus jo galiojimą, privatūs klientai, kurie dėl viruso protrūkio neteko darbo ar dalies pajamų, ir toliau galės atidėti būsto paskolos įmokų mokėjimą iki 12 mėnesių, vartojimo paskolos ar lizingo įmokų mokėjimą – iki 6 mėnesių laikotarpiui, mokėdami tik palūkanas.

Finansinių įsipareigojimų turinčioms ir su sunkumais susiduriančioms įmonėms paskolų mokėjimas gali būti atidedamas iki 6 mėnesių. Moratoriumas galioja įmonėms ar įmonių grupėms, kurių paskolos bankui neviršija 5 mln. eurų. Tokios paskolos sudaro apie 95 proc. banko verslo paskolų portfelio.

„Pastarųjų mėnesių banko duomenys leidžia teigti, kad per šią pandemijos sukeltą krizę ir šalies gyventojai, ir įmonės tapo gerokai atsparesni finansiniams iššūkiams. Dabar prašymų atidėti paskolas sulaukiame vis mažiau, karantino metu palyginti nedaug privačių ir verslo klientų kreipėsi prašydami atidėti mokėjimus. Nepaisant to, esame pasirengę ir toliau palankiausiomis sąlygomis padėti gyventojams ir bendrovėms įveikti pandemijos padarinius bei kuo greičiau atsitiesti“, – sako SEB banko prezidento pavaduotojas, Pagalbos verslui tarnybos ir finansų direktorius Aivaras Čičelis.

Iki šių metų liepos 1 d. SEB bankas atidėjo beveik 1900 paskolų privatiems ir daugiau kaip 1300 paskolų verslo klientams. Paskolos buvo atidėtos visiems besikreipusiems klientams.

Laikinieji kredito įsipareigojimų moratoriumai fiziniams ir juridiniams asmenims suteikia galimybę banko klientams taikyti maksimalų paskolų mokėjimo atidėjimo terminą nekeičiant sutarčių sąlygų. Ši priemonė yra vienas iš būdų mažinti neigiamą COVID-19 pandemijos įtaką Lietuvos ekonomikai ir namų ūkiams.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.