Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2020 07 20 - 08:40

SEB bankas – pagrindinis renginio „LOGIN Progress makers“ partneris

SEB bankas tęsia bendradarbiavimą su technologijų ir inovacijų festivaliu LOGIN ir tapo pagrindiniu renginio „LOGIN Progress makers“ partneriu. SEB bankas ir LOGIN visus, norinčius žinių, kviečia susitikti rugsėjo 24–25 d. Litexpo.

SEB banką ir LOGIN drauge veda misija rūpintis ateities kartomis: nuolat ugdyti visuomenę, skatinti verslumą, inovacijas.

„Naujausios technologijos kasdienybėje, kūrybiškumas, finansinis raštingumas yra mums labai aktualios temos. Nuolat skatiname technologijų pažangą, inovacijas ir verslumą, padedame siekių turintiems versliems žmonėms įgyvendinti jų idėjas – jau ne pirmus metus plėtojame savo Inovacijų centro veiklą, kuris iki šios vasaros pabaigos persikels į naują banko būstinę ir atvers dar daugiau galimybių tobulinti banko paslaugas, bendradarbiauti su startuoliais bei padėti augti mažoms ir vidutinėms įmonėms“, – sako Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė, SEB banko valdybos narė ir SEB Baltijos šalių tarnybos mažmeninės bankininkystės vadovė.

Anot jos, kad būti pasirengus keistis ir nebijoti pokyčių, skatinti naujas idėjas yra ypač svarbu šiuo pandemijos metu, kai gyvenimas bei kasdienybė keičiasi labai greitai. „Mums svarbu skatinti visuomenės pažangą, dalijimąsi žiniomis ir įkvėpti žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis, todėl ir toliau esame LOGIN partneriai“, – sako S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

Pasak LOGIN vadovės Sandros Meškauskaitės-Stepšienės, partnerystėse svarbiausias dalykas yra bendros vertybės ir tikslų siekimas. „Turėdami tokius partnerius kaip SEB bankas mes sustipriname savo skleidžiamą žinią ir realiu pavyzdžiu rodome, kad technologijos yra visur, kad tai – mūsų kasdienybė, kad visi esame progreso dalis, – sako LOGIN vadovė. – Pasaulyje susidariusioje neeilinėje situacijoje, dar kartą galėjome „pasimatuoti“ savo inovatyvumą, lankstumą, drąsą, o turint ištikimus partnerius – visi pokyčiai yra įveikiami dar lengviau.“

Šiemet LOGIN keičia savo veidą – inovacijų ir technologijų gerbėjus rugsėjo 24–25 dienomis pasitiks ne vienas, o keturi renginiai. Festivalio organizatoriai, norėdami užtikrinti dalyvių, partnerių ir pranešėjų saugumą, šių metų inovacijų ir technologijų festivalį verčia 4 atskirais renginiais: LOGIN Progress Makers, LOGIN Curious Minds, LOGIN Future Leaders ir LOGIN Game Changers. Visi šie renginiai tuo pačiu metu vyks numatytomis dienomis, parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

„LOGIN Progress makers“ renginio pranešėjų sąrašas nuolat atnaujinamas: https://login.lt/speakers/.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.