Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2020 07 29 - 09:40

Prasideda registracija į SEB verslo akceleratoriaus programą

Prasideda registracija į penktąją SEB verslo akceleratoriaus programą mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, kuri vyks šį rudenį SEB Inovacijų centre. Programos tikslas – padėti MVĮ, kurios yra patyrusios verslo sąstingį, augti ne naudojant dideles investicijas į verslo plėtrą, bet inovacijas. Joje turės galimybę dalyvauti iki 15 atrinktų įmonių, kurios turi ar planuoja diegti inovatyvų produktą arba paslaugą.

Kad SEB verslo akceleratoriaus dalyviai gautų maksimalią naudą, programoje numatytos 6 mokymų sesijos, truksiančios po vieną darbo dieną ir 6 individualūs konsultaciniai susitikimai su ekspertais.

„Akceleratoriaus programos metu gilinamės į tokias temas, kaip idėjos pozicionavimas, pardavimai, rinkodara, finansai, verslo modelio inovacijos ir kt., tad nenuostabu, kad joje dalyvauja įmonės iš įvairių sektorių – nuo lazerių ar farmacijos industrijos, iki kosmetikos gamintojų ar renginių organizatorių. Matome, kad šia programa susidomi vis daugiau įmonių – pernai į „SEB verslo akceleratorių“ bandė patekti daugiau nei 100 įmonių, tačiau, siekiant gero rezultato, kasmet kartu su tarptautiniais lektoriais ir mentoriais tik 15–20 įmonių padedame judėti į priekį, kad vėliau jos galėtų rašyti savo sėkmės istoriją“, – sako A. Rutkauskas.

Dalyvavusios įmonės šią programą vertina ypatingai gerai – 92 proc. įvertino 9 arba 10 balų ir ją rekomenduotų kitoms įmonėms. Pasak A. Rutkausko, pernai populiariausios buvo dvi temos – „Kaip suprasti klientų poreikius ir pozicionuoti inovaciją?“ bei „Kaip įvertinti inovacijos potencialą ir skatinti pardavimus“, tad akivaizdu, kad būtent šiose srityse įmonėms reikia daugiausiai pagalbos.

„Išskirčiau 4 pagrindines priežastis, kurios stabdo mažų ir vidutinių įmonių augimą: įmonės komandoms trūksta ambicijų ir strateginio pasiruošimo įgyvendinant verslo tikslus; stokojama žinių apie skaitmeninių technologijų ir inovacijų pritaikymo galimybes verslo plėtrai; trūksta įgūdžių, kaip nuolatos analizuoti ir įsiklausyti į vartotoją bei kaip greitai prisitaikyti prie besikeičiančių jo poreikių; įmonėms trūksta finansavimo alternatyvų ir žmogiškųjų resursų, reikalingų inovacijų įgyvendinimui. Be to, vis dar gajus mitas, kad inovacijos – tik išskirtinai brangios ir sudėtingos technologijos, kurių maža ar vidutinė įmonė negali įsigyti ir, tiesą sakant, kurių jų verslo plėtrai galbūt net nereikia. Inovacijos gali būti taikomos verslo valdymo procesuose, reklamoje ar rinkodaros sprendimuose – visur, kur reikia naujo, technologijomis ir specialia metodika paremto požiūrio, todėl verslo akceleratoriaus mentorių patarimai gali pastūmėti ženkliam įmonės pokyčiui“, – įžvalgomis dalijasi SEB Inovacijų centro vadovas.

Jau galima registruotis į šių metų „SEB verslo akceleratoriaus“ programą, kuri prasidės spalio 7 d. – www.seb.lt/akceleratorius-verslui.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.