Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2020 11 26 - 11:30

„Verslo žinių“ analitikai: SEB bankas – stipriausia finansų sektoriaus įmonė

SEB bankas „Lietuvos sektorių lyderių“ reitinge šiemet pripažintas stipriausia finansų sektoriaus įmone Lietuvoje. „Verslo žinių“ redakcijos analitikų sukurtame reitingavimo modelyje įmonės vertinamos pagal pajamas, pelną, pelningumą, mokamų atlyginimų dydį ir kitus rodiklius.

„Finansų sektoriaus įmonė stipri yra tiek, kiek tvari yra mūsų verslo strategija, kiek stiprūs yra mūsų klientai,  kiek profesionali yra mūsų komanda. Būti nominuotam finansų lyderiu yra ir pripažinimas, ir didelė atsakomybė, ypač šiuo gyventojams ir verslui nelengvu metu. Todėl noriu padėkoti darbuotojams už jų kasdienį indėlį teikiant pasaulinio lygio paslaugas mūsų klientams, už atsidavimą ir greitą reakciją sprendžiant įmonių ir gyventojų besikeičiančius poreikius, už nuolatinį pasiryžimą tobulinti mūsų paslaugas ir atsakomybę vykdant tvarią veiklą“, – sako Raimondas Kvedaras, SEB banko Lietuvoje valdybos pirmininkas.

„Verslo žinios“ skelbia, kad SEB bankas Lietuvoje stipriausiai finansų sektoriuje pasirodė pagal visus vertinimo rodiklius. Antrąją vietą šiame reitinge užėmė „Lietuvos draudimas“, trečioji reitingo vieta skirta Šiaulių bankui.

Pensija

Kontaktai

  • „Skype“
  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.