Switch to mobile version. Į viršų

NAUJIENOS - 2021 01 06 - 12:50

Startuoja laida apie tvaresnį gyvenimą „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“

Nuo šio šeštadienio TV3 eteryje bus rodoma laida „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“, kurią pristato SEB bankas. Tai laida apie žingsnius, kurie veda tvaresnio gyvenimo link.

Net paprastose kasdieniškose situacijose iškylantys klausimai gali būti sprendžiami visai kitaip, neeikvojant mums įprastų resursų. Ar kada uždavėme sau šiuos klausimus: ar mums tikrai reikia visų daiktų, kuriuos mes turime arba norime turėti? Ar išmanūs namai – tik komfortas, ar tai namai, kurie saugo gamtą ir taupo mūsų pinigus? Galbūt galime važinėti netaršiomis transporto priemonėmis? Ar tam yra sukurtos visos sąlygos? Kaip savo verslą paversti žaliu?

„Tvari veikla yra neatsiejama mūsų, kaip banko, dalis. Kuriant tvaresnę aplinką ir mažinant klimato kaitą bei šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą, labai svarbus yra bankų, kaip tvarių projektų ir tvarių pasirinkimų finansuotojų, vaidmuo. Be to, siekiame, kad visi mūsų pačių sprendimai – ar eitų kalba apie energijos, popieriaus naudojimą, ar verslo keliones – būtų tvarūs. SEB grupė savo pačios poveikį aplinkai matuoja jau nuo 2008-ųjų“, – sako Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė, SEB banko valdybos narė ir SEB Baltijos šalių tarnybos mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.

Laidos kūrėjų idėja sužavėjo žinomą Lietuvos aktorių Leonardą Pobedonoscevą, kadangi jam aplinkos tausojimas yra svarbesnis už besaikį vartojimą ar materialius dalykus, kuriais mes kenkiame gamtai, o tuo pat metu – ir sau. „Dalis visuomenės ir privačiame, ir visuomeniniame sektoriuje, tai jau suvokė ir tvarus gyvenimo būdas jiems tampa siekiamybe“, – sako laidos vedėjas.

Aktorius mato didelę prasmę vesdamas šią laidą ir tiki, kad ji skatins žiūrovų sąmoningumą ir norą rinktis tvaresnį gyvenimo būdą. Todėl jis pats asmeniškai lankysis laidos herojų aplinkoje ir mėgins rasti atsakymus į klausimus, kodėl tvarumas toks svarbus ir kaip tai liečia kiekvieną iš mūsų.

Laidoje bus pasakojamos ne tik sėkmės istorijos, bet ir tos, kurių įgyvendinimui reikėjo patirti nemažai nesėkmių, įdėti pastangų, sukaupti žinių ir paaukoti nemažai laiko. Tačiau, kaip ir viskas gyvenime turi savo kainą, taip ir šių istorijų atomazga vienareikšmiškai veda prie pagrindinio tikslo – tvarumo.

Laida televizijos TV3 eteryje bus rodoma nuo sausio 9 dienos, šeštadieniais, 11.30 valandą.

Pensija

Kontaktai

  • Rašykite mums
  • Lizingo departamento kontaktai
S|E|B

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.